Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gazeta.pl dostarcza treści dla Orange World

Gazeta.pl dostarcza treści dla Orange World

WitekT 29 Maja 2007 19:13

0 0

Orange i Gazeta.pl będą wspólnie tworzyły serwisy multimedialne dla Orange World. Umowa rozszerza dotychczasową współpracę operatora i portalu.

Zgodnie z zawartą umową do końca 2007 roku Gazeta.pl będzie dostarczała treści dla serwisów zamieszczanych w portalu multimedialnym operatora - Orange World - które klienci będą mogą przeglądać na swoich telefonach komórkowych. Gazeta.pl przygotuje m.in. serwisy o tematyce informacyjnej - Kraj, Świat, Wiadomości lokalne, Sport, Kultura i Rozrywka. Ponadto Gazeta.pl będzie przygotowywała serwisy specjalne, poświęcone najważniejszym wydarzeniom z kraju i ze świata.
Użytkownicy mobilnych serwisów Orange mogą także korzystać z uruchomionego wspólnie z portalem Gazeta.pl serwisu informacyjno-rozrywkowego opierającego się na nowej funkcjonalności tzw. przychodzącym SMS-ie specjalnym. Usługa umożliwia regularne otrzymywanie informacji z dowolnie wybranego zakresu, bez konieczności każdorazowego ich zamawiania. Na liście serwisów SMS-owych, do których treści dostarcza Gazeta.pl znajdują się np.: CIEKAWOSTKI, CYTAT lub PREMIERY kinowe, jak również cieszący się dużym zainteresowaniem serwis F1 gwarantujący szybkie newsy dotyczące Formuły 1 i występów Roberta Kubicy.

We współpracy z Gazeta.pl w tworzony jest także popularny portal KINO. Można w nim przeczytać o nadchodzących premierach, filmach znajdujących się aktualnie na ekranach i ich recenzjach. Przez 24 godziny na dobę, dostępny jest także aktualny repertuar kin w całym kraju.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~Th0mas  2007-05-29 20:07:57  host: host-217-172-242-79.gdynia.mm.pl

  A dlaczego nie z WP? Przecież WP należy poniekąd do nich.

 • 0

  2. ~utek  2007-05-29 21:52:39  host: 87-205-37-178.adsl.inetia.pl

  chyba lepiej z gazetą, gazeta wydaje się być troche lepsza jesli chodzi o informacje. Zresztą nie o to chodzi z kim ale ważne że orange coś takiego robi bo takie wiadomości czy serwisy rozrywkowe, mTV mogą się przydać.

 • 0

  3.  2007-05-29 22:00:41

  utek: gazeta wydaje sie troche bardziej wybiórcza

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-31-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet