Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Germanos rozmawia z Polkomtelem?

Germanos rozmawia z Polkomtelem?

WitekT 26 Lutego 2007 14:48

0 0
Jak podał Puls Biznesu, Germanos żegnając się z PTC może rozpocząć sprzedaż usług Polkomtela. W ten sposób powstałby pierwszy multidiler w Polsce, oferujący usługi sieci Plusa i Play.

Według Pulsu Biznesu, ze strony Polkomtela rozmowy prowadzi Jacek Kuźnieców, poprzedni prezes Germanosa. On sam nie potwierdza oficjalnie tego faktu.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~Bogdan  2007-02-26 15:33:14  host: aaet66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT. takie opinie mógłbyś dawać bezpośrednio do newsa a nie w komentarzach, byłoby lepiej a przede wszystkim ciekawiej bo co to za 2-zdaniowy news bez opinii autora?

  • 0

    7.  2007-02-26 15:36:35

    Bogdan: sam siebie mam cytować? ;) Opinie wyrażam w felietonach, a newsy staram się pisać maksymalnie bezstronnie, zdając czystą relację.

  • 0

    8.  2007-02-26 15:40:11

    ***Witku nie rozumiem, jak to "multisalon sprzedaje także m.in. ofertę swojego właściciela obok innych"? To dilerzy nie są po prostu agentami, działającymi w oparciu o umowę agencyjną? Jaki jest udział finansowy opa w salonie swojego przedstawiciela? Są przecież sieci dilerskie różnych opów należące do jednego właściciela? Chyba Germanos taki był (miał/ma salony Orange działające pod inną nazwą)?

  • 0

    9.  2007-02-26 15:42:11

    żabcia: nie o to chodzi. P4 jest właścicielem Germanosa i będzie sprzedawał ofertę Play. Dopiero DODATKOWO może pojawi się oferta innego operatora. Już rozumiesz o co mi chodzi? :)

  • 0

    10.  2007-02-26 15:44:09

    Albo jeszcze inaczej, bardziej dobitnie dla zobrazowania sytuacji - co powiedziałabyś na to, jakby PTC dostało możliwość sprzedaży oferty Polkomtela w swoich salonach firmowych? :)

  • 0

    11. ~Bogdan  2007-02-26 15:47:55  host: aaet66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wydaje mi się że powinna byc właśnie jakas opinia w newsie, ael to jest tylko moje zdanie. Pozdrawiam

  • 0

    12.  2007-02-26 15:54:30

    ***Witku, zapomniałam, że Germanos będzie występował jako salony firmowe Playa. Ach te finanse korporacyjne i krzyżowe udziały ;)

  • 0

    13.  2007-02-26 16:06:44

    WitekT#9: a nie odwrotnie?

  • 0

    14. ~mirekb  2007-02-26 16:08:24  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    wieze w jedno:w kase.polkomtel to spolka z udzialem skarbu panstwa..dlaczego p4 tak trudno budowac nowa siec na sprzecie Huawei?Bannister ma do wydania 750mln euro na budowe struktury umts/edge i nagle nasze "panstwo naklada takie obowiazki i zada takich zaswiadczen jakby chodzilo o budowe elektrowni atomowej"cytat za Polityką.nie dziwi mnie ze umowa za roaming wewnętrzny z polkomtelem jest korzystna dla panstwa.jesze ten mobile mvno...duuzzee podatki.dywidendy.reasumujac to panstwo opoznia start p4 tak naprawde a plus dlatego delikatnie buduje umts by nie dokladac za bardzo do interesu o rozwoju edge(ktory pozwala na wmiare normalne korzystanie z multimediow czy neta mobilnie)nie wspomne...bo go nie ma w plusie.czyli tak nie tak panstwo ma z tego najwiecej.to pozory konkurencji..ona będzie dopiero kolo2010..punkty handlowe sie znajdą.nie przesadzajmy mpunktow i innych pomyslow play ma duzo.tylko ten podzial kasy z polkomtelem..

  • 0

    15.  2007-02-26 16:10:51

    ***lukasm Play jest właścicielem sieci Germanos w zamian za 22% udziałów w Play-u własciciela Germanosa

  • 0

    16.  2007-02-26 16:15:36

    ***mirekb to państwo ze swoimi koncesjami przy budowie stacji bazowych opóźnia rozwój wszystkich opów ;)

  • 0

    17. ~dt  2007-02-26 16:23:55  host: wap.plusgsm.pl

    Mirek Plus tez ma problemy z uzyskiwaniem pozwolen jak reszta opow niestety a umts to akurat i tak maja najbardziej rozbudowany. Spojrz na orange. To dopiero jest delikatna rozbudowa.

  • 0

    18.  2007-02-26 16:24:46

    lukasm: a co dokładnie odwrotnie?

  • 0

    19. ~dt  2007-02-26 16:25:55  host: wap.plusgsm.pl

    Co do newsa to ciekawe co z tego wyjdzie.

  • 0

    20. ~ole  2007-02-26 16:34:03  host: proxy2.netia.pl

    Nie jestem przekonany do multisalonów. Bedzie tak jak z Expanderem. Nie szukają dla Klienta najkorzystniejszej oferty kredytu tylko oferują ten za który mają największą prowizję, albo swojego banku macierzystego (GE Money)

  • 0

    21. ~piotrb  2007-02-26 18:04:59  host: vu154.internetdsl.tpnet.pl

    ole ale w jednym salonie porównasz sobie wszystkie oferty :)

  • 0

    22.  2007-02-26 18:20:59

    WitekT#18: już mi #żabcia wyjaśnił (a?).

  • 0

    23. ~jojo  2007-02-26 18:52:08  host: ees122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja nie jestem w 100% pewien czy to takie dobre rozwiązanie - wszyscy operatorzy pod jednym dachem. Argumenty typu: "w Ameryce się to sprwdza i "wszyscy" są zadowoleni", jakoś mnie nie przekonują. Naprawdę nie wypobrażam sobie takiej "walki" o klienta który dodatkowo może być jeszcze niezdecydowany. To raczej doprowadzi go do jeszcze większego zagubenia w ofertach poszczególnych sieci...

  • 0

    24. ~rav  2007-02-26 22:32:59  host: 185-dom-4.acn.waw.pl

    Z tymi wszystkimi opam'i pod jednym dachem to też nie jestem pewien. Zróbcie kiedyś test (ja zrobiłem). Wyskoczcie do jakiegoś dużego marketu z pralkami i zapytajcie o 'najlepszą pralkę', która ma określone parametry. Powtórzcie to samo po miesiącu- zakładam się,że będzie polecany inny producent. Identycznie z usługami finansowymi typu kredyt u pośrednika typu E..lub O... ZAWSZE polecają produkt na który mają wewnętrzną wspólną z dostawcą promocję a nie obiektywnie najlepszy. Jasne jest,że tu będzie IDENTYCZNIE.

  • 0

    25. ~wanka  2007-03-01 00:27:03  host: docsis-21.nat.tvk.wroc.pl

    germanos lata jak gówno w betoniarce po operatorach. nie polecam wam tej firmy i usług- pełna żenada, brak kompetencji i profesjonalizmu. zreszta sami powiedzcie czy za 811,23PLN mozna czegos od tych biednych ludzi oczekiwac?

Dodaj swoją opinię