Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Globalne odchudzenie France Telecom

Globalne odchudzenie France Telecom

WitekT 31 Stycznia 2005 14:20

0 0

France Telecom ogłosił, że będzie kontynuował redukcję zatrudnienia i w 2005 r. zmniejszy na całym świecie liczbę stanowisk o 8 tys.

Dotyczy to głównie stanowisk pracy we Francji. Redukcja zatrudnienia ma nastąpić głównie w drodze dobrowolnych odejść, w tym na wcześniejszą emeryturę, albo przeniesienia na inne stanowiska sektora publicznego (dotyczy Francji).
Na całym świecie France Telecom zatrudnia ok. 203,5 tys. pracowników, z czego w samej Francji prawie 123 tys.

W 2004 r. z France Telecom odeszło na całym świecie 25 tys. pracowników; na ich miejsce przyjęto 12,5 tys. nowych, więc liczba zredukowanych stanowisk sięgnęła 12,5 tys.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet