Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Głuche Telefony 2006

Głuche Telefony 2006

WitekT 25 Grudnia 2006 00:10

0 0
gluchy telefon 2006 1 mIg-Noble, są Złote Maliny - a my drugi rok z rzędu "nagradzamy" największe wpadki i absurdy polskiej telekomunikacji wręczając Głuche Telefony. Chcecie zobaczyć kogo wyróżniliśmy w tym roku, tradycyjnie w pierwszy dzień Świąt? W tym roku możecie też sami wybrać "zwycięzcę" i przyznać Głuchy Telefon 2006 Czytelników TELEPOLIS.PL!

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Wydarzenia, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2006-12-25 11:11:41

    A czy będzie jakaś nagroda za pady serwerów? Mam faworyta

  • 0

    5.  2006-12-25 12:24:47

    nie no BenQsiemens bije wszystkich na głowe... ;( gorszej wpadki nie było. to tak jakby Nokia spadła do 2% :/przecież Siemens to była dobra marka, a połączenie z BenQ na dobre mu nie wyszło :/

  • 0

    6. ~  2006-12-25 13:10:19  host: aaok180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zdjecia 'nagrody glownej' robione na kanapie na popijawie u wujka wladka sa zenujace.

  • 0

    7.  2006-12-25 13:25:29

    Sceneria została dobrana celowo, nie kontrastuje z nagrodą.

  • 0

    8. ~  2006-12-25 14:06:28  host: 195.189.142.199

    BenQ nie mialo bezposredniego wplywu na upadek telefonow Siemensa. Przed polaczeniem to byl juz praktycznie trup...

  • 0

    9. ~Arek  2006-12-25 15:31:33  host: arz233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To skandal!!! 24 godziny temu wysłałem życzenia świateczne poprzez bramke MultiBox sieci Orange. Do tej pory nie dotarły do adresatów.

  • 0

    10. ~michal  2006-12-25 16:04:32  host: egq218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja bym najchętniej dał nagrodę Tepsie za całokształt działalności. Takim oszustom i naciągaczom należy się nagroda :)

  • 0

    11. ~  2006-12-25 18:01:05  host: public-gprs18458.centertel.pl

    Przylaczam sie do 9. Honorowe Grand Prix dla Orange za wigilijne dzialanie MulitiBox'a. Panie WitkuT idzie dac erratke ;-))) bo przeca w 2007 r. nie ma co dawac nagordy za 2006 r.

  • 0

    12. ~pop72  2006-12-25 21:47:58  host: gau58.internetdsl.tpnet.pl

    moim faworytem jest także POLKOMTEL za uniemożliwienie migracji z post paida do prepaida, to skandal piszę do nich reklamacje już 4 lata a oni w kółko odpowiadają, że nie świadczą tego typu usługi...wysłałem tez zażalenie do pani Streżyńskiej z UKE i na razie cisza...

  • 0

    13. ~pop72  2006-12-25 21:49:23  host: gau58.internetdsl.tpnet.pl

    oprocz tego wszyscy operatorzy za zawyzoną stawkę cenową za smsa międzynarodoqwego w kwocie 61gr netto!

  • 0

    14. ~r  2006-12-26 01:05:25  host: chello087206151164.chello.pl

    #12: czy nie lepiej się przenieść np. do TakTaka za te 50 czy 60zł ? Teraz już można :) No chyba że komuś na simplusie zależy to wtedy można się 2 razy przenieść. Najpierw np. do Popa a za drugim razem do simplusa. Ale skoro Plus sobie nie życzy żebyś się przenosił do Simplusa to może warto nie być namolnym i kopnąć ich w tyłek? hehe

  • 0

    15. ~r  2006-12-26 01:07:47  host: chello087206151164.chello.pl

    znaczy się chyba nie warto być namolnym jak nie jesteś tam mile widziany i lepiej się z nimi "czule" pożegnać ;) Myślę, że sprawa jest do przemyślenia.

  • 0

    16. ~observator  2006-12-26 09:10:13  host: nat-39.wolomin.net

    Moim faworytem najgorszej sieci w Polsce jest tradycyjne Orange. Najwyższe ceny, najgorsze promocje, najdroższy prepaid. I wszystko w tym temacie. Oraz nagroda specjalna dla Telekompromitacja PFrancuska SA za działania monopolistyczne wraz z Orange. Uprzejmie apeluje by jak pozostałe 66% społeczeństwa znaleźć się w sieciach Plus, Ewentualnie Era. Jak najdalej od orangutana!

  • 0

    17. ~MrX  2006-12-26 13:29:05  host: 218.56.144.42

    A ja bym przyzna? nagrod? Tele2 za genialny i bardzo skuteczny pomys? na pozyskiwanie nowych klientów.

  • 0

    18.  2006-12-26 15:29:23

    pop72 - pisząc rekalmację na nieświadczoną usługę wygłupiasz się tylko... Powiedziałym więcej, ale przy świętach nie wypada ;-)

  • 0

    19. ~mirekb  2006-12-26 20:02:31  host: apn-99-34.gprspla.plusgsm.pl

    moim zdaniem:grupa france telekom powinna wygrac czyli- podwojny monopol tp i orange..nic ich nie przebije chyba ze ich przychody spadna w ciagu najblizszych paru lat o 1/3 ;-))to moze sie zmienią..

  • 0

    20.  2006-12-26 23:25:46

    Nad Simlusa nie ma mocarza ! Doceńcie ich proszę,bo jak się dowiedzą,ze nie zasługują na tę nagrodę to nam zrobią replay o tym samym czasie co rok temu - czyli za miesiąc

  • 0

    21.  2006-12-27 18:09:41

    Witek: Proponuję nagrodę za pady serwera Telepolis. Przecież nie ma dnia bez kłopotów.

  • 0

    22.  2006-12-27 19:56:15

    piotrM: łojezu, wygralibyśmy w cuglach. ;) Biorąc jednak pod uwagę dysproporcję finansową między nami a polkomtelem (nawet po uwzględnieniu róznicy w wielkości przedsiębiorstwa), to radzimy sobie jednak doskonale. ;) Powiem tylko tyle, że papiery leasingowe na nowy sprzęt już podpisane - czekamy na dodatkową, nową maszynę.

  • 0

    23. ~r  2006-12-31 08:20:49  host: chello087206151164.chello.pl

    #21: chyba troszkę dramatyzujesz. Ja tam nie pamiętam żeby były jakieś większe problemy z Telepolis. Zresztą Witek się przyznaje, że mogą być opóźnienia. Nie zachowuje się jak Polkomtel, który zawsze twierdzi, że nic złego się nie dzieje, że to tylko wszystkim się zdawało że w systemie się coś pokopsało :)

Dodaj swoją opinię