Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gamingowy laptop w ofercie T-Mobile

Gamingowy laptop w ofercie T-Mobile

orson_dzi 12 Maja 2017 15:24

3 3

lenovo legion y520

T-Mobile rozszerza ofertę Internetu mobilnego. Dostępne są w niej nowe urządzenia, a wśród nich oficjalny laptop Mistrzostw Polski ESL 2017 - Lenovo Legion Y520 z profesjonalną myszą.

Lenovo Legion Y520 został wyposażony w procesor Intel i7, grafikę GeForce GTX1050M 4 GB, 8 GB pamięci RAM i dysk twardy o pojemności 1 TB. Wraz laptopem klienci otrzymają mysz Lenovo Y Gaming, oraz modem USB lub domowy router LTE.

Dla osób szukających laptopa do Internetu T-Mobile przewidział 14-calowy laptop Ideapad 100S+ i rocznym pakietem Microsoft Office 365 Personal gratis lub ASUS Vivobook X541UA z ekranem o przekątne 15,6 cala i plecakiem Asus Nereus w zestawie.




Warunki oferty internetu mobilnego z laptopem przedstawiają się następująco:

t mobile internet legion

Zobacz: T-Mobile zainteresował się e-sportem

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: lenovo legion y520 | t-mobile

w sumie: 38
  • 1

    19. ~Abonent Niemieckiej Sieci T-Mob  2017-05-12 19:32:30  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    Na pierwszy rzut oka widać, że ten cały @Witold Gruszka to jakiś troll najniższej próby.

  • 0

    20.  2017-05-12 20:00:45

    W tych czasach laptop, w dodatku gamingowy, bez SSD?
    Śmiechu warte : )

  • 0

    21. ~  2017-05-12 20:15:19  host: host-81-190-140-245.dynamic.mm.pl

    Pójdzie na tym Euro Truck Simulator 2?

  • 0

    22.  2017-05-12 20:17:20

    PLANET: w sumie do gier SSD nie jest konieczny - stosunkowo niewiele daje. Trochę szybciej się kolejne poziomy ładują.

  • 1

    23. ~  2017-05-12 20:53:20  host: 240-158-255-130.dynamic.t-mont.net.pl

    Ta myszka jest w końcu "profesjonalna", czy "gamingowa"? Bo jedno wyklucza drugie!

  • 0

    24.  2017-05-12 21:10:25

    @23, Biorąc pod uwagę turnieje, lepsze są myszki z sensorami opisanymi jako optyczne, które są czulsze na niskim DPI wybieranym przez mistrzów eSportu (rzędu 800-1200 dpi). Tutaj masz mysz laserową, te są dokładniejsze dla wartości szczytowych (ta sztuka oferuje nawet 8400 dpi). Więc wybierając z 2 kategorii, celowałbym w grafików z ekranami 4-5K - wychodzi, że pro :)

  • 1

    25.  2017-05-13 01:07:29

    goral2099: wybacz, ale nie do końca jakoś jestem w stanie w to uwierzyć... Nie mówię nawet o nagrywaniu gryl.. choć wiadomo, że na czas ładowania wpływa głównie RAM (wbrew pozorom), ale żeby aż tak?
    W systemie, aplikacjach poczuje się za to gigantyczną różnicę. Szczególnie na dyskach PCIe/NVMe. Głupie ładowanie stron w necie zmienia się momentami nie do poznania...
    A mówiąc o "gamingowym" kompie... 8 GB RAMu? : DDD
    Kolejny śmiech na sali... nazywanie tego laptopem gamingowym to pomyłka.

  • 0

    26. ~no  2017-05-13 11:41:23  host: public-gprs353613.centertel.pl

    @15 w play mnostwo czasu zmarnujesz czekajac az sie wszystko naładuje w ogole. predkosc tragiczna

  • 0

    27.  2017-05-13 11:51:11

    25, PLANET: No jasne, że w codziennym użytkowaniu jest ogromna różnica - u mnie po dołożeniu SSD, do macierzy RAID0 dwóch HDD, system zamiast w minutę-dwie wstaje w kilkanaście sekund, programy szybciej się uruchamiają. Ale w samej rozgrywce różnicy nie widać. Co nie zmienia faktu, że SDD w takim sprzęcie powinien być standardem. Tylko cena byłaby pewnie wyższa sporo wyższa.
    8GB RAM przy tym GPU jest w sumie OK - więcej i tak nie byłoby wykorzystane.

  • 0

    28. ~asd123  2017-05-13 12:49:25  host: user-94-254-227-208.play-internet.pl

    faajny

  • 0

    29.  2017-05-13 13:18:15

    28: No właśnie nieszczególnie. Zwykły lapek, nazwany chyba dla hecy "gejmingowym". Już pisałem przy okazji plejowej premiery takich sprzętów - bez GTXa 1060 jest słabo.

  • 0

    30.  2017-05-13 17:54:06

    @goral2099: fajnie, że miałem mimo wszystko mocną konfigurację na zwykłych HDD, przeciętny user nie ma RAIDa. Na lapku różnice są jeszcze większe.. zimne wstanie Win 10 (niestety 10) w 8-9 sekund, wyłączenie w jakieś niecałe 6, pełen restart w 21-22 sekundy, wstrzymania tradycyjnie szybkie (niecałe 2 sekundy wejście, jakieś półtorej sekundy wyjście z suspendu). Hibernacja ma podobny czas jak... wstrzymanie na poprzednim lapku (a żeby nie było, miał DDRy 3ki, choć taktowane 1600, a dysk 7200 rpm i też nie pierwszy lepszy). Miazga.

    Tak sądzisz, że ilość RAMu faktycznie pasuje do tego kompa? Tak czy owak gamingowy to on nie jest.. tak jak w 13tkach najmocniejszą grafiką jest 940MX względnie mocniejsze Irisy (i starsze tytuły pójdą bez problemów), a z procków i7 7600U (acz w lapkach za jakieś 7000-8000, stąd wziąłem z 7500U), tak już w 14tkach grafiki potrafią być naprawdę mocne (relatywnie, oczywiście ; wielkość zobowiązuje). I wobec tego ciężko mówić, żeby to był dobry laptop.

    Przynajmniej matryca to pewnie TN, biorąc pod uwagę budżetowe podejście.. a dla graczy 'paradoksalnie' TN jest przecież lepszy.

  • 0

    31.  2017-05-13 17:54:28

    *fajnie, że miałeś

  • 0

    32.  2017-05-13 17:57:44

    Hahaha, właśnie czytam i z tego co widzę to jest jednak IPS : D
    Umyślnie wziąłem u siebie taki, bo nie gram już tyle, ale jednak IPS z dolnej półki to prawie gwarantowane smużenie : D To się postarali : D Ciekawe, czy są jeszcze jakieś inne kwiatki ; )

  • 0

    33.  2017-05-13 18:52:43

    PLANET: Ta generacja grafik mobilnych jest dużym skokiem wydajnościowym w stosunku do poprzednich, ale to i tak za mało żeby komfortowo pograć przy wysokich, czy b.wysokich ustawieniach grafiki w FHD w nowsze tytuły. A tu właśnie 16GB RAMu było by ewentualnie potrzebne.

  • 0

    34. ~Piotr  2017-05-13 22:49:56  host: 87-207-149-47.dynamic.chello.pl

    @17
    Oczywiście że laptop gamingowy jest słaby dla graczy ale.. Należy pomyśleć jednak o kosztach energii jakie mocna maszyna stacjonarna generuje.

  • 0

    35. ~bzyk  2017-05-14 17:21:57  host: asv3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiem o co wam chodzi z tym SSD i że niby na HDD to system w kilka minut wstaje. Mam same dyski HDD i win 10 wstaje u mnie w ok 22sekundy. Na SSD byłoby szybciej ale bez przesady że różnice idą w minuty tak jak to goral2099 sugeruje ..

  • 0

    36.  2017-05-14 17:28:53

    35: No u mnie taka różnica była. Zależy ile i jakie programy uruchamiają się z systemem.

  • 0

    37.  2017-05-14 17:34:03

    34: koszt lepszego laptopa do gier zwróciłby się po 10-20 latach... :D

  • 0

    38.  2017-05-14 17:38:56

    35: aha i u mnie to był win 7. 10tka rzeczywiście trochę szybciej wstaje.

Dodaj swoją opinię