Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GG wzmacnia marketing usług telekomunikacyjnych

GG wzmacnia marketing usług telekomunikacyjnych

WitekT 5 Listopada 2010 18:13

0 0

Rafał Napłoszek objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w GG Network i będzie odpowiedzialny za sprzedaż i marketing produktów telekomunikacyjnych znajdujących się w portfolio GG, czyli przede wszystkim mobilnej wersji Gadu-Gadu, MVNO GaduAir i usług telefonii VOIP.

Przez ostatnie 4 lata Rafał Napłoszek pracował w Avon, gdzie całościowo odpowiadał za projekt MVNO.

Przygotowałem i wdrożyłem nową strategię rynkową firmy, wprowadziłem nowe taryfy, nowy system benefitów dla użytkowników, co w rezultacie przyczyniło się do prawie 3-krotnego wzrostu sprzedaży - mówi Napłoszek.




Oferta komórkowa Avon - myAvon działająca jako MVNO w sieci Centertela - wystartowała w maju 2007 roku, a po 3 latach została zamknięta.

Wcześniej Napłoszek pracował również m.in. w Germanosie, gdzie jako szef marketingu odpowiadał za całość działań marketingowych oraz w agencji reklamowej J. Walter Thompson. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania UW.

Źródło tekstu: GG     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 2

    19. ~  2010-11-06 09:20:04  host: t19-15.opera-mini.net

    Code, nie bardzo rozumiem. Oferta jest dobra, czego sie czepiać? Z jednym sie zgodze, ze nie zalezy im na milionach userów. Wg. Mnie to nawet nie możliwe. Usługa jest, działa co prawda czasem są problemy ale drobne. Jak wg ciebie powinno to wyglądać? Podniosą ceny to na pewno ludzi nie zdobędą. To co jest przy wzmocnionej kampani w necie, allegro wystarczy. Nie pchac sie w reklame w tv i prasie.

  • -1

    20.  2010-11-06 09:55:52

    Nie czepiam się :-) Palą pomysł po prostu, utrzymując sieć przy kroplówce. To właśnie może spowodować zamknięcie sieci, a nie taka, czy inna ilość Klientów :-) pytasz o pomysł - jeśli budżet byłby nieograniczony, lub proporcjonalny do założonego zysku, wystarczy zaproponować system łączący usługi z portfolio Naspers; masz największy komunikator, największą platformę aukcyjną, dobry serwis z newsami, własne radio. Wszystko, co interesuje użytkownika Mobile. Szczegóły rozwiązania nie pojawią się w komentarzu przecież :-) ale jestem otwarty na bardziej osobisty dyskurs w tym temacie, nawet prezentację.

  • 0

    21. ~sumix  2010-11-06 10:18:16  host: host168.160.2.83.blt.pl

    dla mnie GG to masa banerków, denerwujących ulepszaczy dlatego nawet nie chce próbować GA

  • 0

    22. ~eMb  2010-11-06 10:28:28  host: wifi-newelska-42.wsisiz.edu.pl

    GG, to niech lepiej wzmocni swoje serwery zamiast marketingu, bo jak mozna traktowac powaznie firme, ktorej uslugi potrafia nie tak znow rzadko byc niedostepne (czytaj pady GG)

  • 1

    23. ~zzz  2010-11-06 10:55:00  host: 77-253-199-4.adsl.inetia.pl

    @22 - padów GG nie doświadczyłem od dawna, ale mniejsza z tym. Mowa jest o GaduAIR, które działa dobrze. W zasadzie, jedyne co można zarzucić tej sieci to jniekompetentny BOK, na tylko odrobinę wyższym poziomie niż ten w Play, oraz gehenna (co w sumie wiąże się z BOK) - przy przenoszeniu numeru. Kilka dni na ten proces jest neistety częste (sam miałem jakieś 4). Może teraz jest lepiej, nie wiem. Zawsze można kupić nowy starter.

  • 1

    24. ~zzz  2010-11-06 10:57:59  host: 77-253-199-4.adsl.inetia.pl

    @20 - nie napalaj się, że Cię zatrudnią :-). Mówisz o sprawach oczywistych, dla Ciebie, dla mnie, ale też dla ludzi z GA. To nie jest tak, że tam siedzą nie zdający sobie sprawy z potencjału np. kombinacji GG+Allegro ludzie. Brak jest po prostu woli w kierownictwie, żeby pociągnąć przedsięzwzięca w tym kierunku, a tego nawet Code ze swoją prezentacją nie zmieni.

