Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Głuchy Telefon 2015 Czytelników TELEPOLIS.PL

Głuchy Telefon 2015 Czytelników TELEPOLIS.PL

WitekT 7 Stycznia 2016 08:19

18 2

Znamy już zdobywcę Głuchego Telefonu 2015 Czytelników TELEPOLIS.PL. Wynik ankiety, w której udział wzięło ponad 1,5 tys. osób, są już jawne. Wybór zdominowały dwie pozycje, które do samego końca szły łeb w łeb, kończąc różnicą zaledwie 13 głosów!



Pierwsze miejsce oraz statuetkę Głuchego Telefonu 2015 Czytelników TELEPOLIS.PL zdobył UKE za aukcję LTE w kategorii Wydarzenie roku. Dodając do tego trzecie miejsce ministra Halickiego (12,5%) oraz 1,5% Wiktora Sęgi, fatalnemu rozdaniu częstotliwości przypadło aż ponad 42% Waszych głosów!




Na drugim miejscu znalazł się T-Mobile w kategorii Marka roku. Czy w tym będzie lepiej? Zobaczymy...

Czy w tym roku ktoś nas odwiedzi i odbierze statuetkę w jakiejś kategorii? ;-)

Zobacz: Głuche Telefony 2015.

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 33
  • 4

    16. ~BALBIN-RZ  2016-01-07 11:01:07  host: 188.146.134.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    WitekT: tak naprawdę głuchy telefon należy się T-Mobile. Wystarczy zsumować dwie pozycje dot. Magenty i wszystko jasne. Sumarycznie to daje ponad 38% głosów. To jest prawdziwy głuchy telefon! Czytelnicy telepolis dali T-Mobile czerwoną kartkę!... zwłaszcza że klienci na operatora, jakiś tam wpływ mają a na UKE generalnie żaden.

  • -3

    17.  2016-01-07 11:04:37

    @15 Witku nominacji nie bierz w kategoriach öbrazliwych":-) Niemniej kategoria uzytkownik roku by sie przzdala... w nagrode np Premka na 3 miesiace :)

  • -2

    18.  2016-01-07 11:05:07

    16 - mają? Jakby mieli, to by zagłosowali ilością rezygnacji z usług operatora ;-)

  • -2

    19.  2016-01-07 11:05:29

    btw ost zdanie to chyba najmilsze zdanie jakie od ciebie uslyszalem od baaaardzo dawna :) z nowym rokiem pzdr

  • 0

    20. ~uryna  2016-01-07 11:06:21  host: n05-07-01.opera-mini.net

    bo tmobile to era, a era, to sieć frajERA

  • 1

    21. ~pabloki  2016-01-07 11:41:02  host: user-188-33-41-15.play-internet.pl

    te wyniki są zgodne z moimi typowaniami poniewaz uke robiło aukcje raz a t mobile na pewno jeszcze sie załapie na głuchy telefon za 2016.

  • -1

    22. ~Calm7  2016-01-07 12:08:45  host: n15-01-02.opera-mini.net

    @14
    Protestuje!!!!!!!!
    Ja powinienem byc na 1 poz. A Ty naucz sie (14@) pisze sie troll!!!

  • 2

    23. ~Ja  2016-01-07 12:11:18  host: public-gprs360487.centertel.pl

    Czy ktoś z Redakcji lub ktoś z czytelników potrafi powiedzieć coś o jakości usług T-Mobile w Niemczech? Stanach? W innych krajach? Czy tam też to tak wygląda, jak u nas? Czy tylko nas traktują, jak republikę kartoflaną, w której mieszkają durnowate owieczki do ostrzyżenia?
    Wynik głosowania jest akurat taki, jakiego się spodziewałem.
    Niestety wypowiedź P. Streżyńskiej, że "było źle, ale żadna głowa nie spadnie" bardzo mnie zasmuca, ale już nie dziwi. Była kasa do złupienia - to trzeba było ją złupić. Nie pierwszy raz rząd nas łupi. Więc co się dziwimy obcemu T-Mobile?

  • 2

    24.  2016-01-07 12:19:03

    Moje typy okazały się strzałem w dziesiątkę. To miłe. Przykre, że konsekwencje tych wybryków UKE i T-Mobile, ponosimy i będziemy ponosić my - abonenci i użytkownicy, płacąc za nie z własnych kieszeni. I jeszcze jedno moje typowanie: nie sądzę, by ktokolwiek pojawił się po odbiór statuetki. Wyróżnieni są zbyt dumni, by zdystansować się do własnych działań.

