Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Germanos łączy sprzedaż telefonów z telewizją Cyfra+

Germanos łączy sprzedaż telefonów z telewizją Cyfra+

sirmark 11 Października 2005 18:16

0 0

Od poniedziałku 10 października br, Klienci sieci sklepów Germanos mogą kupować telefony wraz z aktywacją telewizyjnego kanału Cyfra+. W ramach akcji każdy abonent Cyfry+ może zaoszczędzić nawet do 200 zł kupując telefon w sieci Era oraz jeśli nie posiada Cyfry+ instalację otrzyma za darmo.

Kampania Germanos będzie dostępna w ponad 200 punktach sprzedaży sieci sklepów. Jest to również jedyna promocja, która sumuje się z innymi organizowanymi w tym czasie promocjami w sieci sklepów Germanos.
Germanos rusza z nową kampanią promocyjną w 10 października 2005 i potrwa ona do 4 listopada br. Kampania wsparta zostanie reklamami prasowymi, telewizyjnymi (TVN, TVN7, TV 4, TV Puls), ulotkami, plakatami, naklejkami. Jednocześnie w czasie trwania akcji sprzedawcy w sklepach sieci Germanos będą nosili koszulki reklamujące akcję.

Źródło tekstu: Germanos     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2005-10-11 18:58:47

    Koszulek jeszcze nie ma :) Ale pewnie lada dzień przyjdą. Pożyjemy - zobaczymy. Ogólnie akcja ok.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-83-221.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet