Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy Tab w Orange już jest - ceny dla klientów indywidualnych

Galaxy Tab w Orange już jest - ceny dla klientów indywidualnych

Ringu 23 Listopada 2010 12:06

0 0

Samsung Galaxy Tab jest już dostępny w Orange, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Tablet można zakupić w punktach sprzedaży lub poprzez sklep internetowy.

Cena tabletu w ofercie dla klientów indywidualnych prezentuje się następująco:




Taryfa OF 19 OF 39,50 OF 59 OF 99 OF 159
Miesięczny abonament 19 zł 39,50 zł 59 zł 99 zł 159 zł
Cena urządzenia
(umowa 36 m-cy)
1799 zł 1699 zł 1199 zł 599 zł 99 zł
Cena urządzenia
(umowa 30 m-cy)
1900 zł - 1390 zł 799 zł 599 zł


O cenach Samsunga Galaxy Tab w taryfach biznesowych pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • -1

    4. ~jacenty  2010-11-23 12:20:21  host: 87-205-32-177.adsl.inetia.pl

    oferta Orange wygląda w miarę nie najgorzej. Podobnie zresztą jak i inne dostępne obecnie dla klientów indywiudalnych jak i biznesowych ( np. z HTC Desire HD). Ciekawe jaką popularnością będzie cieszył się ten telefon.

  • 0

    5. ~Bart  2010-11-23 12:38:15  host: idss-bp-1.cs.put.poznan.pl

    Są też inne długości umów niż 30 i 36. Cennik na stronach Orange: http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/5538/5671920.pdf

  • 1

    6.  2010-11-23 13:03:10

    Wg mnie drożej niż w Erze. W Erze w abo za 149zł jest też za 99zł zaś w abo za 119 jest za 499zł. Tylko dziwi mnie to że jak Era wypuściła ofertę to ludzi pisali że za długo i drogo. Tutaj prawie to samo tylko że Tablet jeszcze dodatkowo z blokadą i że ok.

  • 0

    7. ~okovita  2010-11-23 13:13:03  host: public19278.cdma.centertel.pl

    W Play w abo za 149 zł ten tablet jest za 1 zł, w abo 99 zł 399 zł na 3 lata i też bez simlocka.

  • 1

    8. ~Żabol  2010-11-23 13:30:52  host: 62.152.131.18.dsl.dynamic.eranet.pl

    @ albek a co Ty nie słyszałeś o opłacanych krzykaczach??

  • 0

    9. ~toss  2010-11-23 13:34:20  host: 212.160.172.70

    już o tym pisałem: w orange w abo 99 na 36/mcy z limitem 4GB jest za 599 zł (o 400 zl taniej niż w play) w erze płacąc więcej 19 zł przez 3 lata zapłacimy 684 zł więcej !!! - 100 zł różnicy w cenie to i tak prawie 6 stówek Orange jest tańszy... zyli Orange ma najlepsza ofertę na Galaxy Tab - tańszą o play o 400 zł i od Ery o 584 zł... O limicie nie wspominam, bo 4 GB na tablet to zupełnie wystarczający limit... i tego po orange się nie spodziewałem...

  • 0

    10. ~toss  2010-11-23 13:38:49  host: 212.160.172.70

    Ringu: brak w tabelce omów na 24 miesiące i co ważne 12 m-cy! tak w 39,5 na 12 miesięcy Tab kosztuje 1849 zł - czyli sumując abonamenty i koszt urządzenia jest to najmniejszy wydatek w czasie trwania umowy.... SUMA: 2384 - to znacznie taniej niż na teraz na wolnym rynku... i przez rok mamy neta... ;-)

  • 0

    11.  2010-11-23 13:53:25

    @9 i co chcesz tym udowodnić ? napisz jeszcze że musisz dopłacić za hotspoty 36,60zł w Erze są za free. W dodatku w Erze dostajesz sprzęt bez blokady SIM (cena na wolnym rynku sprzętu zablokowanego od tego wolnego od blokady SIM jest ciekawa) zaś droższa opcja idzie na korzyść Ery, tam oszczędność 380zł !

  • 0

    12. ~okovita  2010-11-23 13:59:59  host: public19278.cdma.centertel.pl

    11. Ok ale Orange ma duzo, duzo wiecej hotspotow.

  • 0

    13. ~okovita  2010-11-23 14:00:49  host: public19278.cdma.centertel.pl

    teraz zdjecie simlocka w promocji to koszt 61 zl.

  • 0

    15. ~Adaś  2010-11-23 14:39:32  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Taa umowa 3 letnia i to jeszcze w Orange już to widzę tą najlepszą technologicznie sieć. Gdzie w centrum Warszawy przy logowaniu się netu wyskakuje komunikat sieć zajęta a telefon mimo że wszystko jest ok to dzwoniący słyszy że jest poza zasięgiem sieci. Co do Hotspotów to one zawsze były płatne dodatkowo dopiero przy tych najwyższych opcjach były za free, jak będzie regulamin to wtedy zobaczymy. Ogólnie oferta przeciętna.

  • -1

    16. ~up  2010-11-23 15:41:18  host: public-gprs74834.centertel.pl

    Regulamin #&#!? czego? Cennika?! Adaś, idz przeplac w playu lub w erze :)

  • 0

    17. ~gonzo  2010-11-23 18:54:21  host: 178.73.48.137

    Adas: kazda siec ma swoje slabsze miejsca. nie podlega to dyskusji, prawda? Nie sadze tez, aby ktokolwiek twierdzil, ze to zle, ze prowadzaja nowy fajny sprzet.

  • 0

    18. ~Damian  2010-11-23 21:36:01  host: 178-36-46-160.adsl.inetia.pl

    Czekam na tablet od Huawei :) będzie za połowę i znacznie lepszy :)

  • 0

    19. ~groszek  2010-11-24 12:04:52  host: cov25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @12 tylko, że ostatnio pojawiło się info, że hotspoty płatne w orange są, a przynajmniej w najniższych abonamentach. A z kolei tutaj,żeby tanio mieć taba trzeba przez 3 lata płacić 159, dużo za dużo.

  • 0

    20. ~Adaś  2010-11-24 18:49:50  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Nie no pewnie że dobrze że wprowadzają. Tylko po co ta blokada ? ciekawe czy też soft pozmieniają...@16 w Orange wcale nie jest taki tani...

  • 0

    21.  2010-11-29 15:58:03

    @20 ale przecież ten tablet Huawei dopiero wchodzi do Orange, więc skąd masz info, że nie jest tani. Ciężko to przesądzać przed premierą.

  • 0

    22.  2010-12-06 23:01:41

    samsung galaxy tab jest prześwietny, zakupiłem niedawno i gorąco polecam. jak ktoś ma jakiekolwiek pytania to chętnie pomogę.

  • 0

    23.  2010-12-22 13:54:14

    http://www.dailymotion.pl/video/xg7txk_mov00013_tech to mój filmik z tabletem.

  • 0

    24. ~yogi  2010-12-24 03:04:21  host: ars205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Damian > widzialem specyfikacje, polowe slabsze nic glaxy tab, nie wart zachodu anwet za nizsza cene

Dodaj swoją opinię