Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Garmin otwiera polski oddział

Garmin otwiera polski oddział

sirmark 24 Lutego 2010 08:56

0 0

Garmin International, producent systemów nawigacyjnych opartych na technologii GPS wykorzystywanych w transporcie drogowym, lotniczym, żegludze, rekreacji, fitnessie oraz sportach outdoorowych, poinformował o otwarciu swojego oddziału w Polsce.

Nowy zespół kierowany przez Przemysława Łojka odpowiedzialny będzie za reprezentowanie marki Garmin w zakresie sprzedaży, marketingu, finansów i obsługi klienta na terenie naszego kraju. Celem firmy w 2010 roku będzie wzmocnienie pozycji na polskim rynku poprzez rozbudowę sieci dystrybucyjnej dla wszystkich kategorii produktów.

Garmin od wielu lat pracował na uznanie polskich klientów i osiągnął na tyle znaczącą pozycję, iż zdecydowaliśmy się na otwarcie warszawskiego biura i zwiększenie zaangażowania. Rozszerzenie naszej obecności w Polsce jest zgodne z strategią zintensyfikowania działań na kluczowych rynkach europejskich - powiedział Dan Bartel, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Dyrektor Zarządzający Garmina w Europie.
Garmin oferuje szerokie portfolio produktów z segmentów: motoryzacyjnego, marine, lotnictwa, turystyki outdoorowej, fitness i telefonii komórkowej. Firma tworzy swoje rozwiązania oparte na technologii GPS z myślą o ułatwianiu codziennego życia, informując użytkowników o ich położeniu i drodze do celu, bez względu czy akurat kierują samochodem, czy starają się osiągnąć zamierzone wyniki na bieżni treningowej.

Centrala Garmina mieści się w Olathe (38°52′ N, 94°48′ W) w stanie Kansas, USA. Na całym świecie firma zatrudnia ponad 8000 inżynierów, projektantów, specjalistów, programistów i serwisantów. Dzięki temu Garmin samodzielnie projektuje, udoskonala i produkuje swoje urządzenia oraz oprogramowanie w swoich centrach i fabrykach w Stanach Zjednoczonych oraz na Tajwanie. Jednocześnie Garmin wspólnie z czołowymi światowymi firmami stale udoskonala rozwiązaniami OEM począwszy od nawigacji samochodowej, a skończywszy na zaawansowanych systemach dla firm logistycznych.

Garmin Polska współpracuje obecnie z 3 partnerami dystrybucyjnymi: firmami EXCEL - Systemy Nawigacyjne Krzysztof Grzegorczyk, Bajtel oraz AB.

Źródło tekstu: Garmin     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Simplusowiec  2010-02-24 10:19:08  host: 130.138.227.11

    No mam nawigację samochodową Garmina i od 2 miesięcy nie mogę zaktualizować mapy bo nie maja podpisanej nowej umowy z dostawcą map. Także muszę jeździć na starej wersji z 2008 roku... Lepiej by się pospieszyli i dali mozliwość aktualizacji mapy samochodowej..

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-27-243.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet