Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Glapiński: Polkomtel prze jak lokomotywa

Glapiński: Polkomtel prze jak lokomotywa

WitekT 19 Lipca 2007 19:34

0 0

Na dzisiejszym uroczystym bankiecie, Polkomtel uhonorował 13-milionowego klienta. Było to też pierwsze spotkanie z nowym prezesem firmy - Adamem Glapińskim - który swoje obowiązki pełni od 3. lipca.

To uroczysty moment, który w firmie obchodzimy od rana. Dzień rynkowego triumfu. (…) Firma idzie jak burza, prze jak lokomotywa. Przeraża swoich konkurentów. (…) Mimo obniżek cen usług nasze wyniki są coraz lepsze. Jest to swego rodzaju fenomen. (…) Nasze sukcesy i ewentualne porażki, które składają się na jeden sukces globalny, są sukcesami naszych pracowników - powiedział podczas przemówienia otwierającego bankiet prezes Polkomtela Adam Glapiński.




Nowy prezes mówił także o "Taryfach Kubali", które budzą grozę u konkurentów.

Ostatnie miesiące są rekordowym okresem w historii firmy. Mogę zapewnić, że prawdziwe sukcesy są przed nami i wkrótce będziemy mogli świętować pozycję numer 1 na rynku - dodał Jacek Kuźnieców, członek zarządu Polkomtela odpowiedzialny za sprzedaż.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 129
  • 0

    110. ~  2007-07-23 15:12:23  host: inet20909nb-2.eranet.pl

    ***jojo - długo kisiłem się w Plusie , może nawet za długo , mam w Plusie zdecydowanie najwięcej znajomych , co także nie raz już pisałem. Miałem możliwość korzystania z naprawdę extra taryf firmowych , a co tu ukrywać , takie są właśnie taryfy w Plusie , ale że korzystałem też przy okazji z Simplusa , dotknęła mnie bardzo awaria prepaid , jak i mase moich znajomych. I wtedy coś się po prostu skończyło. Po burackim , aroganckim "popisie" Plusa , zrozumiałem , że przy pierwszej opłacalnej okazji , pożegnam się z nimi. Nadszedł Play i to się wreszcie ziściło. Nie rozumiem już co to znaczy "w sieci" i nawet nie chcę rozumieć , nie przekonuj mnie. Najbardziej boję się tego , że Play pójdzie z torbami i znowu wrócimy...

  • 0

    111. ~  2007-07-23 15:15:20  host: inet20909nb-2.eranet.pl

    ... do szarej rzeczywistości , w której karty będą rozdawać na spólkę Era , Plus i Orange , racząc nieświeżymi pakietami , których ja już po prostu NIE CHCĘ. Mam nadzieję , że Polsat Cyfrowy będzie jakąś realną alternatywą , bo na to się zanosi.

  • 0

    112.  2007-07-23 17:45:55

    ~r - noniech myślą ze dwa lata jeszcze ;-) Nie rozumiem co mówisz w ogóle... Jesli coś jest taniej to się natychmiast to zmienia!

  • 0

    113.  2007-07-23 17:48:59

    109. - dokłądnie - oni też mają swoichg znajomych itd. w pewnym momecie nie ma tak jak w podstawówce, że paczka sobie startery z kolejnuymi numerami kupuje i wyjątkowo na inne dzwonią ;-)

  • 0

    114. ~r  2007-07-23 18:28:21  host: chello084010106085.chello.pl

    #112: wlo - a co z tymi, którzy mają umowy podpisane? Mają zerwać i karę łyknąć? Też wtedy będzie się im opłacać?

  • 0

    115.  2007-07-23 20:13:06

    ~r - umowę ma kązdy ;-) Ty masz zapewne na myśli terminową? No cóż - też mogą zerwać - problem czy im się opłaca właśnie. Tyle, że nie widzę tu problemu - jeśli im się nie opłąca... to dyskusja o tym gdzie minuta jest tańsza sensu nie ma do czasu zakończenia umowy na czas oznaczony. Czy nie?

