Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gdzie są udziały PTC?

Gdzie są udziały PTC?

WitekT 9 Stycznia 2006 10:27

0 0
Elektrim poinformował, że 48% pakiet udziałów PTC, o który trwa spór między konglomeratem, Deutsche Telekom i Vivendi, kontroluje spółka Mega Investment.

Elektrim jest udziałowcem tej firmy, a jego udziały są zastawione na rzecz PAI Media. Głównym właścicielem PAI Media jest Zygmunt Solorz. Ta spółka jest też największym akcjonariuszem Elektrimu.

Informacja Elektrimu to oficjalne potwierdzenie wiadomości podanej w październiku 2005 r. przez Elektrim Telekomunikację, spółkę kontrolowaną przez Vivendi.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2006-01-09 11:15:30  host: svroma10.it-net.pl

    no comment

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet