Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Germanos wspiera akcję Mikołajkową

Germanos wspiera akcję Mikołajkową

WitekT 6 Grudnia 2006 11:51

0 0

Germanos jest sponsorem akcji Mikołajkowej organizowanej przez zrzeszenie SSQuad. 6. grudnia Mikołaj odwiedzi i obdaruje 3 świetlice opiekuńcze w województwie mazowieckim: w Górze Kalwarii, w Czersku oraz w Baniosze.

W dzień Świętego Mikołaja, w godzinach popołudniowych dzieci w wieku 7 - 14 lat będą miały nie lada atrakcje. Sześciu Mikołajów przyjedzie na quadach do świetlic i obdaruje wszystkich obecnych tam prezentami (piłki, polary, plecaki, czapki i szaliki). Jest to pierwsza tego typu akcja organizowana przez zrzeszenie SSQuad.pl.

6. grudnia kojarzy się dzieciom z prezentami, słodyczami i Mikołajem. Niestety nie wszystkie mogą liczyć na jego odwiedziny, więc postanowiliśmy Mikołajowi pomóc - uśmiecha się Marcin Stachura ze stowarzyszenia SSQuad.pl, któremu do współpracy udało się namówić kilku sponsorów. Jednym z nich jest firma Germanos Polska, która dodatkowo zorganizowała zbiórkę pieniędzy wśród swoich pracowników.
Udział w takiej akcji był dla nas oczywisty. Za zebrane środki przygotowaliśmy dla wszystkich dzieci paczki ze słodyczami. "Mikołaj" podaruje też potrzebne maluchom przybory biurowe (kredki, flamastry, farby, bloki, plastelinę, papier kolorowy, gumki, zeszyty). Mamy nadzieję, że zakupione dodatkowo gry edukacyjne przysporzą obdarowanym dużo przyjemności i uśmiechu - mówi Robert Steleżak, Marketing Manager z Germanos Polska.

SSQuad - jako stowarzyszenie działające już od 4 lat propaguje sporty ATV, zarówno pośród istniejących już użytkowników quad'ów, jak i wspiera rozwój początkujących jeźdźców. SSQuad w swojej działalności nie skupia się tylko na przyjemnościach członków klubu. Stowarzyszenie to stara się pokazać, iż posiadacze maszyn czterokołowych to także działacze społeczni, którzy wspierają młodych ludzi poprzez zaszczepianie swojego hobby i pomagają im w trudnych sytuacjach życiowych.

Źródło tekstu: Germanos     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~borsuk  2006-12-08 00:33:21  host: docsis-21.nat.tvk.wroc.pl

    cóż za łaska germanosa- buahaha!! najpierw niech zaczna placic swoim ludziom a potem zbieraja kase. świątki, piątki czy niedziele za 811 PLN netto??

  • 0

    2. ~zz001  2006-12-08 11:15:31  host: bve162.internetdsl.tpnet.pl

    Nie mam szczęścia do Germanosa: 1.kupiłem telefon, który na drugi dzień po zakupie trafił do serwisu 2.kupiłem pokrowiec silikonowy; tragedia, śmierdzi tak, że nie da się tego używać

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-150-98.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet