Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Głuchy Telefon 2006 czytelników TELEPOLIS.PL

Głuchy Telefon 2006 czytelników TELEPOLIS.PL

WitekT 1 Stycznia 2007 02:22

0 0

gluchy telefon 2006 1 mCzytelnicy zadecydowali, które z wydarzeń "nagrodzonych" przez naszą redakcję zasługuje na specjalne uhonorowanie statuetką Głuchy Telefon 2006 czytelników TELEPOLIS.PL. W głosowaniu na jedną z siedmiu pozycji wzięło udział ponad 200 osób, z czego ponad jedna trzecia wybrała jedną z pozycji…

Zdecydowanym i bezapelacyjnym zwycięzcą w plebiscycie czytelników został Polkomtel i jego lutowy pad platformy prepaid. Specjalna statuetka czeka na odbiór - serdecznie zapraszamy. ;-)

Oto pełna lista wyników plebiscytu (w nawiasie liczba oddanych głosów):




1. Polkomtel za Simplusa i Sami Swoi w kategorii Prepaid Roku (77),
2. BenQ Siemens za spadek udziałów w rynku z ponad 20% do 5% w ciągu roku w kategorii Marka Roku (39),
3. Polkomtel za promocyjne obniżenie stawki za przeniesienie numeru w kategorii Promocja Roku (29),
4. PTC za blueconnect w telefonie w kategorii Usługa Roku (25),
5. Krzysztof Matey za wygranie przetargu na GSM 1800, ale zapomnieniu o biznesplanie, w kategorii Człowiek Roku (20),
6. Nokia za model N70 z Orange Menu w kategorii Telefon Roku (13),
7. Kornelia Mathea za wypowiedź o ISDN i obniżce cen na komórki w kategorii Wypowiedź Roku (10).

O wszystkich nagrodzonych Głuchymi Telefonami 2006 można przeczytać w tym artykule.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~  2007-01-01 15:01:50  host: apn-99-34.gprspla.plusgsm.pl

    Wielkie dodatkowa brawa dla Polkomtela za to iz niektore dni zaznaczone w polskim kalendarzu na czerwono , NIE SA dla Polkomtela swietem. Paranoja.

  • 0

    10. ~zicc  2007-01-01 15:56:00  host: 76-36.idc.net.pl

    a jak się nie zgłoszą po "nagrodę" to wysłać im firmą kurierską!

  • 0

    11. ~dt  2007-01-01 15:58:22  host: wap.plusgsm.pl

    Na 3 miejscu powinien byc blue w telefonie. Ja z kolei chce pochwalic Plusa za Sylwestra. Zadnych problemow z dodzwonieniem sie, esemesami, transmisja danych i esami z netu (doszly rowno o polnocy)

  • 0

    12.  2007-01-01 16:17:16

    Ja również muszę pochwalić Polkomtela za działanie w święta i wczoraj. Podczas gdy w pomarańczy esy i raporty doręczeń przestały dochodzić juz koło 18tej, tak w Plusie kiedy nie wysłałem pomiędzy 17ta a 2ga, zawsze momentalnie przychodził raport potwierdzający dostarczenie....

  • 0

    13.  2007-01-01 16:37:14

    To jeszcze poprosimy ekipę Telepolis o podanie, co było newsem roku 2006 (najwięcej komentarzy)?

  • 0

    14. ~olek  2007-01-01 17:49:06  host: nat-dz2.aster.pl

    Era w sylwestra tez bez zarzutu. pozdrawiam

  • 0

    15. ~l3p  2007-01-01 20:12:03  host: host-89-228-147-45.gorzow.mm.pl

    Plus i Orange przynajmniej w moim rejonie bez wiekszych problemow raz mi w orange tylko rozlaczylo samo przez sie ok 23 po 7min rozmowy

  • 0

    16. ~Szalony  2007-01-01 20:25:12  host: apn-100-191.gprsbal.plusgsm.pl

    Mala ciekawostka - ja w Plusie mialem siec zajeta po polnocy i nie mozna sie bylo dodzwonic ale co ciekawe w tym samym czasie normalnie dzialal mi gprs !!! Wniosek jest taki ze to bzdura ze polaczenia glosowe maja priorytet albo ze faktycznie Plus na dane wydziela inne pasmo niz dla polaczen glosowych !!!

  • 0

    17. ~michal  2007-01-01 21:44:54  host: egx240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pani Kornelia powinna dostać pierwsze miejsce, ja bym dał jej nagrodę specjalną za całokształt działalności :)

  • 0

    18. ~lol  2007-01-01 22:41:39  host: aclw56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe gdzie maja odebrac u witka w dokmu czy jak to nie jest jakis onet i sie nie licza z takim telepolisem watpie czy ten telepolis ma jakies swoje biuro

  • 0

    19. ~lol  2007-01-01 22:58:37  host: aclw56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a skoro nie maja swojego biura to nikt telepolisu z operatorow nie traktuje powaznie, to tak jak ja bym na swoim blogu rozdal nagrody i mial pretensje ze nikt sie nie zglosil po nie. a zdjecie tego telefonu chyba bylo robione telefonem, juz nie wspomne o kanapie

  • 0

    20.  2007-01-01 23:45:48

    lol: podsumuje Twoją wypowiedź: LOL! Idź bajdurz gdzie indziej... ;)

  • 0

    21. ~jojo  2007-01-02 00:53:02  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Próbowałem dzwonić w sylwestra zaraz po północy. Co prawda za pierwszym razem wyśietlał się komunikat: "Sieć zajęta", ale już za drugim razem bez problemu się połączyłem. Tak samo było przy drugim połączeniu. Więc w sumie jak się chciało zadzwonić, to z ERY w zachodniopomorskim można było to zrobić. :-)

  • 0

    22.  2007-01-02 07:11:43

    E tam, w noc sylwestrową trzeba się bawić, a nie chwytać za telefon ;)

  • 0

    23. ~dt  2007-01-02 08:20:08  host: wap.plusgsm.pl

    Szalony to fakt. Plus ma wydzielone specjalnie pojemnosci na nadajnikach pod transmisje danych. Nawet w trakcie HH w sim+) gprs mi dzialal wiec cos jest na rzeczy ;)

  • 0

    24. ~mirekb  2007-01-02 10:40:27  host: apn-99-35.gprspla.plusgsm.pl

    tak chyba jest faktycznie ale pan z boku iplusa mowi ze najpierw priorytet ma rozmowa potem sms i gprs na koncu-ale jak to w zwykle z plusem roznie bywa ;-)))

  • 0

    25.  2007-01-02 13:39:09

    5 obawiam się że plus będzie miał problemy i to duże ponieważ prezes bauc nie może zrozumieć że plus to nie sklep z bułkami tylko firma teleinformatyczna w której na sprzęcie i ludziach nie wolno oszczędzać!!! Az mi szkoda plusa że zrobili z niego takie gówno a był najbardziej zajebistą siecią teraz to mi wstyd za nich... ale dopóki na stanowisku nie będzie kogoś z branży (nie ekonom) to niestety sytuacja się nie poprawi..

  • 0

    26.  2007-01-02 15:09:18

    Moj faworyt wygrał. Choc nie wiem czy dla nich to powod do radosci ;)

  • 0

    27.  2007-01-03 12:12:40

    haha a ja po pólnocy- 0:40( centrum,koło Rynku ) we Wrocławiu miałem komunikat "sieć ,której nmer wybierasz jest w tej chwili niedostepna,prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta" i to co mnie nie dziwi w obu sieciach tzn Plusie i Erze ale SMSki tradycyjnie śmigały na bieżąco:))

  • 0

    28. ~uzii  2007-01-03 12:57:13  host: ewm248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w orange dziwne ale bezproblemowo mogłem dzwonic i pisac sms z natychmiastowym doreczeniem, to juz niewim od czego zalezne jest to ze gdzie indziej byly opóżnienia, myśle że w każdej sieci występowały takie problemy ale może spotykały one co niektórych...

Dodaj swoją opinię