Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GIGABYTE przedstawia SmartTouch

GIGABYTE przedstawia SmartTouch

LuiN 30 Kwietnia 2008 13:31

0 0
W urządzeniach firmy GIGABYTE pojawi się niebawem nowy interfejs użytkownika SmartTouch. Jest on odpowiedzią na rozwiązania HTC i stanowi rozwinięcie standardowego ekranu today w Windows Mobile.

Nowy interfejs nie jest tak widowiskowy jak TouchFLO od HTC, bazuje na bardziej konwencjonalnych rozwiązaniach i stylistycznie zbliża się do tego, co można zobaczyć w UIQ. Centralną część ekranu zajmują dodatki, wśród których obecnie są jedynie dwa warianty zegara. Na dole umieszczono animowany pasek 16 ikon, dający dostęp do najczęściej używanych aplikacji.


Źródło tekstu: Gigabyte, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~kruczy  2008-04-30 14:00:22  host: user41-132.satfilm.net.pl

    nie wydaje mi sie to wygodne, za mało ikonek na pulpicie

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-234-190-237.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.