  • 0

    116. ~jojo  2007-07-23 20:14:55  host: egv62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    109 - rozumiem, rozumiem - nie mam Cię zamiaru do niczego przekonywać. ;-)

  • 0

    117. ~r  2007-07-23 21:33:02  host: chello084010106085.chello.pl

    #115: Brawo! Sam doszedłeś do wniosku, że nie od razu się przechodzi jeśli gdzie indziej jest taniej. Gratuluję ;-)

  • 0

    118.  2007-07-23 22:39:51

    ~r - zanim zaczęliśmy tę dyskusję nawet ;-) Dokładnie dlatego (chociaż nie ze względu na umowy) ja nie zmieniam operatora - nie raz o tym mówiłem.

  • 0

    119. ~+były  2007-07-24 22:32:11  host: abkj86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    GRATULUJĘ Wam wszystkim tych tanich rozmów w PLUSIE,(oczywiście po godz. 16.00 lub w sobot. czy w niedz. - CZEKAJ!! od 12.00 do 16.00 żeby zadzwonić i zapytać czy antybiotyk działa i dziecko śpi !!!!) - SUPER Obsługi w BOA i Salonach. Byłem w Simplus i abo przez TRZY lata. NIGDY WIĘCEJ!!!!!!

  • 0

    120.  2007-07-24 23:37:12

    ~+były - ja jestem 10 i nie narzekam ;-) Widać źle wybrałeś... Nie widzę innej możliwości ;-)

  • 0

    121. ~r  2007-07-25 16:22:32  host: chello084010106085.chello.pl

    #118: wiem, że nie ze względu na umowy tylko na wielką miłość do Plusa. Mam nadzieję odwzajemnioną ;-) #119: ale my nie mamy tanich rozmów w simplusie. Mamy mieć tanio za 5 miesięcy. Jak dożyjemy to zadzwonimy i zapytamy czy antybiotyk zadziałał :-D

  • 0

    122. ~tymis  2007-07-25 20:14:42  host: proxy2.tkdami.net

    O co chodzi z tymi godzinami kiedy można dzwonić w Plusie??? Pytam bo powtarza się to cyklicznie, jakieś skargi, że nie można dzwonić do 18.00 czy 16.00??? Sieć zajęta czy coś innego? A może zablokowane wychodzące z powodu zaległości? ;-) Cenniki są, wystarczy określić swój profil dzwonienia (brzydkie słowo w dobie Play) i wybrać odpowiednią ofertę jednego z operatorów a nie narzekać potem na jakiś zdzierusów...

  • 0

    123. ~papszmir  2007-07-25 20:32:26  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    pewnie chodzi mu, że w mixie za 5 zł ma się 100 min. (od 10 do 16 chyba), lub ewentualnie 18 do 8 w innym pakiecie. Ja nie widzę w tym nic złego.

  • 0

    124. ~Dread  2007-07-26 09:26:49  host: dmb209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ano dobrze, że Plus tak prze do przodu. niech prze i dalej obniża ceny i daje ciekawe promocje jak ta muzyczna na przykład.

  • 0

    125. ~tatar  2007-07-26 15:15:53  host: dou205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bardzo trafne porownanie, ze jak prze jak lokomotywa... obawiam sie to niekorzystne wplywa na klienta

  • 0

    126. ~berdys  2007-07-27 15:52:05  host: 36.grybow.net.pl

    szkoda ze jak lokomotywa a nie jak ICE3 albo TGV ;)

  • 0

    127. ~berdys  2007-07-27 15:52:44  host: 36.grybow.net.pl

    a najlepiej , gdyby Polkomtel parl jak Transrapid ;)

  • 0

    128. ~berdys  2007-07-27 15:55:17  host: 36.grybow.net.pl

    domyslam sie, ze Pan prezes mowiac o lokomotywie mial na mysli SM42 ( ls800p ) albo gagarina ;) ... ok, dosc tych zlosliwosci ;)

  • 0

    129. ~  2007-07-29 15:48:38  host: p04-10.opera-mini.net

    A mnie się wydaje, że plus na coś w pis . Więcej niż te dwie litery - swoich wyborców w d.. .

Dodaj swoją opinię