Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GG dla WP7 już dostępny

GG dla WP7 już dostępny

Q! 18 Czerwca 2012 11:32

0 0
W sklepie mobilnym Microsftu, Marketplace, pojawiła się oficjalna aplikacja dla najbardziej popularnego komunikatora w Polsce , GG.

Aplikacja jest pierwszą wersją komunikatora dla systemu Windows Phone 7 i oznaczona została jako 1.0.0.0. Pobrać ją można bezpośrednio ze sklepu Marketplace pod tym adresem.

gg wp7 gg wp7 gg wp7




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • -2

    2. ~mati  2012-06-18 11:55:28  host: ewf176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedyś używałem gg na androidzie, czy nawet na jakimś prostym telefonie. Ale po co korzystać z takiej aplikacji, która sama nie wie czy otrzymałem jakąś wiadomość wysłana do mnie czy nie. Wystarczy na chwile przytracić zasięg sieci, i już nie ma pewności czy jakaś wiadomość nam umknęła czy nie. Nie każdy jest w 100% zasięgu 3G non stop. Powinni poprawić sposób dostarczania wiadomości, tak by każda zawsze dotarła tam gdzie powinna.

  • -1

    3.  2012-06-18 11:56:27

    woooow szybko

  • -1

    4. ~  2012-06-18 11:56:35  host: z34-14.opera-mini.net

    mam pytanie: czy w dobie facebooka i sms'ow bez limitu ktos jeszcze korzysta z gg??? Z ciekawosci przegladalem swoje archiwujm gg i ostatni raz uzywalem gg w boze narodzenie 2011

  • 0

    5.  2012-06-18 12:09:59

    @4 Nie każdy ma darmowe sms do wszystkich sieci i nie każdy musi mieć konto na FB. Ja osobiście na telefonie używałem tylko Palringo, oststnio ze dwa lata temu, bo uważam, że komunikator typu gg na telefon to głupota. Z resztą na komputer też. Szkoda, że nie ma mobilnej wersji AQQ posiadającej taką funkcjonalność jak ta na komputery. Ja sam korzystam z tego komunikatora i mam w jednym GG, Jabber, G-talk i Facebook chat, a dodatkowo bramkę sms.

  • -1

    6. ~mnb  2012-06-18 12:15:08  host: ip-51-9.zax.pl

    @5 "komunikator typu gg na telefon to głupota", "mam w jednym GG, Jabber, G-talk i Facebook chat, a dodatkowo bramkę sms" No to poleciałeś po bandzie. Zastanów się w końcu co jest "mądre"?

  • 0

    7. ~sudione  2012-06-18 12:15:59  host: 84-10-195-10.dynamic.chello.pl

    4: Ja używam!:) ....ale ja jestem ze starego pokolenia i nie używam Naszej-Klasy, czy FaceBook'a.;P Zgodzę się z tym, że czasy GyGy już bezpowrotnie minęły i raczej nie powrócą.:( Mimo wszystko ja jestem wierny!;)

  • 0

    8. ~  2012-06-18 12:26:22  host: ehz124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7, niby stare pokolenie, a niepotrzebne apostrofy walisz jak gimbus.

  • -1

    9. ~  2012-06-18 12:33:00  host: z59-08.opera-mini.net

    @7 i co dostałeś kosza od pięknej lol Pani?:d

  • -1

    10. ~  2012-06-18 12:36:28  host: z59-08.opera-mini.net

    8 nie wiesz co to jest apostrofa,a zresztą...podaj przykład choć jednej apostrofy z postu nr 7

  • 0

    11. ~Oskar  2012-06-18 12:39:13  host: 81.219.84.18

    Świetnie, że w końcu zrobili GG, szkoda tylko, że wersja Beta jest tak stabilna, że wysypuje się po 5 sek. od uruchomienia aplikacji :)

  • 0

    12.  2012-06-18 13:14:06

    Najciekawsze w polskiej mentalności jest to, że wszystcko co inne jest lepsze... GG istnieje od lat, sam nawet nie pamiętam od kiedy używam - jako jedynego komunikatora do dziziaj zresztą, po przejściach z innymi, także mobilnymi. Ktoś dzisiaj pamieta zachwyty nad gochatem? ostatnio przeglądałem odnośniki w ulubionych - nawet już strona gochat nie działa ;-) A o niebo lepszy od dziadowskiego GG był!! Ludzie, zastanówcie się co chrzanicie!

