Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Garmin w BMW

Garmin w BMW

sirmark 18 Stycznia 2008 08:36

0 0

bmw garminIdąc w ślady Volvo, niemiecki producent luksusowych limuzyn - BMW, rozpoczyna współpracę z Garminem.

Na pierwszy ogień pójdzie model Nuvi 360, który montowany będzie w BMW serii 1 i 3. 360-tka dedykowana dla wymienionych samochodów, ma mieć dodatkowo logo BMW na przodzie nawigacji, punkty POI z serwisami BMW, oraz specjalny uchwyt, dzięki któremu, (jak widać na zdjęciu), nie będziemy widzieć żadnych zbędnych kabli.
Przypomnijmy, że Nuvi 360 ma moduł Bluetooth i odtwarzacz mp3. Niestety model ten jest obecnie ciężko dostępny na rynku, gdyż został zastąpiony nowymi urządzeniami. Cena nie powinna jednak przekraczać 322 dolarów. Ciekawe zatem po ile będzie sprzedawać ją BMW?

gps24

Źródło tekstu: blogn.pl     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~j  2008-01-18 10:14:03  host: chello084010118018.chello.pl

    BMW - Będziesz Miał Wydatki. Jak sama nazwa wskazuje będzie drogo.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet