Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Głuche Telefony 2012

Głuche Telefony 2012

WitekT 25 Grudnia 2012 00:01

0 0
Ig-Noble, są Złote Maliny - a my ósmy rok z rzędu "nagradzamy" największe wpadki i absurdy polskiej telekomunikacji wręczając Głuche Telefony. Chcecie zobaczyć, kogo wyróżniliśmy w tym roku, tradycyjnie w pierwszy dzień Świąt? W tym roku możecie także sami wybrać "zwycięzcę" i przyznać Głuchy Telefon 2012 Czytelników TELEPOLIS.PL!

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Wydarzenia, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 69
  • 1

    69. ~Użyszkodnik  2013-01-01 12:59:25  host: v48-15.opera-mini.net

    Głuchy telefon dla Orange za beznadziejny zasieg i naciaganie klientow.Jednym slowem-dziady na grande.Chcesz zaoszczedzić?nie korzystaj z Orange.

  • 1

    70. ~  2013-01-01 13:04:37  host: ip-37-209-130-8.free.aero2.net.pl

    głuchy telefon dla Play za całokształt a szczególnie za beznadziejną jakośc i słaby zasięg

  • 0

    71.  2013-01-01 14:53:04

    Biznes to chyba robienie kasy. Zatem co chcecie od apla? Dbają o swój interes. I tyle. Ja nie mam nic od apla i nie zamierzam. Dla telefon bez sprzętowej klawiatury to szmelc.

  • -1

    72. ~  2013-01-01 15:04:10  host: dna167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @65 Jest to zmowa cenowa W3.

  • -1

    73. ~luki  2013-01-01 15:16:47  host: ip-99-48.smtvsat.pl

    @Jo - ja jestem w Play i mam tanio, prawie za darmo bo mam już każdego w Play. A zawyżone stawki to jest nic innego jak wspomniana zmowa cenowa zasiedziałych opratorów. UKE powinna się za nich zabrać!! Ja wiem skąd wynika wysoka stawka do Play (z widzimisię zasiedziałych operatorów), ale dlaczego te osły w salonach kłamią bezczelnie każdemu w żywe oczy że to Play każe sobie tyle płacić. To jest zwykła zmowa cenowa, nic innego. Będzie kara, będzie kara!!

  • -1

    75. ~wo  2013-01-01 16:14:29  host: v20-13.opera-mini.net

    @74 - sam pewnie jesteś pracownikiem "zasiedziałego operatora" i tylko płaczesz jak klienci odchodzą, a "góra" nakłada cele i każe nowych pozyskiwać, tylko czym? wysokimi cenami? HAHA.

  • 0

    76. ~moje nominacje  2013-01-01 16:38:52  host: public-gprs565330.centertel.pl

    Przyznaję p. rzecznikowi Orange od razu dwie nagrody: Głuchy Telefon oraz moją prywatną - Liścia Roku - za bezsensowne ściemy o rzekomych przyczynach ograniczeń w usłudze Przelew SMS. Tylko w tym kraju chyba coś co jest dozwolone jest zabronione, a tacy ludzie jak p. rzecznik ośmielają się pomawiać legalnych użytkowników o "nadużycia".

  • -1

    77. ~moje nominacje  2013-01-01 16:43:59  host: public-gprs565330.centertel.pl

    Drugi Głuchy Telefon przyznać chciałbym operatorowi Play, który spieprzył ofertę i skomplikował taryfy tak, że nawet Orange nie jest w stanie bardziej tego schrzanić. Mam też drugiego Liścia Roku - dla marketingowca Play który wymyślił "nielimitowany internet bez haczyków" w ofercie Play na Kartę. Aż na Tasiemcową dzwoniłem, aby w końcu wydusić z jakiegoś moczopęda, że ten "nielimitowany" net to zwykły pakiet 200MB po którym dostajemy w twarz typowym lejkiem 32kbit/s. Trzeba mieć tupet żeby coś takiego sprzedawać.

  • 0

    78. ~moje nominacje  2013-01-01 16:50:02  host: public-gprs565330.centertel.pl

    Trzeci i ostatni Głuchy Telefon wręczam operatorowi T-Mobile za żenującą, skrajnie obco brzmiącą nazwę po rebrandingu Ery. Jestem przekonany, że era TM dobiega końca, a ta paskudna nazwa pomoże w tym jak nic innego bo tego się nawet wymówić nie da bez wykręcania języka. I jak to brzmi: "jestem w timobajlu"? A może "jestem w temobile"? Dla mnie to się nie różni od "jestem debilem". Tak jak marketingowcy dawnej Ery.

  • 0

    79. ~  2013-01-01 17:19:09  host: 178.183.157.5.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @74 - a jak mamy ciebie nazywać, skoro kogoś kto się przyznaje do używania innego operatora niż ty nazywasz idiotą? @77 - to chyba skserowali od Heyah...

  • 1

    80. ~Wiśniewski  2013-01-01 21:05:05  host: v51-08.opera-mini.net

    Liścia należy rzecznikowi Orange za walenie ściemy,głupawe opowiastki jakie to Orange pomysłowe i co przygotowalo dla klientow-żeby ich bardziej dymać,oczywiście.Proponuje,by szanowni klienci wydymali rzecznika i Orange.

  • 1

    81. ~  2013-01-02 06:03:07  host: V35-10.opera-mini.net

    liscia dla Play i rzecznika Gruchy za dramatyczny poziom uslug i zasieg. Rowniez za sciemnianie i robienie z abonentow idiotow, ktorym wmawia sie, ze wycofywanie dobrych promocji jest dla ich dobra

  • 0

    82. ~Arti  2013-01-02 08:01:43  host: v04-13.opera-mini.net

    Plusowi,Orange,T-mobile,Play-za: oszukiwanie,naciągactwo i komplikowanie ofert oraz durny marketing.

  • 0

    83. ~  2013-01-02 12:22:57  host: 178.182.206.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jakoś nikt nie wspomina o kolejnym zagraniu T-Mobile, która likwidując Program Era Premia zapowiadała stworzenie w 2012 nowego, super ekstra programu lojalnościowego. Oczywiście go nie ma.

  • 0

    84. ~Lubie jabole  2013-01-02 18:49:26  host: abae149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za zmowe cenową W3 przecifko PLAY.

  • 0

    85. ~jaro  2013-01-04 00:47:47  host: ip-37-209-132-170.free.aero2.net.pl

    zdecydowanie nagroda dla wielce szanownej pani "prezes" - za całokształ - grunt to umieć dobrze ustawić się w życiu - a konsumenci jakoś sami sobie dadzą radę!

  • 0

    86. ~...  2013-01-05 15:57:22  host: 77-255-213-130.adsl.inetia.pl

    @83 To było oczywiste. TM to zwykła dojarka kasy za granicę - chyba jeszcze gorsza od Oranżady.

  • 0

    87. ~  2013-01-06 13:18:58  host: public-gprs151730.centertel.pl

    największy głuchy telefon po namyśle należy sie za likwidacje nazwy play fresh warunki niby te same a le nowa nazwa jest taka jakas nijaka , zniknięcie tej nazwy to największa zbrodnia telekomunikacyna wszechczasów zaraz po likwidacji nazwy taktak

  • 0

    88. ~  2013-01-06 17:19:06  host: v22-01.opera-mini.net

    Jeśli chodzi o zmowę cenową W3, to tym się może zająć UOKiK, a nie UKE.

  • -1

    89. ~  2013-01-07 19:26:19  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @87. Play Fresh nie jest już taki świeży od przynajmniej blisko roku, od kiedy to zlikwidowano pakiet 30 za 10zł. Do tego żadnych więcej innowacji w tej taryfie nie widać. Zmiana nazwy była niestety nieodzowna.

Dodaj swoją opinię