Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GG Network: start MVNO jeszcze w maju

GG Network: start MVNO jeszcze w maju

sirmark 12 Maja 2009 02:43

0 0
Jeszcze w maju spółka GG Network ma zamiar uruchomić usługi telefonii komórkowej, jako wirtualny operator.

Jak podano w komunikacie: Sieć komórkowa spod znaku GG to kolejny duży i naturalny krok w rozwoju spółki, która od 9 lat współtworzy i rozwija polski Internet, a teraz swoje kompetencje komunikacyjne chce wykorzystać w sektorze telekomunikacyjnym. W przypadku GG wejście na rynek telefonii w ramach MVNO to brakujący element układanki. Filozofią GG jest łączenie ludzi i zapewnienie im jak najlepszego kontaktu.

Więcej szczegółów już wkrótce.


Źródło tekstu: GG Network     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~  2009-05-12 08:01:25  host: 80.51.91.245

    już to, widzę, 40 mln użytkowników cha cha cha... akurat.

  • 0

    6. ~fOrCe  2009-05-12 08:08:24  host: 195.42.249.134

    #1 Wybacz, ale gdybym byl wspoltworca takiego portalu, nie oszukujmy się, o takich przychodach z reklam i o takiej ilości wejść... nie spałbym o 02:43 choćby dlatego, że w poniedziałek z samego rana, jak wszyscy wstają do pracy, ja spałbym sobie smacznie myśląc co zrobie na obiad :P Bez urazy ;) Swoją drogą, zyski z reklam możnaby podwoić, bo przestrzeń słabo zagospodarowana :)

  • 0

    7.  2009-05-12 08:09:57

    ~mirekb - a co powiesz na wolną wolę? bo ja mam wrażenie, ze nikt nikogo do niczego nie zmusza ;-) barany idą tylko tam gdzie pies je zapędzi ;-)

  • 0

    8.  2009-05-12 08:12:42

    piszą o jabberze... w czym jest niby lepszy? jeśłi ktoś tak uważa - wolna wola, jeśli tylko można... Nie ma nakazu korzystania z GG, ani też z protokołu GG czy komunikowania się innymi "lepszymi" programami z użytkownikami GG. Wystarczy przekonać użytkowników (znajomych chociaż) do lepszej alternatywy.

  • 0

    9. ~mirekb  2009-05-12 08:20:24  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @7 ciekawa odpowiedz.w sumie jak ktos ma tylko grosze na koncie i pakiet na transfer to faktycznie gg mu sie przyda:na znajomych sprawdzilem,miedzy 18 a24 rokiem zycia najwiecej sie tego uzywa i mam 4 takich znajomych.po prostu lubią gg i nie pisza smsów.na wszystkim mozna zarobic

  • 0

    10. ~gosia  2009-05-12 08:46:02  host: host8925215122.intersoft.3s.pl

    Jesli do tego dolaza darmowe gg w telefonie i jakies uslugi wiazane moze troche uzytkownikow sie nazbierac.

  • 0

    11.  2009-05-12 08:46:48

    fOrCe: z tymi przychodami to nie ma co przesadzać - jesteśmy za duzi na agencję sieciową, a za mali na dom mediowy...

  • 0

    12. ~  2009-05-12 08:49:39  host: f142-043.opera-mini.net

    gg jest ok na komputerze (plus radio internetowe i rozmowy głosowe. gadu na glos tez jest ok) jesli dla klientów gg mvno gadu mobilne bedzie za free. ceny jak w gadu na glos plus tak jak w gg naglos dodatkowo możliwość drugiego numeru tak jak w erze, czyli procz numeru komórkowego - nr stacjonarny to oferta mogla by byc niezla. czyli przypominam 25 gr do polskich sieci komórkowych, 7gr na stacjonarne. wesołe godziny w dni powszednie na numery stacjonarne od 18 do 21 i cale weekendy (za free w zamian za reklamy) rozmowy z gg wewnątrz sieci za free.i konto wazne 180 dni juz od doladowania za 5zl. jesli taka oferte dadzą to byc moze skusze sie na gg mvno. Z tym ze gg juz kilka razy mialo zaczynać mvno: to w tamtym roku, to w styczniu tego roku, to znowu na przełomie marca i kwietnia tego roku. za kazdym razem pisali ze wszystko maja juz gotowe i lada moment wystartują. minęło tyle czasu i nadal nic. zobaczymy jak to bedzie z tym końcem maja. moze jak centernet wystartuje sprawdza ich oferte i chwile pozniej oni wystartują? a jesli centernet nie wystartuje to gg pewnie takze wstrzymają swoj start..?

