Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GG Network o czwartkowej awarii Gadu Gadu

GG Network o czwartkowej awarii Gadu Gadu

LuiN 22 Maja 2009 16:27

0 0

W związku z wczorajszą wieczorną awarią serwisów Gadu-Gadu, spółka GG Network wystosowała oficjalne oświadczenie.

Oświadczenie dotyczy kilkugodzinnej awarii serwisów GG, która miała miejsce 21. maja w godzinach wieczornych.




Wszystkie serwisy pracują już poprawnie, są dostępne. Według dotychczasowej analizy, przyczyną awarii nie był atak na infrastrukturę ani na inne usługi spółki, przyczyna była związana z infrastrukturą dostępu do sieci, została zlokalizowana i usunięta. Administratorzy dokładają wszelkich starań, aby podobne zdarzenie nie miało już miejsca. Czwartkowa awaria była jedną z najpoważniejszych w historii Gadu-Gadu. Przepraszamy za wszelkie problemy związane z wczorajszą awarią - czytamy w komunikacie przesłanym przez Jarosława Rybusa, rzecznika prasowego GG Network.

Źródło tekstu: GG Network     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • 0

    40.  2009-05-23 11:01:43

    ~Pu94 - teoretycznie nie ma rzeczy nie do złamania ;-) Kwestia tylko tego czy komuś się to opłacza, czy się chce - żeby sę pokazać, czy żeby na złość zrobic. Z GG nie korzystają agenci wywiadu (pomijam debili) ani poważne firmy. A jeśli mi ktoś ukradnie numer... W czym problem? Jest on do odzyskania bez problemu. Że narobi w tym czasie szkód? Nikt z listy znajomych nie uwierzy, że ja mógłbym wysłać wiadomości inne niż zwykle. Sądzę, ze większość z was robi widły z igły tylko.

  • 0

    41. ~Pu94  2009-05-23 12:00:19  host: chello083144092094.chello.pl

    @wlo no dobra w twoim przypadku to po tobie splywa ale sa ludzie co korzystaja z tego i pisza takie bzdury ze sie w pale nie miesci. A co do firm to malo z nich korzysta ? zobacz na allegro np ile osob tam uzywa gg . Wejdz na jakis chat i powiedz ze historia chatu i rozmowy sa logowane to zabaczysz jakie spustoszenie to zrobi. NIkt nie lubi jak sie mu lamie prywatnosc i gdybym sobie skopiowal paczki np ziomka 3 bloki dalej i potem mu powiedzial jak fajne sie wali po nocach z innymi laskami to nie wiem czy na drugi dzien by uzywal gg ;p Chyba raczej nie bardzo;p Puki czlowiek sie nie przekona to bedzie zlewal ;]

  • 0

    42.  2009-05-23 12:23:34

    Zobaczcie sobie wykład na temat jabbera: http://video.google.com/videoplay?docid=-1601858513372188065

  • 0

    43.  2009-05-23 13:40:40

    @wlo: ty zawsze jestes na opak :P Wystarczy zdobyc haslo GG znanego sprzedawcy na allegro i juz mozna naciagac ludzi... Nie pomyslales oczywiscie o czyms takim, sam mozesz pasc ofiara "bezpiecznego gg".

  • 0

    44. ~MaRiO  2009-05-23 16:37:14  host: static-68-219.is.net.pl

    wlo: no to pochwal sie tym numerem :)) ja mam 4 i 5 cyfrowy numer GG (krótkie i "złote" - łatwe do zapamietania.. posiadam je od 7 czy 8 lat i tez nikt mi sie nie wlamal.. a nawet gdyby to zrobil to w bardzo latwy sposob mozna numer odzyskac.. po spelnieniu okreslonych warunkow.. claudec : widac ze malo handlujesz na allegro sam uzywam GG do kontaktu i zawsze sprawdzam czy osoba z pod numeru GG to osoba ktora ode mnie cos kupila.. bardzo latwo to sprawdzic.. gdzie Ty stary zyjesz? ktory to wiek? rozumiem ze wolisz "powolny" kontakt mailowy? pozdro :))

  • 0

    45. ~MaRiO  2009-05-23 17:07:09  host: static-68-219.is.net.pl

    OK sorry zle zrozumialem.. Tobie chodzi o hasło do GG osoby sprzedajacej na allegro ale przeciez to nie jest takie latwe.. i jak pisałem bardzo latwo numer mozna odzyskac.

  • 0

    46.  2009-05-23 19:52:51

    41. - i co z tego? i co jak im ktoś podbierze numer? coś się stanie?

