Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "GiGapakiet" w GaduAir

"GiGapakiet" w GaduAir

WitekT 1 Września 2010 13:51

0 0
GaduAir wprowadza nowy pakiet internetowy - do 5 MB, 100 MB i 300 MB dochodzi 2 GB.

Pakiet 2 GB kosztuje 33 zł i aktywuje się go kodem *120*206*1#. Pakiet ważny jest jeden miesiąc. Przedłużenie ważności pakietu nastąpi po doładowaniu konta kwotą minimum 30 zł.

Zobacz: regulamin oferty promocyjnej 2GiGa (plik .pdf; 64 kB).




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 152
  • 0

    137. ~GGuser  2010-09-11 18:45:59  host: v02-16.opera-mini.net

    @136: A oni za darmo mi przyślą ten starter? Nie chcę ukrytych opłat za przesyłkę. A już zarejestrowałem się.

  • 0

    138. ~Chłopak z wioski  2010-09-11 19:40:43  host: v02-16.opera-mini.net

    Simplusowiec - już leci do mnie starter GGAir, zawsze myślałem że Play Fresh jest najlepszą ofertą ale się myliłem. ;) Z doładowaniem sobie jakoś poradzę, Rawę Mazowiecką mam blisko. Kto mi da 19gr/min. 6gr/sms 19gr za każde odebrane 2 minuty rozmowy. Tanie Pakiety Internetowe a to wszystko na infrastrukturze Polkomtela. Pzdr! i dzięki za poradę. Były użytkownik Fresha/ PLAY

  • 0

    139.  2010-09-11 20:14:23

    @PLAY,- to jednak znalazłeś punkt z doładowaniami w Rawie? ;) Pamiętaj, że 19gr otrzymujemy za każde połączenie trwające min. 2min. a nie za każde 2minuty odebranego połączenia. Z tego co pisałeś, to masz problem z zasięgiem Plusa więc nie wiem, czy będziesz zadowolony z GA.

  • 0

    140. ~Chłopak z wioski  2010-09-11 20:30:43  host: v02-16.opera-mini.net

    Ruben - znalazłem, ale jeszcze dopytuje w Białej Rawskiej. A to to ja wiem że trwające, pełne 120 sekund. Niby mam. ale zimno się robi i ten zasięg się trzyma jako tako w domu, nawet przy tym oknie. A że dostałem odpowiedź mailem z Plusa że będą ulepszali nadajnik na hotelu 1,5 km ~ w linii prostej ode mnie, to być w Plusie to czysta przyjemność. Oczywiście nie liczę tu Simplusa/36i6 bo to zdzierstwo w biały dzień, w GGAir długo są wychodzące, no może nie rok. Ale np: za 10zł 2 m-ce a to dla mnie najważniejsze. ;)

  • 0

    141. ~Chłopak z wioski  2010-09-11 20:37:22  host: v02-16.opera-mini.net

    Pomyliłem się ;-) 10-20pln-90dni, 50pln-180dni

  • 0

    142.  2010-09-11 20:43:33

    @PLAY,- chodzi o to, że za połączenie trwające 10min. też dostaniesz 19gr a nie 5x19gr. W Play pod tym względem jest lepiej

  • 0

    143. ~Chłopak z wioski  2010-09-11 21:08:39  host: v02-16.opera-mini.net

    Aż tyle do mnie nie dzwonią ;) Równe 2 minuty to góra...

  • 0

    144. ~Chłopak z wioski  2010-09-12 07:25:34  host: t12-12.opera-mini.net

    Na jedno połączenie przychodzące.

  • 0

    145.  2010-09-12 12:04:34

    Tak kompleksowej oferty jak ma Gadu Air to nie ma w Polsce a nawet w Europie ciężko chyba znaleźć. Nie dość że smsy po 6gr, wewnątrz sieci za darmo poprzez GG sms czat w komunikatorze w komórce , rozmowy voip, tanie pakiety internetowe itd.Do tego po zarejestrowaniu w gaduair diler masz mozliwość zakupienia tańszych doładowań.

  • 0

    146.  2010-09-12 12:06:07

    A jak zasilisz 5zł we wrześniu swoje konto Gadu Air to możesz z komunikatora GG z komputera dzwonić jakiś czas za darmo dodając * przed numerem telefonu (bez zera).

  • 0

    147. ~Chłopak z wioski  2010-09-12 14:40:05  host: v08-15.opera-mini.net

    Simplusowiec - z tego co widzę to nie ma. Martwi mnie tylko jedno w tej ofercie, gdyż kiedyś ktoś pisał w innym newsie, że jak się skończą wychodzące i się nie doładuje, numer automatycznie wygasa. Prawdo to?

  • 0

    148. ~  2010-09-12 14:48:46  host: chello089078005154.chello.pl

    @Play- jest ta promocja ale dotyczy to usługi GG na głos i połaczenie trwać może max. 2minuty a potem jest rozłączane. Co do ważności numeru, tak numer zostaje zablokowany wraz z wygaśnieciem połączen wychodzących a mozna go odblokować przez 30dni doładowując konto

  • 0

    149. ~Chłopak z wioski  2010-09-12 16:25:47  host: v03-15.opera-mini.net

    No to trochę lipnie ;/

  • 0

    150.  2010-09-12 21:10:03

    Ad.149 nie wiem jak można nie załadować za 10zł raz na 3 miesiące. Juz nie przesadzajmy.Trzeba wiedzieć kiedy trzeba zasilić i tyle.

  • 0

    151. ~Chłopak z wioski  2010-09-12 21:49:43  host: v05-16.opera-mini.net

    Aż tyle mnie stać ;) Żartuje

  • 0

    152. ~Chłopak z wioski  2010-09-16 17:21:48  host: 212.2.126.225

    Simplusowiec - pomóż chłopie i powiedz czy ten cennik co jest w regulaminie jest prawdziwy, bo w menu *111* mam normalnie http://media1.gaduair.pl/pdf/Cennik_GaduAIR_01_07_2010.pdf

  • 0

    153. ~  2010-09-24 15:24:28  host: 94.254.142.1

    @147: Prawda - ja tak miałem. Ale nie płakałem, bo i tak nie zamierzałem dłużej tego używać.

  • 0

    154. ~  2010-09-24 15:32:24  host: 94.254.142.1

    Działa to przedłużania ważności pakietu? O ile?

  • 0

    155. ~Fankom  2010-09-24 23:11:47  host: t24-04.opera-mini.net

    *111# Jest do sprawdzania stanu całego konta w tym mb.

  • 0

    156. ~PomoCy  2011-01-10 19:54:08  host: gate-metro-ge-tp.serczer.pl

    ej czekajcie czyli w GG air po doładowaniu konta za 10zł będę miał aktywne konto na 90dni??? czy na 60 dni?? Napiszcie proszę na gg 32796627

Dodaj swoją opinię