  • 1

    25. ~  2016-01-07 12:19:54  host: 188.146.139.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @23. Przeciez tutaj nie otrzymasz wiarygodnej informacji.
    Powinienes jechac osobiscie do wspomnianych krajow i tam z kilku "zrodel" pobrac informacje.

  • 3

    26. ~BALBIN-RZ  2016-01-07 12:42:02  host: 188.146.134.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    wlo: no i głosują. No.1 w statystykach NMP, oczywiście tych ujemnych to.. T-Mobile. Czekam na dane NMP z 4Q2015 z niecierpliwością.

  • -2

    27.  2016-01-07 16:59:21

    14). Facet, nie pozwalaj sobie za dużo, ode mnie to trzymaj się z daleka, chyba, że ci się coś w tej głowie pomyliło. B. O.

  • 0

    28. ~badam  2016-01-07 19:29:18  host: 5ED21440.cm-7-3a.dynamic.ziggo.nl

    @23
    T-mobile.nl - dobra lokalnie, choć niekonkurencyjna cenowo porównując do polskiej oferta.
    Powodem pewnie jest fakt, że muszą doganiać pozostałą 'wielką' dwójkę na rynku holenderskim czyli KPN i Vodafone.
    Najnowsze abonamenty są bardzo 'europejskie', w bazowej cenie 10 eur wliczone są nielimitowane sms, mms na i z obszaru UE, nielimitowane odbieranie połączeń głosowych w UE oraz krajowy nielimitowany Internet 64/64 Kbps.
    Osobno dokupuje się jeden z dwóch pakietów głosowych, tańszy zawiera 120 min do i z obszaru UE z przydatkami i kosztuje 5 eur. Również osobno dobiera się pakiet Internetowy, ceny tu: http://tlp.is/8m0
    Nawiasem mówiąc to tylko parę stron tekstu porównując do tasiemców w spółce polskiej ;)
    W cenniku cena za minutę jest jednakowa lokalnie, do UE i w roamingu a wynosi 0,23 eur.

  • 1

    29.  2016-01-07 21:16:10

    Rozumiem, że T-Mobile ceni się w głównej marce. Normalna sprawa - pozycjonowanie klienta. Ale oni nawet submarkami nie chcą konkurować. Mtv położyli, w Heyah rzucą jakiś ochłap, któremu szybciutko zmieniają regulamin. Zero pozytywnych zmian, tylko wywiady i obietnice.

  • 0

    30.  2016-01-07 22:39:37

    @~uryna po co od razu takie mocne słowa? Chcesz mnie obrazić?:D Ja mam tam tel na kartę i nie narzekam.. może to zależy od człowieka- niektórzy zawsze znajdą powód do narzekań ;)

  • -1

    31. ~vader  2016-01-07 23:55:47  host: 088156227091.dynamic-ww-3.vectranet.pl

    @23
    jesli chodzi o Streżyńską to jest znana z tego ze walczy o prawa konsumentow z tego co słyszałem a co do tmobile w innych krajach to jedź i się przekonasz :D

  • 1

    32. ~Marek  2016-01-08 03:40:36  host: n19-01-03.opera-mini.net

    A ja myślałem, że wygra świetej pamięci vectone

  • 4

    33. ~tdeb  2016-01-08 11:03:47  host: 188.146.11.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Brakuje jeszcze nagrody dla tdebile za usługę roku czyli BRAK LTE w prepaid (jedynie w jakimś drogim pakiecie internetowym lte strong który wyklucza inne pakiety/usługi). Tak to już u nich jest, masz usługę (ciastko) ale możesz sobie popatrzeć przez szybkę. Świat przejdzie za kilka lat na 5G a w tdebile nie będzie można w prepaid nawet skorzystać z lte... ehhh kocie, kocie ;)

  • 0

    34. ~navarone  2016-01-08 12:33:53  host: aepo87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @tdeb

    Ich sprawa, widocznie jakoś tam im się to kalkuluje. U konkurencji możliwości masz multum, a jednak z tego co widzę mimo wszystko korzystasz z T :P

  • 0

    35. ~Ja  2016-01-09 01:44:45  host: public-gprs353565.centertel.pl

    Dzięki Badam za info :-)
    A jeśli byłbym w stanie jeździć po różnych krajach i badać tam jakość usług sieciowych - to pewnie wypisywałbym tu długalachne elaboraty, a nie zadawał proste pytania.

Dodaj swoją opinię