Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GG wreszcie na BlackBerry

GG wreszcie na BlackBerry

LuiN 9 Lipca 2012 16:09

0 0

bb gadu gaduPojawiła się pierwsza, oczekiwana przez użytkowników wersja komunikatora GG na smartfony BlackBerry firmy Research In Motion (RIM). Prosta w działaniu i obsłudze aplikacja do internetowych pogawędek umożliwia szybki kontakt ze znajomymi.

Na wakacjach, w podróży, tramwaju czy w kolejce do kina - użytkownicy BlackBerry niezależnie od miejsca i czasu mogą być zawsze na bieżąco i kontaktować się z innymi przez najpopularniejszy w Polsce komunikator.

GG na BlackBerry, oprócz prowadzenia rozmów, pozwala między innymi na: dostęp do aktualnej, prywatnej listy kontaktów (dodawanie, usuwanie i edycję kontaktów), zmianę statusów (dostępny, niedostępny, zaraz wracam, nie przeszkadzać, niewidoczny), korzystanie z katalogu publicznego, przeglądanie archiwum rozmów, korzystanie z emotikonek, dodawanie awatarów.




GG na BlackBerry jest już dostępne bezpłatnie do pobrania w sklepie z aplikacjami BlackBerry App World pod http://tym adresem.

Źródło tekstu: GG Network     

Dodaj do:

Tagi: blackberry | gg

w sumie: 16
  • 0

    1. ~Rafciu  2012-07-09 16:19:26  host: user-31-175-83-187.play-internet.pl

    No i git :D

  • 0

    2. ~stz  2012-07-09 16:28:54  host: 93-186-23-85.rdns.blackberry.net

    Ja nie korzystam z tego programu dla dzieci, ale moja córka na blackberry już dawno korzysta z GG za pomocą programu Parlingo (chyba nie przekrecilem)

  • 1

    3. ~  2012-07-09 16:52:41  host: 88.220.105.18

    Misie się obudziły ze snu zimowego :D

  • 0

    4.  2012-07-09 17:02:18

    Nieoficjalnych wersji GG na BB już była cała masa i to od dawna.

  • 0

    5. ~  2012-07-09 17:22:32  host: z51-14.opera-mini.net

    Pytanie tylko kto korzysta dziś z GG, Facebooka czy Twittera, gdy minuta rozmowy kosztuje 29 groszy ?

  • 0

    6. ~  2012-07-09 17:41:00  host: 89-70-77-107.dynamic.chello.pl

    Kiedy na Linuksa?

  • 0

    7.  2012-07-09 17:41:31

    @5 dużo osób korzysta, takie po prostu ludzie mają przyzwyczajenia, tak jak ja np ciągle noszę zegarek i mały notes, dziwne nosić takie zabytki w czasach smartphonów co? "D xD

  • 3

    8. ~M.  2012-07-09 17:50:43  host: 088156024178.olsztyn.vectranet.pl

    Raczej pytanie jest następujące: kto dziś używa GG w dobie facebooka i smartfonów?

  • 0

    9.  2012-07-09 17:55:37

    @6 Ale po co? Kadu jest lepsze.

  • 2

    10.  2012-07-09 18:21:14

    kto z tego archaizmu korzysta ...

  • 0

    11.  2012-07-09 19:21:16

    @2 parlingo usunelo wsparcie dla gg i innych protokolow juz jakis czas temu.

  • 0

    12. ~  2012-07-09 22:31:54  host: 94.42.238.210

    To się biznesmeni ucieszą!

  • 0

    13.  2012-07-09 23:46:01

    8 raczej kto korzysta z fejsbuka !?

  • 0

    14.  2012-07-10 11:31:00

    13: Facebook zawiera czat z powiadomieniami i wszystkich Twoich znajomych. GG odchodzi do lamusa, generacja.pl im nie wypalila mimo, ze byli chyba przed NK :(

  • 0

    15. ~JustMe  2012-07-10 14:27:12  host: 93-186-31-81.rdns.blackberry.net

    Zainstalowalem dla testu I wywale za pare dni :)

  • 0

    16.  2012-07-10 22:05:39

    Ja tam wole GG od fesbooka. Komunikator i nic więcej. Nikt mi głowy nie zawraca co kto zrobił i kto to lubi.

Dodaj swoją opinię