Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gemius o era.pl i eraomnix.pl

Gemius o era.pl i eraomnix.pl

WitekT 3 Grudnia 2004 14:39

0 0

Ostatnie badanie Gemiusa dowodzi, że w ciągu pół roku od wprowadzenia nowego serwisu www.era.pl zainteresowanie stroną sukcesywnie wzrasta.

Wyniki te są tym bardziej optymistyczne, gdyż w odróżnieniu od witryn pozostałych operatorów, na stronie www.era.pl nie ma bramki SMS-owej. Łącznie strony www.era.pl oraz www.eraomnix.pl mają największą oglądalność spośród witryn polskich operatorów. Oznacza to, że Internauci nie traktują strony www.era.pl jako narzędzia służącego do wysyłania SMS-ów (bramka SMS znajduje się w serwisie Era Omnix). Dużo większą dla nich wartość stanowią zawarte w serwisie informacje.

Przeprowadzone badania wśród użytkowników serwisu www.era.pl potwierdziły, że w ciągu ostatnich trzech lat diametralnie zmieniły się nawyki i przyzwyczajenia Internautów. Aż 80% z nich co najmniej raz dziennie korzysta z sieci internertowej, a 90% posiada telefon komórkowy. Zmieniło to w ogromnym stopniu nawyki korzystania zarówno z Internetu, jak i z telefonów.
Co drugi klient Ery, który odwiedza serwis, wprowadza zmiany w swoim planie taryfowym i zarządza kontem korzystając z dostępu online. Najczęstszą preferowaną formą kontaktu z operatorem jest e-mail (82% użytkowników). Wydłużył się również czas wizyt na stronie, np.: w październiku średnia wizyta trwała ponad 4 minuty.

Bardzo dobrze przez Internautów zostały ocenione zmiany w kolorystyce, przejrzystości i zawartości całego serwisu. Najczęściej poszukiwane informacje to: promocje, cenniki i aktualna oferta. Zwłaszcza część poświęcona aparatom została oceniona jako najbardziej funkcjonalna i profesjonalna.

Serwis www.era.pl jest nieustannie udoskonalany dzięki szczegółowym badaniom potrzeb i oczekiwań użytkowników sieci Era i Internautów. Strona jest źródłem informacji, rozrywki i narzędziem ułatwiającym szybką obsługę klienta.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet