Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Głuchy Telefon 2012 Czytelników TELEPOLIS.PL

Głuchy Telefon 2012 Czytelników TELEPOLIS.PL

WitekT 7 Stycznia 2013 00:00

0 0

Znamy już zdobywcę Głuchego Telefonu 2012 Czytelników TELEPOLIS.PL. Wynik ankiety, w której udział wzięło 3 tys. osób, są już jawne. Zwycięzca jest niekwestionowany, ale dwie kolejne pozycje też zebrały solidną liczbę głosów.



Pierwsze miejsce oraz statuetkę Głuchego Telefonu 2012 Czytelników TELEPOLIS.PL zdobył T-Mobile za swoje 4 grosze. Nasza statuetka jest warta około 250 sprawdzeń salda konta! ;-)




Na drugim miejscu, prawie 500 głosów za T-Mobile, uplasowało się Apple. Trzecie przypadło Prezes UKE Magdalena Gaj.

Pełne wyniki plebiscytu można zobaczyć w archiwum ankiet, bądź klikając tutaj.

O tych, którzy otrzymali Głuchy Telefon 2012, pisaliśmy szerzej w tym artykule.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    15. ~Gajowej za nieróbstwo  2013-01-07 13:01:10  host: v23-07.opera-mini.net

    Gajowej za nieróbstwo.

  • 0

    16. ~  2013-01-07 13:13:57  host: v21-14.opera-mini.net

    Moje typy do nagrody Głuchy Telefon 2012 to 1. miejsce T-mobile za wprowadzenie opłaty sprawdzania własnego konta 4 groszy. 2. miejsce drugie dla Prezes UKE Magdaleny Gaj za totalne działanie na szkodę społeczeństwa Polskiego by przypodobać sie tylko PO. 3. miejsce dla Orange za ofertę zdejmowania gratisowego smilock-ów wcześniej przez siebie założonych gdyż inne sieci już od kilku lat ich nie zakładają.

  • -1

    17. ~fan adblocka  2013-01-07 15:08:43  host: user-31-174-22-97.play-internet.pl

    tylko 3 tys. głósów? Oj słaby ten telepolis. Nie dziwie się, że nie biorą od was tych statuetek jak się z wami nie liczą.

  • 0

    18.  2013-01-07 15:34:09

    I co Pan na to, Panie Rakowsky???

  • 0

    19. ~  2013-01-07 16:38:41  host: v02-15.opera-mini.net

    @18, Myślisz, że przejął sie tym chociaż trochę? :) To jest potężna korpo i jedyne czym się w takich potęgach przejmują to tabelki z wskaźnikami, zyskiem.

  • 0

    20.  2013-01-07 19:33:52

    18. DanielR - a Ty jak zwykle myślisz, ze co? da to coś? 1,22 tys. głosów... U mnie w prowincjonalnym mieście kilka razy więcej ludzi TT pewnie używa ;-) Wiesz co dla nich znaczy ten tysiąc głosów? To tyle co ostatnia znacząca cyfra w statystykach ;-) Rozśmieszyłeś mnie po raz kolejny ;-)

  • 0

    21.  2013-01-07 19:56:02

    jestem zawiedziony. nie bylo pani Borowik z IDC ;)

  • 0

    22.  2013-01-07 19:57:23

    @18 on na to jak na lato. wisi im to i powiewa. tak jak wisi im pozyskiwanie nowych abonentow ;)

  • 0

    23.  2013-01-07 20:00:05

    No, dobra dobra. Nie myślę, zapomniałem o ";-)". Czy tak trudno się... domyśleć? ;-P

  • 0

    24.  2013-01-07 20:06:24

    thonka: ona od kilku lat już w IDC nie pracuje. Też żałuję. ;-)

  • 0

    25.  2013-01-07 20:48:41

    @24 no way ;( jak nic pamietam, ze jeszcze czytalem jej wywody kolo polowy 2011 po przejeciu plusa przez ZSZ ;)

  • 0

    26. ~pixel  2013-01-07 21:29:38  host: 77-253-197-14.adsl.inetia.pl

    @WitekT, thonka: W mediach jest tak, że blondynka typu Maja Goettig, Dorota Sierakowska czy Magda Borowik wypadają ciekawie, niezależnie od wiedzy. Stąd takie parcie na "analityków rynku" czy "ekspertów branży". Witek - siłą rzeczy - ponętną blondynką nie jesteś...

  • 0

    27.  2013-01-07 21:35:04

    pixel: wiem, wiem... Już się orientowałem w stawkach operacji plastycznych, ale mnie nie stać. ;-) A z tej trójki najładniejsza chyba Goettig. ;-)

  • 0

    28.  2013-01-07 21:36:00

    thonka: ale już występowała chyba jako analityk niezależny, nie IDC. Od pewnego czasu milknie, poza tym ona zawsze wypowiadała się u Przemka Poznańskiego w Wyborczej - a ten odszedł z Gazety...

  • 0

    29.  2013-01-07 22:10:14

    @28 autor sie zgadza. ale pani przedstawiana jest jeszcze jako analityk IDC, chyba ze tak z rozpedu pisal ;) http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,9918334,Jak_Solorz_Zak_zamie rza_dzialac_na_rynku_telekomunikacyjnym.html

  • 0

    30.  2013-01-07 22:19:02

    @26 jak juz mam na kogos "patrzec" ale i "posluchac" to wole prezes Panoptykonu - Katarzyne Szymielewicz choc czasem jak jej nie umaluja to tez "straszy" :P

  • 0

    31. ~  2013-01-08 10:36:13  host: ip-78-30-83-161.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Ha!!! Głosowałem na T-debilów i wygrali! :)

  • 0

    32. ~zym  2013-01-08 22:05:38  host: afrr181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w orangu swojego czasu kazali sobie płacić za możliwość sprawdzenia ilości bonusowych minut to dopiero był absurd

  • 0

    33.  2013-01-08 22:10:32

    zym (32), właśnie - bonusowych. W pre-paidach PTC każą sobie płacić za możliwość skontrolowania stanu konta GŁÓWNEGO. Dostrzegasz różnicę? Bo moim zdaniem to jednak ciut większy absurd.

  • 0

    34. ~sjhyudj  2013-04-06 11:12:34  host: aalf8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gdy mamy już gotowy zestaw, wybieramy bazę adresów, do której chcemy dodawać wpisy. Możemy skorzystać z gotowej bazy lokalnej, do której dodawane są wszystkie wprowadzane wcześniej przez nas adresy, z bazy serwerowej noclegi w górach

Dodaj swoją opinię