  • 0

    47.  2009-05-23 19:56:44

    Claudec - to przestępstwo... jak lubisz... jeśli uważasz to za normalne... Ja w takim razie wiem gdzie iść, gdzie zgłaszać. A powtarzam - nie mam najmniejszej obawy, ze w ciągu godziny nie odzyskam numeru, jeśli ktokolwiek by mi go "zakosił" ;-)

  • 0

    48. ~Pu94  2009-05-23 20:03:21  host: chello083144092094.chello.pl

    @wlo w ciagu godziny to ty raczej nic nie zrobisz bo na dopowiedz supportu gg poczekasz pare dni.

  • 0

    49. ~Pu94  2009-05-23 20:05:11  host: chello083144092094.chello.pl

    A tak naprawde to moze by podal ktos sposob odzyskania numeru procedure np ?. Pytam dlatego ze np jak zostanie komus skadzony numer to w jaki spsoob dana osoba sie zidentyfikuje i jak udoswodni ze gg nalezalo do wlasnie niej ?. A co do lazenia po prokuraturze za skradzionym numerem gg to powodzenia. I ze wszystkimi innymi przestepstwami internetowymi na mala szkzode tez ;p

  • 0

    50. ~Pu94  2009-05-23 20:13:04  host: chello083144092094.chello.pl

    a co do prostego uzyskiwania hasla gg to byl taki programik ktorym sie genrowalo troja i podsylalo na kompa i on tachal configa i slal na maila nadawcy . Zatem nie takie nie mozliwe i wcale nie takie nie wykonalne.

  • 0

    51. ~tymis  2009-05-23 20:29:29  host: 082139032195.radom.vectranet.pl

    Nie wiem czy to ma coś wspólnego z awarią ale wysłałem SMS przedłużający ważność mobilnego gg i cisza. Napisałem reklamację i mimo upływającego czasu cisza. Ciekawe jak długo zajmie im szukanie pieniędzy i odpisanie na mojego maila? Jeśli tak "szybko" będą reagować to nie wiem czy w godzinę da się cokolwiek u nich załatwić...

  • 0

    52. ~kams  2009-05-25 08:33:10  host: acpm40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak jesteście frajerami to wam pokradli hasła.

  • 0

    53.  2009-05-25 12:19:39

    ~Pu94 - nie masz racji - odpowiadają niemal natychmiast. A w sprawie kradzieży numeru czy problemu z hasłem, mogę powiedziećm ze "natychmiast" - nie u siebie ale znajomemu w ten sposób odzyskiwałem dostęp do konta GG. Nie wiem co sprawdzali, trochę to trwało, ale sam "odzew" był szybki.

  • 0

    54.  2009-05-25 12:22:06

    Nie chodzi się ze skradzionym numerem do prokuratury - chociaż to też przestępstwo jest - mówię o szkodach jakie w wyniku kradzieży można ponieść - jakieś lżenie ludzi, oszczerstwa czy wręcz kryminalne przestępstwa - wyłudzenia itp.

  • 0

    55.  2009-05-25 12:23:31

    ~tymis - ja też to miałem... ale już napisałem maila... reklamację można powiedzieć - czekam na załatwienie sprawy.

  • 0

    56. ~artur  2009-06-04 17:42:17  host: alo46.internetdsl.tpnet.pl

    ja od 12 dni zgłaszam awarie gg na głos i nic.Nie działa.Zmieniam voip.GG to kicha

  • 0

    57. ~day  2009-06-14 16:05:58  host: 82.160.134.104

    nieźle

  • 0

    58. ~pirania  2009-06-19 22:07:59  host: 195.205.193.228

    ja do dzisiaj prubuje odzyskac moje dwa numery stacionarne kture wykupilem w gadu naglos, brak jakiej kolwiek odpowiedzi, a co najlepsze to w dniu awari przelalem 100tloty, o kture musialem walczyc 2 tygodnie z serwisem gg, a to dlatego ze ich serwer nie odnotowal wplaty . rence opadaja

  • 0

    59. ~UWAGA na gg  2009-06-25 17:00:09  host: 94-240-17-246.lukman.pl

    Nie uwierzycie.Od 34 dni walcze o zwrot srodkow gg na glos,Maile telefony itd.Sprawa Nie załatwiona.Wiedza konsultantow ponizej zera,Sa mili ale nie posiadaja zadnej wiedzy.Potrafia tylko wspolczuc a kasy nie zwracaja.POdobno ciagle cos robia.Nie wykupujcie numerow w gg bo to strata czasu i pieniedzy. .Moze za kilka lat.

Dodaj swoją opinię