Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Głuche Telefony 2005

Głuche Telefony 2005

WitekT 25 Grudnia 2005 00:10

0 0
Przyznawane są Noble i Ig-Noble dla najbardziej absurdalnych badań naukowych. Są Oskary i Złote Maliny dla najgorszych aktorów i ludzi filmu. W Polsce od kilku lat miesięcznik Świat Telekomunikacji przyznaje Złote Anteny, a my... postanowiliśmy przyznawać Głuche Telefony, piętnujące "niedoróbki" w naszym polskim światku telekomunikacyjnym.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Wydarzenia, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: Redakcja TELEPOLIS.PL     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2005-12-25 09:19:41

    Bardzo fajny pomysł, ciekawy artykuł.

  • 0

    2.  2005-12-25 12:30:59

    Orange zasluguje na 2 gluche telefony!!!

  • 0

    3.  2005-12-25 16:06:24

    Gratuluje pomysłu!! Moze warto pomyslec o pozytywnej nagrodzie!!
    Pzdrawiam

  • 0

    4.  2005-12-25 16:07:56

    tombzd74: my zawsze staramy się być unikalni w tym, co robimy. :) Nagród pozytywnych jest zbyt dużo na rynku. Doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu mnożyć tego typu bytów...

  • 0

    5.  2005-12-25 18:43:57

    WitekT: ale wtedy mozecie byc postrzegani jako agresywny serwis. Tak dobry serwis jaki prezentujecie na swoich stronach cieszy sie duzym uznaniem i to Wy sobie sami wypracowaliscie wiec moze czasami warto pokazac co jednak wyszlo na rynku telekomunikacyjnym. Pozdrawiam

  • 0

    6.  2005-12-25 18:49:18

    tombzd74: jak trzeba - pochwalimy. I robimy to i w newsach, i w artykułach/felietonach.
    Ale każdy bład będziemy jasno i natychmiast wytykać palcem! ;) A nagród pozytywnych nie chcemy robić - bo jak pisałem - strasznie dużo ich na rynku, a nie chcemy dawać kolejnej, która zginie na tle innych. Na pewno podsumujemy rok w oddzielnym felietonie w styczniu, gdzie opiszemy i złe rzeczy, i dobre, i takie, które trudno jednoznacznie określić, ale miały wpływ na rynek. :) Na pewno nie jesteśmy nastawieni negatywnie do otaczającego nas świata, ale sam doskonale wiesz, że do ideału to nawet w 1/3 drogi z naszym rynkiem nie jesteśmy. ;)

  • 0

    7.  2005-12-25 19:23:18

    :)

  • 0

    8.  2005-12-25 21:08:55

    A może na przyszły rok Redkacja wysunie kilka kandydatur w każdej kategorii i zrobili ankiety wśród Czytelników.

  • 0

    9.  2005-12-25 21:10:36

    gm: myśleliśmy nad tym, ale jeżeli coś takiego zrobimy, to raczej jedną "superkategorię czytelników TELEPOLIS.PL", a w nim kilka wydarzeń do wyboru. :)

  • 0

    10.  2005-12-27 13:24:08

    Puls zasługuje na duzy głuvhy za opłatę monitorowania płatności. bardzo dobra usługa za 5 zł, wbrew nam. daje jeden głos na Plusa.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-163-157-48.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Red | 2017-03-29 11:13:38

@5 z tym pełnowartościowym ultra mobilnym PC to przesadziłeś ;)


~ | 2017-03-29 11:10:33

4. Obiektyw ma ruchome soczewki.


~tłumacz przysięgły | 2017-03-29 11:08:49

Design to po polsku wygląd.


~ | 2017-03-29 11:07:55

42. Jak to kto? Witek!


Koala | 2017-03-29 11:06:56

@5 Masz rację :)

Ankieta

Czy T-Mobile darmowymi 20 GB "uwolnił Internet"?

T-Mobile: 20 GB gratis dla każdego

 

Zobacz wynik | Opinie (16)

Archiwum Ankiet