  • 0

    25. ~arek  2010-11-06 11:02:43  host: k3-ip209.antsatgor.pl

    heh podnieśli cenę wybranych numerów z 3 zł na 6 zł i już nie korzystam wcale z tego pakietu bo te 6 zł przepada gdyby to było w ramach 6 zł ma się iles minut za 10 groszy itp to by było git

  • 0

    26. ~T  2010-11-06 11:03:40  host: t07-12.opera-mini.net

    fakt, oferta fajna ale troche zagmatwana. Zna ktos jakies forum trktujace o gair?

  • 0

    27. ~code  2010-11-06 13:09:47  host: chello089078001191.chello.pl

    zzz: nie napalam się :-) interesujące mnie stanowisko zostało już obsadzone, a lubię porozmawiać z userami na privie po prostu. można rozmawiać swobodniej i poziom jest wyższy.

  • 0

    28.  2010-11-06 15:00:55

    Ciekawe jak Gadu Air zareaguje na oświadczenie rzecznika Orange, który wyłączył z pakietu darmowe dzwonienie na stacjonarki argumentując tym, że operatorzy Voip na tym zarabiają, a to nie do końca legalne. Będzie jakaś odpowiedź?

  • 0

    29.  2010-11-06 20:45:51

    A co po odpowiedz to nie sieć W3, nie musi walczyć z wielkim graczem, który miliony euro wypłaca France Telecom, GG Air to mała firma, zysk abonentów ma na dobrym poziomie i oto chodzi w interesie sieci wirtualnych.

  • 0

    34. ~  2010-11-07 09:09:33  host: t13-05.opera-mini.net

    mogliby zrobić forum jak kiedys heyah. Naprawde wiele rzeczy mozna bylo sie tam dowiedziec

  • 0

    35. ~  2010-11-07 17:34:26  host: p14-05.opera-mini.net

    Jak długo teraz bez telefonu się jest przy przenoszeniu numeru do gaduair?

  • 0

    36. ~ariel  2010-11-07 17:53:10  host: chello089078010020.chello.pl

    @35, na 2 dni trzeba sie przygotować a jeśli będziesz miał pecha, to i 4dni ;) Niestety MNP to pięta achillesowa GA

  • 0

    38. ~Zlikiwidowano MVNO  2010-11-07 19:19:13  host: public-gprs41214.centertel.pl

    Racja upadnie, nawet przecieki są na Gsmonline.pl

  • 0

    39.  2010-11-07 20:47:09

    Co za pierdoły, dobrze jakby nie było w tej twojej [mam za małe IQ by sensowne pisać] zasięgu i prądu może to cię jakoś odstawi od neta. Idź mućkę wydoić, bo ona ma wszędzie zasięg :D :D

  • 0

    40. ~Nie mam mućki  2010-11-07 20:51:42  host: public-gprs100575.centertel.pl

    Miałem krowę ale sprzedałem, trzeba było za coś kompa i neta kupić. A ona dobrze zasięg ściągała z lańcucha nawet UM TS miałem pare razy w mrozy.

  • 0

    41. ~chilly  2010-11-07 21:55:33  host: chello089074230228.chello.pl

    Potrzebna będzie nowemu dyrektorowi duża kasa, żeby liczba klientów GA wzrosła, bo ona bazuje na niszy wokół komunikatora, a nie wiadomo skąd pozyskać więcej. Nie ma szans na razie z w4, może będą się siłować z CP, ale w końcu Solorz, co sobie postanowi, to zrobi.

  • 1

    42. ~zz  2010-11-07 23:19:40  host: chello089075184190.chello.pl

    gaduair chyba nie musi walczyć z w4, teraz ma pewnie znikomwe koszty w porównaniu do w4 - wszystko robi plus, w nic nie inwestują, parę osób do obsługi i mogą pozwolić sobie na dobrą ofertę która przyciągnie trochę luda

  • 0

    43. ~white rawska  2010-11-08 06:20:46  host: t23-06.opera-mini.net