  • 0

    13. ~tl111  2009-05-12 10:12:46  host: 195.225.71.137

    A ja pofantazjuję trochę. właściciele GG tworzą konto na którym integrują uslugi voipa, gg, gsm i dostępu do internetu. Zlecają zaprojektowanie aparatu telefonicznego wraz ze stacją dokującą która jest stale podpięta do kompa. W zasadzie to 2 stacje dokujące. Aparat pełni dodatkowo rolę modemu po wpieciu do stacji. Logowania do gg i innych usług automatyczne w kompach po wykryciu podłączonego fona. :)

  • 0

    14. ~  2009-05-12 10:16:49  host: ip-213-17-193-98.netia.com.pl

    @13 Operatorzy jeszcze nie dorośli do takiego dogadzania klientom.

  • 0

    15.  2009-05-12 14:06:19

    ~mirekb - ja używam GG zanim powstało ;-) Tak - najpierw był sms express, z którego zacząłem namiętnie korzystać bo i bramka Plusa była wówczas świetna - do dzisiaj setki esemesów wysyłam miesięcznie, ale tylko z komputera i z bramki komercyjnej bo pewna, nie używam GG czy darmowych bramek do tego. Potem wprowadzili rejestrację użytkowników - mam 5-cyfrowy numer z tamtego czasu, a potem było GG dopiero. I wtedy założyłem sobie drugi profil - już 6-cyfrowy - używam jeśłi jestem s dala od komputera - "wszyscy" to wiedzą. Pasuje mi ten komunikator niezależnie od opini o nim. I tylko tego używam. Jeśli komuś nie pasuje - nie ma obowiązku ze mną tą drogą się komunikować. W ogóle nie musi jesli uważa, że używam tandetnego komunikatora... Po prostu. Jakoś nie miałem przez całe lata jakichś problemów z komunkatorem. Nie wyłączam reklam... Nie klikam na nie - wiem, zę muszą być, zebym mógł korzystać. To uczciwe chyba podejście?

  • 0

    16. ~  2009-05-12 15:42:04  host: f96-031.opera-mini.net

    A wiecie, że komunikator gg nie jest bezpieczny? Transmisja nie jest nijak szyfrowana i bardzo łatwo fragmenty rozmowy przechwycić. Warto mieć to na uwadze i nigdy nie wymieniać tą drogą ważnych informacji, np. haseł, kodów do doładowania kupionych na allegro itp. Ponadto uwaga na obcym czy wieloużytkownikowym kompie - wystarczy skopiować pliki z folderu gg danego użytkownika do jakiegoś nowo utworzonego profilu i już pracujemy na koncie tego gościa, łącznie z jego archiwum rozmów.

  • 0

    17.  2009-05-12 16:01:54

    16. - są tacy co pieniądze w kopercie pocztą wysyłają ;-) Są tacy, krtórzy podejrzewają, ze współuzytkownik komputera może być "złodziejem" a mimo to nie zabezpieczą swojego profilu i katalogów hasłem... Do GG masz pretensje? Jest na hasło - do serwera i do programu... Ktoś zakazuje "hasłować"?

  • 0

    18. ~  2009-05-12 17:04:43  host: dnq232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    https://web.gadu-gadu.pl/ jest całe zaszyfrowane. Włącznie z przekazywanymi komunikatami. Na koniec tylko purge cache i pozamiatane.

  • 0

    19. ~  2009-05-12 19:38:40  host: 94.254.149.84

    @17: chodzi o fakt, a nie pretensje. A to hasło... no naprawdę jest "mocne", wprost enigma nie do złamania :D @18: web tak, ale zwykły komunikator nie.

  • 0

    20.  2009-05-12 21:04:24

    19. - no ja złamać bym pewnie nie umiał... nawet mnie to nie interesuje... Nie wiem jakie Ty tajemnice masz, ze musisz mieć to aż tak chronione, ze "zwykłe" hasła to za mało?

  • 0

    21. ~  2009-05-13 00:46:15  host: 188.33.0.65

    @20: ale zrozum, że są hasła i "hasła". I nie chodzi o to, że mnie to interesuje, że jestem złodziejem czy coś takiego. Ale z zażenowaniem czytam oferty sprzedaży doładowań kodów na allegro, gdzie owe kody "wysyłamy przez gg". Po prostu warto o tym wiedzieć. A samo hasło w gg to pikuś, a ja - uwierz mi - nie jestem żadnym hakerem.

  • 0

    22. ~  2009-05-13 00:47:53  host: 188.33.0.65

    A gdybyś złamać nie umiał to podejrzewam że wystarczy magiczny adres www.google.pl

  • 0

    23.  2009-05-13 12:07:36

    Polecam wersję 2.04 MGG - dzisiaj albo wczoraj w nocy się ukazała... Super rzecz - można wysyłać zdjecia z aparatu komórki! Zale zabawa... ;-) 240x180 pix tylko, ale wystarcza w rozmieiwe w oknie GG, tym bardziej w komórce. No i wielkość ma znaczenie, wszak złodzieje każą sobie płącić za transmisję danych!

  • 0

    24.  2009-05-13 12:08:30

    na symbiana oczywiście ;-)

Dodaj swoją opinię