Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Głuche Telefony 2011

Głuche Telefony 2011

WitekT 25 Grudnia 2011 00:00

0 0
gluchy telefon 2008Ig-Noble, są Złote Maliny - a my siódmy rok z rzędu "nagradzamy" największe wpadki i absurdy polskiej telekomunikacji wręczając Głuche Telefony. Chcecie zobaczyć, kogo wyróżniliśmy w tym roku, tradycyjnie w pierwszy dzień Świąt? W tym roku możecie także sami wybrać "zwycięzcę" i przyznać Głuchy Telefon 2011 Czytelników TELEPOLIS.PL!

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Wydarzenia, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    48. ~  2011-12-31 18:20:27  host: 87-205-57-7.adsl.inetia.pl

    @43, w heyah smsy w sieci masz za darmo, do innych 14gr/smsa lub za 9zł 1000 w pakiecie.

  • -1

    49. ~  2011-12-31 19:29:18  host: user-31-175-17-128.play-internet.pl

    @47, a operator nie powinien coś z tym zrobić? trochę dziwne te promocje orange -jasne, dajesz komuś bonus, ale za to on dostaje 2x wiecej niz ty, ale jak widac- to rodzi nadużycia. W takim 2xtt czy 2xHeyah dbasz o siebie, ale za to ciężko kogos oszukać.

  • 0

    50. ~  2012-01-02 10:33:51  host: dlz81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dla tuska sie należy za przetarg i reforme uke

  • 0

    51. ~vicio  2012-01-02 21:35:29  host: z33-03.opera-mini.net

    Co, ten komentarz dotyczący Telepolis był nie na temat, czy prawda w oczy kole? Nie potrafisz nawet zachować się jak człowiek dorosły!!!

  • 0

    52.  2012-01-02 21:38:34

    vicio: komentarz był nie na temat - jeżeli masz jakieś uwagi dotyczące działania naszego serwisu, to zapraszam na forum do działu TELEPOLIS.PL - tam otrzymasz odpowiedź na wszystkie swoje pytania. Każdy komentarz nie dotyczący meritum newsa, odchodzący od niego albo czepiający się jakiś pierdół i szukający dziury w całym zostanie skasowany. W tym serwisie panują określone reguły i stoimy na straży porządku w komentarzach.

  • 0

    53. ~vicio  2012-01-02 21:53:35  host: z33-03.opera-mini.net

    To zadbajcie też trochę o język ojczysty.

  • 1

    54.  2012-01-02 21:54:14

    vicio: szybkie pytanie - CenterNeta czy CenterNetu?

  • 0

    55.  2012-01-02 21:56:25

    #52 WitekT Jesli uwaga dotyczaca Telepolis jest zwiazana z watkiem pod newsem, to przeniesienie jej na forum wyrywa ja calkowicie z kontekstu. Zwrocenie sie do Was, a konkretniej do Ciebie, na priv pozostaje bez odpowiedzi. To sa reguly, o ktorych kolejny raz wspominasz?

  • -1

    56. ~  2012-01-02 21:58:10  host: z52-08.opera-mini.net

    Panie Witku, w firmie CenterNet :-)

  • 0

    57.  2012-01-02 21:58:40

    a-go: rozumiem, że kwestia vicia dotycząca odmiany skrótowców dotyka TYLKO tego newsa? Czy dział TELEPOLIS.PL na forum to to samo, co wiadomość prywatna do mnie? No kurcze - naprawdę tak trudno to zrozumieć?

  • 1

    58.  2012-01-02 21:59:15

    56: a bez firmy? Jak odmienisz? Proste pytanie - oczekuję prostej odpowiedzi.

  • 0

    59.  2012-01-02 21:59:56

    "Każdy komentarz nie dotyczący meritum newsa, odchodzący od niego albo czepiający się jakiś pierdół i szukający dziury w całym zostanie skasowany" #54 miesci sie w tych ramach?

  • 0

    60.  2012-01-02 22:00:53

    56: bardzo Cię proszę o nieprowokowanie, ok? Chcę szybko i konkretnie zakończyć tę dyskusję.

  • 0

    61. ~vicio  2012-01-02 22:15:31  host: z33-03.opera-mini.net

    Nie każde słowo odmieniamy tak samo. kto?co?CenterNet, kogo?Czego?CenterNetu, ale kto?co?Witek, kogo?czego?Witka czy Witku? sam odpowiedz!!! P.S.Też mam na imię Witek:) i wybaczcie już się zamknę.

  • 0

    62. ~  2012-01-02 22:19:52  host: t13-10.opera-mini.net

    Wg mnie powinno być centerneta

  • 0

    63. ~  2012-01-02 22:26:24  host: public-gprs159338.centertel.pl

    centermeta - mianownik i jednocześnie dopełniacz ;)

  • 0

    64.  2012-01-02 22:27:30

    vicio: w języku polskim są pewne zasady - dopełniacz skrótowców kończy się na "u", a nie "a". A Ty nie podajesz konkretnej zasady, tylko odmianę robisz uznaniowo, na dodatek na przykładzie CenterNetu pokazałem, że bardzo niekonsekwentnie. I na tym, rzeczywiście, można zakończyć dyskusję.

  • -1

    65. ~  2012-01-02 23:13:03  host: p15-05.opera-mini.net

    Witek, ja mam tylko jedną prośbe. Jak byś odmienił w dopełniaczu słowo "tel" ?

  • 0

    67. ~  2012-01-03 03:08:30  host: afqd184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    64 witek jezyk żyje i ciagle sie zmienia im dla tego obie formy centernetu i polkomtela są prawidłowe a polkomtelu jest forma archaiczną i nieuzywana od kilkunastu a może i kilkudziesieciu lat

  • 0

    69. ~  2012-01-03 03:28:58  host: afqd184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Podane nazwy są skrótowcami, a te na mocy reguły powinny mieć końcówkę ‑u, w związku z tym: D. Centertelu, Polkomtelu. Formy Centertela, Polkomtela szerzą się w języku potocznym. więc to chyba kończy cały spór obie formy sa prawidłowe potocznej uzywaja wszyscy a polkomtelu prof miodek z wloclawia i witek

Dodaj swoją opinię