Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Głosowanie na nowy serwis Play

Głosowanie na nowy serwis Play

WitekT 5 Maja 2010 08:34

0 0
Play zmienia swoje strony internetowe. Na to, jak będą wyglądały, wpływ będą mieli użytkownicy.

Na stronie wybory.playmobile.pl można zagłosować na jeden z dwóch projektów serwisu. Oba utrzymane są w tej samej kolorystyce, różnią się jednak układem funkcjonalnym.


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 1

    7. ~gimli  2010-05-05 09:52:20  host: 94.254.244.18

    Grafiki i odnośników jest w sam raz, ważne że nie ma na stronce głównej za dużego przeładowania informacjami.

  • 1

    8.  2010-05-05 09:54:39

    a nie dali uzytkownikom do wyboru czy dalej chca sie "babrac" w flashu czy moze lepiej przejsc na "zwykly" html... jak dla mnie oba do kitu jesli beda w flashu i DALEJ BEDA WOOOLNNOOOOO "chodzic"

  • 1

    10. ~ddd  2010-05-05 10:14:23  host: 212.160.172.70

    Niech tylko nie poełnią 2 łędów: 1 - stony nie robią w całości we flashu (patrz strona hayah) Lepszym rozwiązaniem będzie HTML5. 2 - niech nie zagmatwaja za bardzo (patrz strona plus)

  • 0

    11. ~lwiczek  2010-05-05 10:19:11  host: 77-253-249-189.adsl.inetia.pl

    @6 przecież można od samego początku posiadania konta. jedyny limit to *zakres* dat nie może być większy niż 35 dni, a czy on będzie w tym czy w tamtym roku to bez różnicy (;

  • -2

    12. ~:))  2010-05-05 10:29:36  host: 109.243.225.228

    Już widzę, jak Play przejmuje się klientami... dobry żart! Każdy wie, że od początku mieli ich głęboko gdzieś, bo bardzo duzo osób skarżyło sie na dostęp do konta, tymczasem pomylony informatyk zrobił sobie wszystko pod swój komputer i ekran. A jego zwierzchnik, poturlany manager nie zastanawiał się czy to ma jakikolwiek sens. Od paru lat nie mogą - po prostu nie potrafia zrezygnować z flesha....

  • 1

    13. ~gimli  2010-05-05 10:39:50  host: 94.254.244.18

    kazdy wie ze strona playmobile zmieniala sie od poczatku istnienia. w obecnej wersji jest chociaz odrobine flasha, raczej go nie ma.

  • 1

    14. ~  2010-05-05 11:01:56  host: t15-10.opera-mini.net

    Korzystam z Playowego eBOKu (Play24) od kilku miesiecy kiedys Play Fresh a od 10 dni Mixtura. Obiektywnie oceniam ich serwis bardzo wysoko. Wszystko przejrzyscie i w jednym miejscu. Moge wszystko sprawdzic czy uruchomic dowolny pakiet usług. Z telefonu (Magic) loguję sie bezproblemowo. Oby nic nie zepsuli. rcicho

  • 1

    15. ~  2010-05-05 12:30:22  host: gaja.tpnet.pl

    Zagłosowałem na 1.

  • 1

    16. ~wosq  2010-05-05 12:44:58  host: 188.33.190.4

    Pieprzyć designe strony Play. Niech będzie lżejsza i nie ładuje się poprzez dłuuuuugie minuty.

  • -1

    17. ~  2010-05-05 12:48:18  host: chello089074158242.chello.pl

    @8 - jak HTML będzie miał taką funkcjonalność i szybkość jak flash, to można myśleć o zastępowaniu, na razie do tego (niestety) daleko

  • -2

    18. ~  2010-05-05 12:49:25  host: chello089074158242.chello.pl

    @16 - pieprzyć ludzi którzy mają przedpotopowy internet (pewnie 2Mbps albo jeszcze wolniejszy) i narzekają że im się strony długo ładują.

  • -1

    19. ~.  2010-05-05 12:52:06  host: 178.56.130.238

    @18 czytaj, wszystkich mających play online?

  • -1

    20. ~  2010-05-05 13:07:03  host: mail137.anonymouse.org

    w play najbardziej denerwujące jest to ze jak kupuje jakiś pakiet to nigdy nie wiem kiedy się kończy bo nie przysyłają sms przypominającego że pakiet właśnie się kończy. A co do wystroju strony to jakie tak naprawdę ma to znaczenie? Zajęli by się poważnymi sprawami a nie duperelami

  • -2

    21. ~  2010-05-05 13:07:35  host: chello089074158242.chello.pl

    @19 - czytaj to sobie jak chcesz...

  • 2

    22.  2010-05-05 13:52:56

    @18 niby czemu? znam wiele osob, ktore nie robia backupu internetu na swoich komputerach, czytaja glownie strony internetowe i czasem wlacza youtube/radio internetowe. nie widze wiekszego sensu placenia przez takie osoby za wiecej niz 1-2mbit. sam mam 1,5mbit i nie uwazam, zebym potrzebowal wiecej.

  • 1

    23.  2010-05-05 13:55:21

    a zaglosowalem na 2 projekt (kolorystyka), choc milo by bylo jakby dodali szczegoly ofert z pierwszego ;)

  • -1

    24. ~  2010-05-05 13:55:58  host: t11-16.opera-mini.net

    cy ktos kto pisze o wiekszej funkcjonalnosci i szbkosci??? flasha ma jakiekolwiek pojecie o internecie?!!!

  • -1

    25. ~yu  2010-05-05 16:39:38  host: cc.azsoft.pl

    haha wa....

  • 0

    26. ~nie dzieciak w chello  2010-05-10 00:48:31  host: 77-255-44-137.adsl.inetia.pl

    Jak najmniej flasha pls. Lekko, szybko, czytelnie. chello #18 - przy 1Mbitps chodzą filmy na zalukajPL:) na 512kbps świetnie chodzą inne strony z informacjami, artykułami choć nie filmy. PO kiego grzyba przepłacać za -naście mega? Dobrze ktoś Tobie pojechał o tym archiwizowaniu internetu:-D)

  • 0

    27. ~taj  2010-06-07 22:32:15  host: 093105098141.pila.vectranet.pl