  • 0

    13.  2012-06-18 13:21:41

    Czytam w komentarzach sklepu nokii, że nie daje się instalować, ze jak już to się wywala... Nie wiem jacy spece instalują na swoich telefoach - ja poinstalowałem dziecim siostry, moim synom (mimo, ze każde z nich dorosłe jest, jednak wiem, jak podchodzą do tych rzeczy) i działa! Instaluje się bez problemu, uruchamia, nie zawiesza, nie wywala... Sobie na E61i chciałem javowa wersję zainstować bo symbianowej nie zrobili na pierszego symbiana niestety. Instaluje się bez problemu, uruchamia, no ale ma problem z polami tekstowymi - nie wyświetla litrer tylko "zamazane" czarnym paskiem obszary. Mam się truć z tego powodu? Mam list z wąglikiem wysłać do GG? Nie muszę używać, tak samo jak nie muszę oglądać drużymy kopaczy nożnych piłki ;-)

  • 0

    14.  2012-06-18 15:25:26

    @6 No fakt, nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodziło mi o to że samo GG na telefon to głupota, bo wolałbym w telefonie mieć wielofunkcyjne narzędzie. Takim właśnie narzędziem jest AQQ, którego używam na komputerze (i używania jakiegokolwiek komunikatora na komputerze nie uważam za głupotę). Nie ma AQQ na telefony - muszę instalować oddzielnie aplikacje, która obsłuży gg, g-talk, FB chat itd. Palringo ma racje bytu bo jest multitoolem. Jedna aplikacja - kilka komunikatorów. GG na telefon jest DLA MNIE głupotą, bo JA używam więcej niż jednego komunikatora. Mam nadzieję, że teraz wyraziłem się jaśniej i zrozumiałeś moją subiektywną opinię ;)

  • 0

    15.  2012-06-18 15:45:36

    @13 ale E61i to Symbian S60v3 i ma swoją wersję GG. Jest nawet wersja dla mojej 6630 która ma S60v2, tylko nie chce z nowszymi numerami współpracować.

  • 0

    16. ~Qper  2012-06-18 15:53:29  host: fis242.internetdsl.tpnet.pl

    Powinni poprawić to pasiaste tło bo jak dla mnie to jest lekko nieczytelne. Program mógłby być też lepiej dostosowany do ogólnego skórki biały / czarny kolor tła

  • 0

    17.  2012-06-18 17:12:47

    SHIBBY - jak używasz więcej to szukaj... Ja np. nie używam innego komunikatora ;-) Podobnie pewnie jest ze sporą liczą innych użytkowników - nie sądzisz? Uważasz, ze są debilami? Maniiiek - owszem ma, ale starą, odpłatną "abonamentową" - doskonale o tym wiem ;-)

  • 0

    18.  2012-06-18 17:15:38

    Bo z braku innej możliwości - używam ciągle ;)

  • -1

    19. ~  2012-06-18 17:42:17  host: a3-me.krak.tke.pl

    GG? Wolę nowsze rozwiązania, jak np. darmowa freeyah (aplikacja dla każdego, nie tylko dla Heyah). Nie pobiera z pakietu danych, no i można normalnie pogadać, nie tylko czatować :)

  • 0

    20.  2012-06-18 18:08:41

    @18 w sumie to tylko małe nieudogodnienie. A E61i to genialny telefon. Miałem kiedyś E61 i żałuje tego, że go sprzedałem.

  • 0

    21.  2012-06-18 18:36:13

    @19: zabugowane, małopopularne, jednoplatformowe. to samo?

Dodaj swoją opinię