Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Głuchy Telefon 2008 Czytelników TELEPOLIS.PL

Głuchy Telefon 2008 Czytelników TELEPOLIS.PL

WitekT 5 Stycznia 2009 08:11

0 0

Znamy już zdobywcę Głuchego Telefonu 2008 Czytelników TELEPOLIS.PL. Wynik ankiety, w której udział wzięło prawie 2,2 tys. osób, nie powinien chyba nikogo zaskakiwać.

Pierwsze miejsce oraz statuetkę Głuchego Telefonu 2008 Czytelników TELEPOLIS.PL zdobył TakTak za fenomenalnie prostą promocję podwójnego doładowania. Na tą pozycję głosowało ponad 40% ankietowanych. Gratulujemy! :-)

Na drugim miejscu znalazła się plastikowa Nokia N96 w kategorii Telefon Roku (21%) oraz błyskotliwa Magda Borowik w kategorii Człowiek Roku (14%).




Pełne wyniki plebiscytu można zobaczyć w archiwum ankiet, bądź klikając tutaj.

O tych, którzy otrzymali Głuchy Telefon w tym roku, pisaliśmy szerzej w tym artykule.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    20. ~  2009-01-06 00:19:45  host: dnm185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy jest szansa, że &ftp wdroży http://42.pl/u/1qMp na czas?

  • 0

    21. ~  2009-01-06 07:48:30  host: f143-054.opera-mini.net

    Witek, pisze się na tę pozycję, a nie tą :-D

  • 0

    22. ~koli  2009-01-06 10:22:36  host: don48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Magda Borowik! Ona i tylko ona! Za całokształt i kilka pięknych bon - motów. Bo chocby na forum telepolis można poczyac, że jednak większość osób normalnie dostała podwojenie, nawet czasem bez schodzenia do wyznaczonego poziomu

  • 0

    23. ~  2009-01-06 11:26:07  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    nie ma co besztać tej promocji - przynajmniej ja nie bede - doladowalem tylko raz, przyszedl mi sms zeby zejsc na 2zl i doladowac - olałem to. Po kilku dniach przyszedl sms ze dziekuja za spelnienie warunkow promocji, a 2 stycznia ze dodali mi 25 PLN :P

  • 0

    24. ~ech  2009-01-06 12:48:08  host: chello089074135019.chello.pl

    kultura w Polsce umiera - zero uprzejmości dla płci pięknej. Chociażby z tego powodu należało Panią (Pannę) Magdę puścić przodem na w pełni zasłużone pierwsze miejsce.

  • 0

    25. ~jass  2009-01-06 14:33:10  host: bye179.internetdsl.tpnet.pl

    Też obstawiałem pazerność herr Klausa i jego ciągotę do wetknięcia na mapie polski plakietki z napisem T-Mobile po co zresztą został przysłany do Polski...

  • 0

    26. ~me  2009-01-06 15:16:15  host: 106-212.echostar.pl

    W następnym plebiscycie uwzględniłbym najgłupszą kampanię reklamową w historii reklamy telekomunikacji - Orange. "Jestem moją matką, jestem moim przyjaciółmi etc...." Istny kretynizm.

  • 0

    27. ~remek  2009-01-06 15:44:09  host: dqc111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tu by można jeszcze się zastanowić czemu w tegorocznym konkursie zabrakło Orange i sztucznej kolejki po iPhony. Cyrk z potwierdzaniem a potem odwoływaniem własnych słów, wpisy na blogach od USA po Rosję, artykuły w prasie - szczyt głupoty i typowy marketingowy "strzał w stopę"

  • 0

    28. ~kwistas  2009-01-06 16:55:47  host: w3cache.wignet.pl

    Jak tam konferencja prasowa plajty?? ani widu ani słychu na innych portalach telekom...

  • 0

    29. ~dzetex  2009-01-06 19:18:16  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    tez dobry motyw, sztuczne kolejki po IP byly lekko mowiac "przegieciem" ze strony Orange...

  • 0

    30. ~busy  2009-01-06 19:58:59  host: nat-dom3.aster.pl

    Plajta jak zwykle nakreca prepaidem ilosc aktywcji. szybka pilka : rozdanie milliona kart, tylko 5% potem zostaje, ale w cyfrach w raportach jest milion! Niezly bulszit: latwo robic cyfry. Fakt, brakuje sztusznych kolejek po iphony, ale telepolis jest nakrecony na jeden temat. Dowalic najmocniejszym: Erze i Nokii.

  • 0

    31.  2009-01-06 20:06:55

    busy: a czytałes kogo "nagrodziliśmy" w zeszłym roku? Ile dostało nagród P4? A kogo 2 i 3 lata temu? Czy tylko takie swoje projekcje alternatywnych światów nam tutaj przedstawiasz?

  • 0

    32.  2009-01-06 20:38:34

    Witek, pisze się na tę pozycję, a nie tą :-D

  • 0

    33. ~brunet_ka  2009-01-07 14:30:45  host: 78.8.94.36

    Nie rozumiem, dlaczego promocja Ery była zła. Ja wyszłam na swoje. Najpierw doładowałam za 500 zł. Dostałam sms'a, żeby obniżyć do 1 zł. Obniżyłam. Doładowałam za 5 zł i to mi podwoili. Super!

  • 0

    34.  2009-01-07 19:32:59

    #30, busy: słusznie że dowalają najmocniejszym. Era była najmocniejsza w taktakowych promocjach. A nokia w czym? Bo nie zauważyłem tej mocy. Może za model "niewielewięcejmający" N96? No to ja też się podpisuję pod tą nominacją :-)

  • 0

    35. ~juni0r1988  2009-01-07 19:38:36  host: 90-156-89-132.magma-net.pl

    busy: najmocniejsza Era to chyba tylko w wytrzymałości kart sim jest;p tyle razy deptane, topione(z frustracji) i nadal działają;)

  • 0

    36.  2009-01-11 14:45:49

    A ja doładowałem za 5 i 150 ze strony Ery, więc podwoili 165 zł. Kupiłem parę pakietów żeby obniżyć stan konta. Wobec tego na TakTak-a nie głosowałem, choć faktycznie promocja była zakręcona. Witek, oni mają rację... Nie zamierzasz poprawić tego błędu? :-)

  • 0

    37. ~mirekb  2009-01-11 15:07:58  host: apn-95-41-140-20.gprs.plus.pl

    wazna zmiana nastąpiła CP ma roaming jak oglosili od 1stycznia.ciekawe czyja to najbardziej zasłua

  • 0

    38.  2009-01-11 17:16:03

    Pewnie zobaczyli te nominacje :-)

  • 0

    39. ~darcio  2009-01-12 04:59:34  host: nat-mi3.aster.pl

    tak-tak i tak jest najlepszym prepaidem

Dodaj swoją opinię