Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gaz-System zadzwoni z Plusa

Gaz-System zadzwoni z Plusa

WitekT 14 Października 2013 13:02

5 2
Polkomtel przez cztery lata będzie świadczył usługi telekomunikacyjne dla Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A.

Umowa obejmuje świadczenie usług telefonii komórkowej i telefonii stacjonarnej w siedmiu lokalizacjach Gaz-System na terenie kraju. W zakres umowy wchodzi także świadczenie usług hurtowej wysyłki SMS, usług mobilnego internetu w technologii LTE oraz usług telemetrycznych. Plus dostarczy także telefony komórkowe i modemy dla spółki. Podpisanie umowy było poprzedzone przeprowadzeniem publicznego przetargu na świadczenie usług.


Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:

Tagi: gaz-system | polkomtel

w sumie: 32
  • 0

    13. ~Ewelina  2013-10-14 15:37:04  host: apn-46-215-79-100.dynamic.gprs.plus.pl

    @ 8. droga Olu, otóż wiem bardzo dobrze, bo sama 2 lata w BOK na Ostrobramskiej a potem Wołoskiej siedziałam.... :D

  • 0

    14. ~ja  2013-10-14 15:56:56  host: static-62-233-216-82.devs.futuro.pl

    @12 - NO I GITARA! :-D

  • 1

    15.  2013-10-14 16:00:55

    Mogli mieć za grosze w minimax, mają w Plusie... Kto bogatremu zabroni... I jak kumplowi odmówić?

  • 0

    16. ~saczi  2013-10-14 17:40:56  host: acbm94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ewelina, ile firm w PL ma powyżej 10 000 kart SIM?

  • 0

    17. ~ja  2013-10-14 17:48:09  host: aann247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    3 lata temu jakieś 12.000 kart uciekło z T do O, był to provident stawek nie dostali rewelacyjnych. oferta głownie jako mix

  • 0

    18. ~AERO USER  2013-10-14 18:15:05  host: z34-10.opera-mini.net

    Widać, że cały ten Gaz System to jelenie. Mogli przeniść do Play na kartę minmax i ładować raz na 5mcy za 100zł w dzień promocji doładowań na fejsbuku.

  • 0

    19. ~Antek  2013-10-14 18:45:59  host: apn-5-60-216-49.dynamic.gprs.plus.pl

    ehe juz to widze jak play pozwala na taki ruch na karcie sim znam ta firme wyslesz kilkanasie smsow jeden po drugim i potrafia zablokowac karte !!!! Play out

  • 0

    20.  2013-10-14 18:57:44

    ~Antek - nie powtarzaj plotek, które źli ludzie rozpowiadają... ;-)

  • 0

    21.  2013-10-14 19:04:59

    A to było "przejęcie"? Czy mi się tylko wydaje, że Gaz-System był już "na" Plusie?

  • 0

    22. ~Antek  2013-10-14 19:24:50  host: apn-5-60-216-49.dynamic.gprs.plus.pl

    ~Wlo - to nie plotki

  • 0

    23. ~pro79  2013-10-14 19:25:40  host: ip-31-0-189-98.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    znacie taką formę wyboru usługodawcy jak przetarg?

  • 0

    24.  2013-10-14 19:28:38

    ....usług mobilnego internetu w technologii LTE.... Mógł to ktoś inny wygrać ?

  • 0

    25.  2013-10-14 20:36:23

    24 - Play?

  • 0

    26.  2013-10-14 20:41:45

    25 tak w Oddziale Tarnów.

  • 0

    27.  2013-10-14 20:42:40

    pro79 - Ty jak kupujesz masło też w przetargu wybierasz sprzedawcę? To zdaje się całkiem prywatna firma jest i może - tak mi się wydaje - wybrać najdroższą ofertę, jeśli tylko kolor logo na telefonie im będzie pasował np. do krawata prezesa?

  • 0

    28.  2013-10-14 20:49:45

    27 wydaje Ci się. Wszyscy za to zapłacimy.

  • 0

    29. ~tho  2013-10-14 21:12:55  host: host-89-228-243-94.kalisz.mm.pl

    @27 Gaz-System nie jest prywatny. To w 100 procentach spółka Skarbu Państwa :) A Polkomtel był już ich operatorem, a teraz zwyciężył po raz kolejny w przetargu.

  • 0

    30. ~  2013-10-14 21:30:58  host: 89-66-100-16.dynamic.chello.pl

    Może Polkomtel wypuści koszulki utrwalające te chwile albo jakiś krótki film nakręci albo przynajmniej jakąś konferencje na ten temat zwoła.

  • 0

    31. ~df  2013-10-14 22:07:56  host: 77-253-254-179.adsl.inetia.pl

    Te komentarze o super-play :). Korporacje wymagają nieco innego poziomu obsługi niż biegający za aktywacjami Mietek i nieco innych promocji niż doładowanie na facebooku oraz oraz nieco innego poziomu dostępu do internetu mobilnego (z naciskiem na mobilny) niż 7G LTE czy jak tam sobie go nazwali.

  • 0

    32.  2013-10-15 09:07:36

    AERO2 USER - no to oczywiste - jednak możemy kupić gdzie indziej, jeśli cena nam nie odpowiada? tho - nie wiem kto jest właścicielem - to spółka akcyjna, imienne akcje mają? Może dlatego, ze zaangażowane są publiczne śrdoki, zdecydowali się na przetarg? Też nie wiem, jednak - może źle się wyraziłem w moim komentarzu, zbyt ogólnie - chodziło mi o to, że nie koniecznie jedynym, albo przeważającym kryterium wyboru była najniższa cena, a zakres usług - nawet po najwyższej zaoferowanej cenie "ogółem" ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-55-5.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~SM | 2017-10-20 20:09:03

Skoro rośnie sprzedaż to może wzieliby się za poprawę jakości mapy w PL?


~Sebek | 2017-10-20 19:54:38

21 ja ci moge dać


~to ja | 2017-10-20 19:28:04

nie warto !!!


kabell | 2017-10-20 18:41:27

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.


~opinioczeq | 2017-10-20 18:34:41

Idealny telefon dla grabarz.a

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet