Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Głuchy Telefon 2009 czytelników TELEPOLIS.PL

Głuchy Telefon 2009 czytelników TELEPOLIS.PL

WitekT 8 Stycznia 2010 00:02

0 0

Znamy już zdobywcę Głuchego Telefonu 2009 Czytelników TELEPOLIS.PL. Wynik ankiety, w której udział wzięło prawie 3 tys. osób, jednoznacznie wskazuje zwycięzcę.

Pierwsze miejsce oraz statuetkę Głuchego Telefonu 2009 Czytelników TELEPOLIS.PL zdobyła Bramka Plusa, cenzurująca słowa. Na tę pozycję głosowało ponad 30% ankietowanych (Gargamel z Klakierem też). Gratulujemy! :-)

Drugie miejsce przypadło Jarosławowi Baucowi, prezesowi Polkomtela, pod rządami którego operator ten zaliczył kilka naprawdę prestiżowych wpadek, a trzecie - P4 z "bezgwiazdkowymi" promocjami.




Pełne wyniki plebiscytu można zobaczyć w archiwum ankiet, bądź klikając tutaj.

O tych, którzy otrzymali Głuchy Telefon w tym roku, pisaliśmy szerzej w tym artykule.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26. ~xxx  2010-01-08 15:10:34  host: gddp.vlan111.architor.lubman.net.pl

    najlepszy jest w play taki oto joke: do dzis nie dostałem faktury za grudzien:)dobrze że mam polecenie zapłaty bo inaczej były by numery

  • 0

    27. ~  2010-01-08 15:14:43  host: 188.33.104.106

    Nie na "tą" pozycję tylko na "tę" pozycję - poprawicie to wreszcie czy będziecie nadal propagować styl pisania z błędami?

  • 0

    28.  2010-01-08 15:33:47

    I tak PLAY ze swoimi ofertami jest the best

  • 0

    29.  2010-01-08 15:49:25

    28. Ale z jakością już nie ;)

  • 0

    30. ~mirekb  2010-01-08 16:35:08  host: 188.33.56.42

    12. nigdy mam,zaswiadczenie od, psychologa ze nie rozrozniam, dużych,i małych liter. oraz znaków,interpunkcyjnych. - tak zwana. dysinterpunkcja dużo literowa,i co głupio ci, teraz nie musisz mnie przepraszać.

  • 0

    31.  2010-01-08 16:42:11

    mirekb: nie traktuj tego personalnie, ale teraz jakos ogolnie bardzo duzy procent osob w szkolach ma dys-to lub dys-tamto. Mam wrazenie jakby papierek wydawalo sie bardzo latwo, zamiast zagonic do roboty ;)

  • 0

    32. ~  2010-01-08 17:05:10  host: v04-02.opera-mini.net

    @31 to nie ja.prawdziwy mirekb.zadnemu typowi na tym najlepszym forum o telekom w pl NIGDY nie uda sie mnie zdyskredytowac.mirekb

  • 0

    33.  2010-01-08 17:46:20

    @29 to był sarkazm z mojej strony

  • 0

    34. ~  2010-01-08 18:22:17  host: ip-94-42-41-243.multimo.pl

    O co kaman z tym Gargamelem?

  • 0

    35.  2010-01-08 18:23:05

    34: a klikałeś w link do newsa o bramce?

  • 0

    36.  2010-01-08 18:23:57

    32. to prawda twoje specyficzne pismo ciężko podrobić ;)

  • 0

    37. ~  2010-01-08 18:31:14  host: ip-94-42-41-243.multimo.pl

    Ale o Klakierze nic nie ma...

  • 0

    38.  2010-01-08 18:36:31

    37: ojej, to taki żart był... Jest Gargamel, to dodałem Klakiera...

  • 0

    39.  2010-01-08 19:38:24

    A gdzie nagroda "Rokroczny Głuchy Telefon" dla France Telecom Pologne za usługę Internet+TV uniemożliwiającą skorzystanie z ulgi za Internet ?

  • 0

    40. ~  2010-01-08 21:05:32  host: v12-04.opera-mini.net

    @Witku jest wykaz pr za grudzien.moze podsumowanie liczby masztów w korelacji z wydatkami na siec naszych mno?mirekb

  • 0

    41. ~  2010-01-08 23:14:45  host: 212-102-23-24.adsl.inetia.pl

    Niby ankieta "z jajem" i powinienem patrzec na jej wyniki z przymrozeniem oka, ale zawiodlem sie, ze 1 miejsca nie zdobyl Bauc. W normalnym kraju taki osobnik zostalby oskarzony za szkodliwa dzialanosc na rzecz spolki. Malo tego - Bauc nadal pelni role prezesa :D

  • 0

    42. ~bzium  2010-01-09 12:54:43  host: klient-88-135-160-1.strefawifi.kolnet.eu

    Baucwan gorąco poleca bramkę plusa!

  • 0

    43.  2010-01-09 21:38:10

    42 rozbawiłeś mnie :D

  • 0

    44. ~  2010-01-10 13:32:28  host: v10-12.opera-mini.net

    na telepolis znow same newsy o play.mirekb.

  • 0

    45. ~Mariusz  2010-01-11 11:38:45  host: inet20909nc-1s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Telepolis i tak slabo wypadło. Play rozdał prawie 3 mln głuchych telefonów. Klientom.

Dodaj swoją opinię