Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Głuchy Telefon 2007 czytelników TELEPOLIS.PL

Głuchy Telefon 2007 czytelników TELEPOLIS.PL

WitekT 1 Stycznia 2008 00:00

0 0

gluchy telefon 2006 1 mCzytelnicy zadecydowali, które z wydarzeń "nagrodzonych" przez naszą redakcję zasługuje na specjalne uhonorowanie statuetką Głuchy Telefon 2007 czytelników TELEPOLIS.PL. W głosowaniu na jedną z siedmiu pozycji wzięło udział ponad 150 osób. Trzeba przyznać, że odległość między kolejnymi "na pudle" wcale nie jest wielka…

Zwycięzcą w plebiscycie czytelników został Play i jego grudniowa promocja obniżająca ceny telefonów o 97 groszy. Specjalna statuetka czeka na odbiór - serdecznie zapraszamy. ;-) Oto pełna lista wyników plebiscytu (w nawiasie liczba oddanych głosów):




1. Play za obniżenie cen telefonów w promocji o 97 groszy w kategorii Promocja Roku (42),
2. Polkomtel za taryfę Simplus w kategorii Prepaid roku (36),
3. Znów Play za blokowanie kart SIM w kategorii Usługa roku (35),
4. Adam Glapiński za siejący postrach Polkomtel w kategorii Wypowiedź Roku (23),
5. Motorola za model FONE F3 w kategorii Telefon Roku (8),
6. Halo Polsat za ciągłe przesuwanie terminu startu w kategorii Marka Roku (7),
7. Krzysztof Czabański za projekt zmonopolizowania pierwszego cyfrowego multipleksu i półtoramiesięczną kadencję w radzie nadzorczej Polkomtela w kategorii Człowiek Roku. (3).

O wszystkich nagrodzonych Głuchymi Telefonami 2007 można przeczytać w tym artykule.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13.  2008-01-01 17:56:34

    Wróc!!! - w TVN24 OF COURSE;) błąd w druku :)

  • 0

    14.  2008-01-01 18:28:41

    W sumie to właśnie po Play można by się było najbardziej spodziewać, że odbierze statuetkę. Sami dali Orange'owi Pinokia, jako informacje, że mijają się z prawdą. Kto wie...

  • 0

    15.  2008-01-01 20:47:33

    Najbardziej martwi chyba dysproporcja pomiedzy iloscia uczestnikow w bioracych udzial w tym glosowaniu (150), a bioracych udzial w we wspolnych konkursach Play i Telepolis :/

  • 0

    16.  2008-01-02 05:51:05

    #10: a ja im dorzucę śliczne trampki do kompletu (prawie nówki) :-D

  • 0

    17. ~  2008-01-02 09:34:27  host: dpl34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    najbardziej rozwalil mnie ten simplus mial byc takim hitem ktory mial konkurowac z popem roznymi pakietami itd a przyszlo co do czego w popie obnizyli ceny a simplus dostal gluchy telefon-tez cos ;)

  • 0

    18.  2008-01-02 10:32:01

    Doszły mnie słuchy, że z powodu przegranej prezes + zamknął się w gabinecie z "rozpaczy". Odwołał równiez wszelkie zaplanowane w najbliższym czasie spotkania:)

  • 0

    19. ~papszmir  2008-01-02 11:48:06  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    #17 nie rozumiem? przecież w Sim+ wszystko jest tańsze niż w popie... w Sim+ mam połączenia po 60 gr. a popie 65 (no ale może dla ciebie 65 to jest mniej niż 60), SMS-y mam po 15 gr., a w popie po 20 gr., net bez pakietów w Sim+ 20 gr./100 kB, w popie 20 gr./50 kB haha i co tu cioto widzisz lepszego? o pakietach internetowych w Plusie nie wspomnę, bo już całkowicie by zniszyły popa i całe orange

  • 0

    20.  2008-01-02 12:52:21

    Coś mało tych głosów było....

  • 0

    21. ~plejer  2008-01-02 14:09:48  host: nat03.rtk.net.pl

    @papszmir- a w PLAY masz połącznie do wszystkich za 49gr, mms po 15 i sms tez. I kto tu kogo niszczy ??

  • 0

    22. ~  2008-01-02 15:01:23  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    @21.masz racje simplus z cenami na kolana.

  • 0

    23. ~.  2008-01-02 15:48:43  host: nat-130-254.man.bydgoszcz.pl

    Jeśli ktos ma dozo osob w plusie to lepiej płacic 5gr nic 49.No i Play ma strasznie drogi net a simplus 50mb za 10zł:)

  • 0

    24.  2008-01-02 16:45:49

    WitekT - Marcin Gruszka chyba jednak przyjmie nagrode :) http://ludzie.playmobile.pl/partner/11/entry/115324/głuchy+telef on+telepolis.pl++-).html

  • 0

    25. ~ja  2008-01-02 17:12:42  host: 88.156.63.20

    chyba w ramach rekompensaty play przedluzyl mi waznosc premii po doladowaniu do konca stycznia. luzik...

  • 0

    26. ~  2008-01-02 20:56:55  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    jak Marcin Gruszka przyjmie nagrode.to bedzie duzy szacunek.

  • 0

    27. ~jacek  2008-01-02 21:19:51  host: 217.98.58.141

    26:Uwierze jak Witek potwierdzi

  • 0

    28.  2008-01-02 21:37:35

    od samego początku mówiłem ze play jest inny i na pewno nagrodą nie pożałują! play rulezzz!! oczywiście głosowałem na niego w plebiscycie :D

  • 0

    29. ~skalarek  2008-01-03 07:07:07  host: 212.122.214.227

    nie bardzo to rozumiem: ad1) wiadomo o co chodziło z tą ceną w Play: nie o ile obniżają tylko do jakiej kwoty: do 3 Groszy za telefon. ad 2) Tak się składa że na dzień dzisiejszy simplus jest NAJLEPSZYM prepaidem. I mówię to jako użytkownik ciągle jeszcze TT... Więc trudno mi zarzucić brak obiektywizmu.

  • 0

    30. ~skalarek  2008-01-03 07:12:18  host: 212.122.214.227

    żeby nie być gołosłownym to podam szczegóły oferty Simplusa... wziąłem ją tak sobie dla jaj kupując w spożywczaku doładowanie TT... i szczena mi opadła gdy porównałem z moim prepaidem: darmowy numer już przy doładowaniu 10 zł (co prawda tylko na 3 dni ale jednak), przy doładowaniu 30 zł na 15 dni, staż jak w Era TT a nawet lepszy bo schodki są po 3 i 6 miesiącach, pakiet MAXI minuty gdzie za piąte zamówienie dostaje się już 200 minut (opłata 10 zł, 1 doładowanie daje 55 minut i cenę 18 gr wewnątrzsieciowo) jest jeszcze pakiet 20 MB danych za 5 zł lub 50 MB za 10 zł.... Na każdej pozycji są lepsi od TT. TT był najlepszym prepaidem w 2006 roku. Dziś najlepszy jest Simplus.

  • 0

    31. ~skalarek  2008-01-03 07:15:19  host: 212.122.214.227

    jedyny minus jest taki że pakiety simplusa nie dotyczą stacjonarek... jak dla mnie to minus (Plusa) do przełknięcia nawet.

  • 0

    32. ~jojo  2008-01-03 22:04:32  host: eew103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A zauważyłeś to (czym Plus nie chwali się zapewne w ofercie Simplus), że program lojalnościowy w Simplusie nie jest liczony od stażu, a od aktywacji, że wszelkie pakiety w Simplusie przepadają i nie można zamówić kilku pakietów na raz. Dla niektórych, to istotne wady Simplusa.

Dodaj swoją opinię