Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gdzie są udziały PTC?

Gdzie są udziały PTC?

WitekT 9 Stycznia 2006 10:27

0 0
Elektrim poinformował, że 48% pakiet udziałów PTC, o który trwa spór między konglomeratem, Deutsche Telekom i Vivendi, kontroluje spółka Mega Investment.

Elektrim jest udziałowcem tej firmy, a jego udziały są zastawione na rzecz PAI Media. Głównym właścicielem PAI Media jest Zygmunt Solorz. Ta spółka jest też największym akcjonariuszem Elektrimu.

Informacja Elektrimu to oficjalne potwierdzenie wiadomości podanej w październiku 2005 r. przez Elektrim Telekomunikację, spółkę kontrolowaną przez Vivendi.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2006-01-09 11:15:30  host: svroma10.it-net.pl

    no comment

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-227-104-40.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.