Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Głuche Telefony 2008

Głuche Telefony 2008

WitekT 25 Grudnia 2008 23:54

0 0
gluchy telefon 2008Ig-Noble, są Złote Maliny - a my czwarty rok z rzędu "nagradzamy" największe wpadki i absurdy polskiej telekomunikacji wręczając Głuche Telefony. Chcecie zobaczyć, kogo wyróżniliśmy w tym roku, tradycyjnie w pierwszy dzień Świąt? W tym roku możecie także sami wybrać "zwycięzcę" i przyznać Głuchy Telefon 2008 Czytelników TELEPOLIS.PL!

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Wydarzenia, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~kz1976  2008-12-28 14:12:06  host: public54911.xdsl.centertel.pl

    Witam,wiem,że to nie jest miejsce,ale nie ma gdzie podawać kodów do mova....Może osobny dział trzeba stworzyć??? 8 minut 102872699880

  • 0

    15. ~:))  2008-12-28 14:38:58  host: chello084010144209.chello.pl

    ERA za obsługę - a właściwie jej brak, za totalne olewanie klienta i wmawianie bezczelnych kłamstw - za odpowiadanie nie na temat, a gdy człowiek protestuje, za przysyłanie kolejnej informacji, że reklamacja nie jest zasadna (odpowiada ten sam człowiek, nie ma instancji 'wyższej') oraz ze tym samym droga reklamacji została wyczerpana, a klient może udać się do sądu :)))) - ERA z pewnością zasługuje na tego typu nagrodę

  • 0

    16. ~bledos  2008-12-28 14:55:42  host: hbc214.internetdsl.tpnet.pl

    kz1976 jest odpowiedni post na forum - szukanie nie boli :)

  • 0

    17. ~aragog  2008-12-28 19:14:49  host: 77-253-13-48.adsl.inetia.pl

    proponuje Zlota Maline dla Ery za nowa taryfe TT oraz za swiateczne podwojne doladowanie

  • 0

    18.  2008-12-28 22:26:00

    18: Im to ta malina nie wystarczy :lol: Ehh ludzie jak ja się nie mogę doczekać za T-Mobile.. Mam ogromną nadzieję, że w końcu PTC stanie na nogi.

  • 0

    19. ~  2008-12-29 10:19:40  host: f143-059.opera-mini.net

    a gdzie jest kategoria telefon roku? :-D

  • 0

    20.  2008-12-29 10:22:14

    19: tam, gdzie być powinna. :-)

  • 0

    21. ~Samsung U900 SOUL  2008-12-29 12:30:46  host: d90-129-101-133.cust.tele2.pl

    przepraszam ze nie na temat ale chce się zarejstrować na sronie www.telepolis.pl ale nie wiem co to znaczy Wpisz (bez ""): "tele-polis" * Potwierdzenie Tekstowe (udowodnij że nie jesteś botem) prosze o odpowiedz:)

  • 0

    22.  2008-12-29 16:25:14

    to znaczy co znaczy, nie inaczej :)

  • 0

    23. ~ech  2008-12-29 16:58:50  host: chello089074135019.chello.pl

    @21 może się lepiej nie rejestruj ;) Jakość komentarzy ostatnio się poprawiła jak ~get się zdezaktywował. Szkoda byłoby to popsuć.

  • 0

    24. ~wojtek  2008-12-30 12:30:16  host: hfl82.internetdsl.tpnet.pl

    PLAY OSZUKUJE potencjalnych klientów mamiąc ich na swojej stronie internetowej telefonami których w rzeczywistości nie ma w swojej ofercie !!!!!!!!!!!! .

  • 0

    25.  2008-12-30 18:51:59

    mój typ to zdecydowanie Orange i ich kolejki iphonowe - śmiał się z tego cały świat, szkoda, że o tym zapomnieliście, Era rasistowski dowcip, PLAY, PLUS i reszta za nieporozumienie - wpsólne płatności i tv mobilna - tu się zgadzam z szanowną redakcją

  • 0

    26.  2008-12-30 22:23:27

    Jako zaprzysięgły/do niedawna/Taktakowiec wyróżniam zdecydowanie Erę za te bezsensowne warunki podwójnego doładowania,oraz za wprowadzenie Nowego Tak Taka z...godzinnym naliczaniem.Mam nadzieję,że po przejęciu przez T-Mobile skończą się te durności.Oczekując pozytywnych zmian u WSZYSTKICH operatorów pozwalam sobie złożyć najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności i Bożego Błogosławieństwa w nadchodzącym Nowym 2009 Roku Szanownej Redakcji Telepolis jak i wszystkim uczestnikom niniejszego forum:)

  • 0

    27.  2008-12-31 02:57:29

    21: miałeś czytanie ze zrozumieniem w szkole? ;] Wiesz w ogóle co to są za znaki ""? A umiesz przepisać tekst pomijając te znaki? Jeśli nie, to chyba nie masz czego tutaj szukać... :P

  • 0

    28. ~malina  2008-12-31 12:33:57  host: 167.202.222.228

    Głuchy telefon dla TPSA za całokształt ;)

  • 0

    29.  2009-01-01 15:13:20

    wielkie dzięki kowcio

  • 0

    30. ~  2009-01-01 22:19:38  host: apn-77-114-130-56.gprs.plus.pl

    4madzik: ale przeciez takie jaja dzialy sie nie tylko w Orange PL, ale takze u innych opow na calym swiecie... wiec dlaczego mieliby sie z tego smiac ?

  • 0

    31. ~żal.pl  2009-01-02 16:03:58  host: 83.220.100.146.dsl.dynamic.eranet.pl

    Słabe te nominacje. Rok temu telepolis.pl pokazał zaangażowanie polityczne po stronie obecnie jedynie słusznej i właściwej partii w Polsce i głuchy telefon "Człowieka roku" dał komuś za to, że został członkiem Rady Nadzorczej Polkomtel, z tym że pośrednio przez partię nielubianą. W tym roku człowiekiem roku zdecydowanie powinien zostać Bondaryk(były dyrektor PTC, obecnie szef ABW) z tym, że takiej nominacji nie dostał, bo z jaką partią jest związany? Więc najlepiej dać nagrodę komuś za to, że coś głupiego powiedział. Ktoś, kto nie ma żadnego wpływu na to, co się dzieje nie tylko w skali ogólnej, ale nawet na samym rynku. Bo skoro coś głupiego ktoś powiedział, to wygłosił jakieś swoje zdanie i tyle. Natomiast Bondaryk, który jest/był finansowany przez PTC(operator sieci Era/Heyah - udział ponad 92% T-Mobile, Niemcy) jest jednocześnie szefem służb specjalnych odpowiadających za bezpieczeństwo całego Państwa Polskiego, czyli za bezpieczeństwo nas wszystkich, jest osobą znaczącą w porównaniu do jakiejś Pani, która coś sobie tam powiedziała i każdy się tylko uśmiechnął i po sprawie. Pan Bondaryk sprzeciwiał się zmianie ustawy o prawie telekomunikacyjnym, przewidującej, że policja, CBA i ABW mogłyby stosować techniki operacyjne(stsosowanie podsłuchów itd.) bez wiedzy operatorów czyli firm prywatnych. Jednoznacznie wynika, że lobbuje na rzecz operatorów, żeby taką wiedzę posiadali, mimo iż wg Policji takie informacje powinny być utajnione. Jest to sfera zarezerwowana dla organów odpowiadających za bezpieczeństwo Państwa.

  • 0

    32.  2009-01-02 16:15:39

    żal.pl: ooo, ZDECYDOWANIE Pani Borowik na tą nagrode zasłużyła - nie doszukuj się tu drugiego dna albo wspierania jakiejś opcji politycznej. My jesteśmy APOLITYCZNI, a głosujemy co najwyżej na EKSPERTÓW, nieważne kogo oni reprezentują, jeżeli dobrze wypełniają swoje obowiązki. Co do podsłuchów BEZ zezwolenia prokuratura i BEZ wiedzy operatorów - tu się zgadzam z Panem Bondarykiem, że tak być nie powinno.

  • 0

    33. ~  2009-01-02 16:44:24  host: 94.254.155.107

    Oczywiscie, ze gluchy tlefon nalezy sie tej Pani. Jako analityk nie miec pojecia na temat cen na rynku i jeszcze sie w tej sprawie wypowiadac?

Dodaj swoją opinię