Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GIGABYTE przedstawia SmartTouch

GIGABYTE przedstawia SmartTouch

LuiN 30 Kwietnia 2008 13:31

0 0
W urządzeniach firmy GIGABYTE pojawi się niebawem nowy interfejs użytkownika SmartTouch. Jest on odpowiedzią na rozwiązania HTC i stanowi rozwinięcie standardowego ekranu today w Windows Mobile.

Nowy interfejs nie jest tak widowiskowy jak TouchFLO od HTC, bazuje na bardziej konwencjonalnych rozwiązaniach i stylistycznie zbliża się do tego, co można zobaczyć w UIQ. Centralną część ekranu zajmują dodatki, wśród których obecnie są jedynie dwa warianty zegara. Na dole umieszczono animowany pasek 16 ikon, dający dostęp do najczęściej używanych aplikacji.


Źródło tekstu: Gigabyte, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~kruczy  2008-04-30 14:00:22  host: user41-132.satfilm.net.pl

    nie wydaje mi sie to wygodne, za mało ikonek na pulpicie

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet