Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gingerbread dla Desire HD i Incredible S

Gingerbread dla Desire HD i Incredible S

LuiN 4 Maja 2011 17:07

0 0

htc desire hdUżytkownicy telefonów HTC Desire HD i HTC Incredible S od dziś cieszyć mogą się oficjalną aktualizacją systemu operacyjnego do wersji 2.3 Gingerbread. Kolejny w kolejce po nowe oprogramowanie jest HTC Desire Z.

Zgodnie z obietnicą, tajwański koncern HTC udostępnił w II kwartale nową wersję systemu operacyjnego Android dla swoich topowych smartfonów: HTC Desire HD i HTC Incredible S. Aktualizacja ma około 100 MB i pobrać można ją "w locie" w ramach standardu OTA (warto zalogować się w tym czasie do sieci WiFi).




Redakcja TELEPOLIS.PL potwierdziła możliwość dokonania aktualizacji na HTC Desire HD pochodzącym z sieci Play. Niebawem aktualizacja dostępna będzie też dla użytkowników telefonów HTC Desire Z.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 1

    2. ~Dexter  2011-05-04 17:29:05  host: g225036200.adsl.alicedsl.de

    Moj HD bez customizacji operatora rowniez taki updejt otrzymal.

  • 0

    3. ~Wloo  2011-05-04 17:31:57  host: cja108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A kiedy Desire, wie ktoś może?

  • 1

    4. ~Sil3ncio  2011-05-04 17:52:56  host: z13-14.opera-mini.net

    Jak wyglada aktualizacja na Desire HD z sieci Orange? Tam jest wgrany ten pomaranczowy brandowany android (bedacy w mniemaniu Oragne oznaką najwyższego prestiżu) i bardzo ciekaw jestem czy ten brandowany syfosoft nie spowoduje zablokowana tej aktualizacj.

  • 0

    5. ~persejusz  2011-05-04 17:54:03  host: s35.strefa.com

    Androidy z Ery są brandowane?

  • 0

    6. ~wujek  2011-05-04 17:54:23  host: 73.217-171-62.tkchopin.pl

    Mam Desire HD z orange i jak mam to ściągnąć?

  • 0

    7.  2011-05-04 17:56:29

    @3 pewnie jakos po desire z :)

  • 0

    8.  2011-05-04 17:57:19

    @5 zalezy ktore. wildfire napewno nie byl, ale juz taki desire tak. podejrzewam jednak, ze wiekszosc jest bez brandu.

  • 0

    9. ~Wujek  2011-05-04 18:01:19  host: 73.217-171-62.tkchopin.pl

    znalazłem: menu>ustawienia>Informacje o telefonie>aktualizacje oprogramowania systemów. A więc pobieram:)

  • 0

    10. ~kamil  2011-05-04 19:24:32  host: d66-130.icpnet.pl

    w DHD z Orange aktualizacji niestety jeszcze nie ma..

  • 0

    11. ~paki  2011-05-04 21:17:08  host: 89-75-100-157.dynamic.chello.pl

    z ERY też nie ma aktualizacji

  • 0

    12. ~kamil  2011-05-04 21:20:59  host: d66-130.icpnet.pl

    czy drogie telepolis mogłoby się dowiedzieć coś więcej o aktualizacji telefonów zakupionych w sieci Orange? :) byłbym wdzięczny :)

  • 0

    13. ~frshman  2011-05-04 21:38:23  host: 84-10-144-109.dynamic.chello.pl

    zaktualizowane. wielkich zmian nie widac jak narazie. zobaczymy czy poprawi sie zuzycie baterii :-)

  • 0

    14. ~Luki  2011-05-04 22:34:08  host: 178-37-38-44.adsl.inetia.pl

    Desire HD z Orange, aktualizacja przeszła bez problemów

  • 0

    15. ~tomek  2011-05-04 23:11:13  host: user-46-113-178-152.play-internet.pl

    htc najbardziej przykłada się do aktualizacji. to zachęca do kupna ich sprzętu. na forum androida można przeczytać, że niektórzy mają problemy z aktualizacją. Wyjaśnienie: "Thank you for contacting HTC to receive update for your device please try following: Press Menu from Home screen. Tap Settings/ About phone/ System software update/ Check now. Updates for android devices are not being released all at one time. In case you have not received the notification about the update immediately, please try again next day as is possible that the update is not released for device with your serial number yet, however, it can be released very soon. I trust this resolves your query. If needed please do not hesitate to contact us again."

  • 0

    16. ~Kamil78  2011-05-05 10:01:28  host: user-46-112-43-243.play-internet.pl

    Dhd z playa też już na pierniku :-) Najwięcej zmian jest podobno w sense a ja używam i tak go launchera.

  • 0

    17. ~Wujek  2011-05-05 10:44:26  host: 73.217-171-62.tkchopin.pl

    Ja mam DHD z Oranżu i od wczoraj mam nowego androida. Chociaż troszkę menu i wygląd pulpitu mnie zdenerwował, bo miałem tylko połówkę menu w htc sense, ale wgrałem launcherPro i już jest ok.

  • 0

    18. ~Sfinks  2011-05-05 14:48:57  host: 77-255-42-215.adsl.inetia.pl

    Moj DHD juz jest na pierniku :) i jak narazie kilka poprawek mi sie podoba , jesli ktos będzie miał problem z tym ze aktualizacja sie nie pojawia , to wystarczy wylaczyc aktualizacje czasu i daty z sieci a dodatkowo zmienic date na np miesiac do przodu i przeladowac telefon.

  • 0

    19. ~kamil  2011-05-06 10:52:49  host: d66-130.icpnet.pl

    u mnie niestety nadal nie ma aktualizacji na telefon z Orange..

  • 0

    20. ~lisurwis  2011-05-06 11:35:20  host: afdl108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Potwierdzam informacje, dla tel brandowanych z orange jeszcze nie ma aktualizacji, dzwoniłem do orange ale konsultant chyba nie bardzo wiedzial o co biega, wyciszył sie, czekałem pare minut po czym powtwierdził zebym sciagnał aktualizacje ze strony producenta i zainstalował z PC, ale gdzie to znalezc na stronie producenta to juz czarna dziura....

  • 0

    21. ~fr  2011-05-06 12:58:59  host: gdw130.internetdsl.tpnet.pl

    Do niedzieli 8 maja jest limitowana liczba aktualizacji niezależnie od sieci operata. Po tym terminie powinna być nielimitowana.

Dodaj swoją opinię