Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Garść nowych informacji o Play na kartę - Fresh

Garść nowych informacji o Play na kartę - Fresh

WitekT 4 Marca 2009 22:56

0 0

Nowa oferta Play na kartę z dopiskiem Fresh ciągle nie jest dopięta na ostatni guzik. Nawet w starterach, które zdają się być już w hurtowniach, nie ma pełnego cennika usług - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.



W starterze można znaleźć tylko dane dotyczące ceny minuty (29 groszy do wszystkich), nominałów zdrapek (od 5 do 50 zł), nominałów doładowań (od 5 do 300 zł). Można także wyczytać, że każde doładowanie przedłuża ważność konta o 365 dni na połączenia wychodzące i 455 dni na przychodzące.

W starterze nie ma informacji dotyczących pozostałych usług takich, jak SMS-y, MMS-y czy transmisja danych. Skromna ulotka odsyła do stron operatora.




Jak udało się dowiedzieć TELEPOLIS.PL, cena SMS-a do wszystkich sieci będzie wynosić 9 groszy. Oznacza to, że najprawdopodobniej będzie to pierwsza oferta operatora, w której SMS-y będą tańsze od MMS-ów. Jeszcze dziś, według informacji TELEPOLIS.PL, założenia oferty mówiły o jednej cenie SMS-a i MMS-a - 15 groszy.

Cena minuty - 29 groszy - według informacji TELEPOLIS.PL, obejmuje wszystkie sieci z taktowaniem sekundowym.

Dotychczasowi klienci będą mieli możliwośc migracji do nowej oferty.

Więcej szczegółów już wkrótce.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 165
  • 0

    146. ~pio  2009-03-05 09:00:42  host: apn-77-112-194-159.gprs.plus.pl

    a ja tam po wczorajszej lekturze, zakupiłem starą kartę, bo bez zbierania minut to dla mnie nie jest aż taka rewolucja :]

  • 0

    147.  2009-03-05 09:03:53

    4 atuty fresha juz widac: 29 gr minuta, sms 9 gr, waznosc konta na polaczenia wychodzace przedluzana dowolnym doladowaniem o 365 dni, zdrapki od 5 zl. Watpie zeby przy takich danych mozna gdzies jeszcze wsadzic haczyk. Oferta prosta jak drut i nieskompliowana w porowaniu z poprzednim nowym play na karte.

  • 0

    148. ~taktaktak  2009-03-05 09:04:37  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    ja też zakupiłem karty z "starą" ale jarą taryfą PLAY

  • 0

    149.  2009-03-05 09:04:53

    Widać, że szykuje nam się rewolucja do tej, która była efektem pojawienia się Heyah :-)

  • 0

    150.  2009-03-05 09:15:34

    Na stronie playmobile.pl jeszcze wisi stara oferta nowy play na kartę... trzeba poczekać na konferencję.

  • 0

    151. ~:))  2009-03-05 09:22:13  host: chello089075045027.chello.pl

    jeśli Play będzie chciało przyciągnąć klientów (nowych - czyli ścigać 3pozostałych operatorów), to oferta będzie prosta - 29gr od początku, bo tylko to może coś zdziałać na dzisiejszym rynku - jednak jeśli robią tylko PR, to oferta będzie do bani, tak jak niektórzy sugerują z dziesiątkami warunków - wiec zobaczymy co mają na celu :))

  • 0

    152. ~sas  2009-03-05 09:22:14  host: bytomska.piekary.net

    Tomek_19 zmienisz oferte! :)

  • 0

    153. ~  2009-03-05 09:22:49  host: f96-063.opera-mini.net

    dobry ruch. wlasnie potrzebowalem oferty zastępującej mobil kinga i play fresh mam nadzieje to da i to w ulepszonej wersji. i taka oferta play bedzie mnie cieszyć przez jeszcze okolo rok, poltora. potem jak skończy mi sie umowa z mixplus III to od playa bede wymagał wiecej. czyli tego co daja obie te oferty naraz. ewentualnie jesli play nie zepsuje oferty play online na karte to moze play fresh i play online na karte tez beda oferta ktora mnie w sumie zadowolić moze. w sumie jestem otwarty na różne propozycje ( procz mixplus IV bo mix z tak kiepskimi zasadami ma wg mnie swoje miejsce jedynie w koszu na śmieci lub sedesie..

  • 0

    154. ~sas  2009-03-05 09:24:38  host: bytomska.piekary.net

    dan, to lepiej trzymaj sie mocno fotela! ;)

  • 0

    155. ~  2009-03-05 09:43:02  host: oo7.ipartners.pl

    @43 skoro widziales 9 gr sms od 2 tygodni, to dlaczego nie napisales o tym na swoim blogu.... Krecisz...

  • 0

    156.  2009-03-05 09:52:27

    @aree1987: Nie jest tak źle, w większości korzystam z pakietów :)

  • 0

    157. ~siwy  2009-03-05 09:57:57  host: ip-85.128.67.194.static.crowley.pl

    Pewnie w zamian za tanią minute będziemy bombardowani reklamowymi SMS/MMS. Nie ma nic za darmo. Obym sie mylił.

  • 0

    158. ~  2009-03-05 10:30:59  host: dynamic-81-168-169-67.ssp.dialog.net.pl

    bomba! I mozna przejsc ze starej karty na to! i rok za doladownie! bomba bomba, kocham play

  • 0

    159. ~ziomek13  2009-03-05 15:17:00  host: abnf170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    play zawsze zostawiał w tyle konkurencje w miare swoich mozliwosci ale teraz to jest nokaut!

  • 0

    160. ~tak  2009-03-05 16:38:53  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    Jak do abonamentu wprowadzą np: 3 darmowe numery w sieci 1 numer za 10 zł mies, 2-numery 18 zł miesiąc a 3 numery 26 zł/ miesiąc to już będą mieli kolejny milion klientów....

  • 0

    161. ~STFU  2009-03-09 13:18:18  host: apn-77-115-24-32.gprs.plus.pl

    Bardziej od oferty Pleja nie moge doczekac sie reakcji pozostalych operatorow.

  • 0

    162. ~Gingo  2009-03-09 14:28:08  host: 193.201.36.112

    161 :) super post! Ja mam podobnie

  • 0

    163.  2009-03-09 21:23:46

    play kusi coraz bardziej, niestety wydaje mi sie ze telefony maja dosc ubogie i chyba drogie. Trzymam kciuki za play, a poki co zostaje z pomarancza jeszcze rok i zobaczymy co zaoferuja za 7 lat bycia razem xD ;)

  • 0

    164.  2009-03-10 11:08:41

    find_yourself: Cennik mają ubogi pod względem ilości telefonów, ale za to ceny najlepsze ze wszystkich operatorów. W Orange to dopiero są drogie telefony, szczególnie dla nowych klientów.

  • 0

    165. ~ps.piotr  2009-03-17 07:26:25  host: cqm32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fakt,że to dobra oferta i nokaut dla pozostałych operatorów tylko ja znam takich ludzi co jednak nie przejdą do play.Może reklama w TV coś pomoże.Można przecież przenieść swój stary i znany wszystkim numer do play.Korzystałem z play i orange ale teraz to już koniec orange .2 dni temu jeszcze doładowałem kartę orange bo nie wiedziałem nic o tej ofercie.100 minut na stacjonarne za 5 zł.to tylko w play są takie ceny

Dodaj swoją opinię