Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gigabajty za medale w Plusie

Gigabajty za medale w Plusie

orson_dzi 9 Sierpnia 2016 08:15

6 5

Plus wprowadza promocję, w ramach której użytkownicy oferty na kartę oraz mix otrzymują dodatkowe pakiety internetowe za medale naszych sportowców na Igrzyskach Olimpijskich.



Promocja Gigsy za medale trwa od 5 do 21 sierpnia 2016 roku i obejmuje użytkowników oferta na kartę oraz Mix w sieci Plus. Można ją aktywować SMS-em o treści MEDAL na bezpłatny numer 80950 . Bonus przydzielany będzie za medale zdobyte od dnia przystąpienia do promocji.




Wielkość bonusu zależy od ilość zdobytych medali przez polską kadrę olimpijską w danym dniu letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 - 1 GB transmisji danych za każdy medal zdobyty w danym dniu. Bonus jest aktywny przez 24 godziny od momentu przyznania pakietu, o czym użytkownik będzie informowany SMS-em.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: plus | gigabajty za medale

w sumie: 40
  • 0

    23. ~Baobab  2016-08-09 17:53:37  host: 89-66-151-62.dynamic.chello.pl

    @16, Ty jesteś hmm, brak słów w języku Polskim. Jestem w Plusie od początku 30 lat i nie mam problemu co i ile zużyłem. Wszystko podane jest na talerzu, tylko trzeba mieć rozum. Idź się wypłacz, a potem zmień operatora i nie pisz głupot jak gimbaza, a może do nich należysz. Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. Coś dają źle, nie dają źle, za darmo źle, za drogo źle w sam raz źle bo haczyk gdzieś jest. Zachowujesz się jak typowy polaczek.

  • 0

    24.  2016-08-09 18:04:05

    19 - to jest jak najbardziej możliwe, nawet przypadkiem... Połączenie konferencyjne ;-)

  • 1

    25.  2016-08-09 18:05:41

    23 - ile lat?

  • 1

    26. ~pabloki  2016-08-09 18:06:42  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    23 zwłaszcza ze plus nie istnieje od 30 lat!!!. plus ma po prostu dość ograniczony billing dla pre paid , w aplikacji mobilnej tylko 200 połaczeń,na eboku na www nie ma wcale. plus jakby zatrzymał sie 10 lat temu. nie ma innowacji. słaba jakośc połaczen, brak billingu. jak to możliwe że inni mają a plus nie. nawet tmobile w kulejącym iboa ma zesatwienie połaczeń dla karty. nie wspominajac o ich rozgraniczaniu opłat za streaming. taki to lider lte że wyprzedziły go inne siei.

  • 0

    27.  2016-08-09 18:12:40

    26 - nie porównuj bo na szkodę innych wyjdzie... Po prostu - mieli taką "platformę"... Miejmy nadzieję, że będzie billing online dla wszystkich.
    A propos... Teleprzelew. Rzecz niesamowicie fajna... Który inny operator taką usługę oferuje?

  • 1

    28. ~  2016-08-09 18:16:57  host: 188.146.189.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Plus ma 20lat. Pierwszy telefon miałem od nich kupiony w '99r.

  • 0

    29. ~Baobab  2016-08-09 18:46:18  host: 89-66-151-62.dynamic.chello.pl

    @28. Sorry zamiast 3 miało być 2. Telefom miałem Nokia 1610 za trzy wypłaty.

  • 0

    30.  2016-08-09 21:29:38

    Wdrażany jest właśnie nowy system bilingowy wraz z całą platformą. Link: http://tlp.is/ase
    Kosztował 300 mln zł, więc liczę na dużą poprawę, bo obecna platforma faktycznie ma problemy.

  • 0

    31. ~Baobab  2016-08-10 08:21:15  host: 89-66-151-62.dynamic.chello.pl

    Dla tych co mało dzwonią np. ja ciekawa jest propozycja Wirgin Mobile. Jest tam pakiet odnawialny za 0 zł 30 minut do wszystkich sieci i na stacjonarne, 30 SMS-ów i 300Mb internetu LTE.
    Ja w Plusie mam dwa abonamenty LTE za 9,90 20 Gb (ipla bez limitu danych) i razem z żoną jeden abonament za 19,90, 2 Gb internetu, rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne. Fakt, że Plus o nowych klientów nie dba. Najtańszy abonament chyba za 30,99 zł, ale co tam wchodzi, nie wiem. Dla "starych" jak ja jest nie źle.

  • 0

    32. ~Baobab  2016-08-10 08:25:53  host: 89-66-151-62.dynamic.chello.pl

    Oczywiście rozmowy w Plusie mam bez limitu o czym zapomniałem napisać

  • 0

    33. ~Dy  2016-08-10 10:29:08  host: 89-74-138-153.dynamic.chello.pl

    Cieniutki bonusik, nawet bardzo. Szczególnie, że nie mamy wielu szans na medale. To promocja o której nie warto pisać.........

  • 0

    34. ~ja  2016-08-10 16:42:15  host: apn-46-215-173-210.dynamic.gprs.plus.pl

    Teraz dostałem 1 GB za wygrana. Bonus idzie pierwszy przed innymi pakietami.

  • 0

    35. ~mariusz9a  2016-08-11 15:56:51  host: n24-06-02.opera-mini.net

    Szkoda tylko że ten *** pakiet przyciął mi transfer do zawrotnych 200kb/s:/ dobrze że się zaraz skończy bo mnie szlag trafi:/

  • 0

    36.  2016-08-11 17:00:10

    dostałem dzisiaj 2 GB

  • 0

    37. ~ja  2016-08-11 17:03:11  host: apn-46-169-193-67.dynamic.gprs.plus.pl

    Tez dostałem 2 gb

  • 0

    38. ~mariusz9a  2016-08-11 19:10:00  host: n24-06-07.opera-mini.net

    Długo się nie cieszyłem z pełnej prędkości neta bo uszczęśliwiono mnie 2 GB:/ czy Wam też tak wolno działa net na tym pakiecie czy tylko ja mam takiego pecha?

  • 0

    39.  2016-08-11 19:24:53

    U mnie bez rewelacji, ale i tak najlepiej ze wszystkich sieci: 3.07 / 1.32 Mb/s

  • 0

    40. ~mirekb  2016-08-15 20:08:35  host: ip-37-248-153-200.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    szkoda ze smsy nie przychodza w czasie rzeczywistym o przyznaniu pakietu..o 18 sprawdzalem nic, teraz jest, przyznany o 18.30..szkoda ze nie maja rozsądnego pomyslu na plusa na karte-czemu nie reklamują nolimitu za 29zl to nie wiem-juz ponad 10 osobom podalem kod na to i sa w 7 niebie ze wreszcie nolimit na karte maja..wzialem do testow 2 startery plusa jako awaryjne-promocja 100% do 1 doladowania elektro jest git.wydalem 2x99zl ale na rok spokoj-na smsy premium bedzie jak znalazl,50GB zrobilem w 1 dzien-lte okolo30Mbs to juz bajka..

  • 0

    41. ~Subus  2016-08-17 09:00:29  host: apn-31-0-33-132.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja mam okropnie wolny ten pakiet, nie da się korzystać :(

  • 0