Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy Tab 8.9 LTE teraz również w Cyfrowym Polsacie

Galaxy Tab 8.9 LTE teraz również w Cyfrowym Polsacie

LuiN 6 Marca 2012 17:23

0 0

samsung p7320 galaxy tab 8.9 lte Cyfrowy Polsat wprowadził do swojej oferty najnowszy model tabletu Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE w promocyjnej cenie wraz z usługą Internetu LTE Cyfrowego Polsatu.

W pakiecie z szybkim Internetem Cyfrowy Polscat oferuje tablet Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE, obsługujący technologię LTE, która pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 100 Mb/s oraz ich pobieranie z prędkością do 50 Mb/s.

Urządzenie w promocji z Internetem Cyfrowego Polsatu kosztuje 499 zł. W ramach miesięcznej opłaty w wysokości 89,90 zł klient otrzyma pakiet 6 GB do wykorzystania w godzinach 8.00 - 24.00 oraz usługę Darmowe noce, czyli 50 GB do wykorzystania w godzinach 0.00 - 8.00, zyskując swobodę szerszego wykorzystania zasobów Internetu i spore oszczędności.

Po wykorzystaniu dostępnego pakietu danych cena za 1 MB wynosi 0,02 zł w taryfie dziennej (w godz. 8.00 - 24.00) lub 1 zł za 1 GB w nocy (w godz. 0.00 - 8.00). Jednorazowa opłata aktywacyjna to koszt 49 zł, umowa podpisywana jest na 36 mies.

Oferta ma charakter limitowany i jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej operatora: www.cyfrowypolsat.pl. Aby skorzystać z promocji z tabletem LTE, użytkownik musi na stronie internetowej złożyć odpowiednie zamówienie. Zostanie ono zrealizowane przez przedstawiciela handlowego Cyfrowego Polsatu, który skontaktuje się z klientem i umówi na finalizację transakcji.




Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


O ofercie sieci Plus z Samsungiem Galaxy Tab 8.9 LTE pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Czy bierzesz pod uwagę technologię LTE przy zakupie tabletu?

Zdecydowanie tak
15.97%
Raczej tak
12.57%
Raczej nie
28.53%
Zdecydowanie nie
36.39%
Nie mam zdania
6.54%

Wszystkich głosujących: 382



Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2012-03-06 17:57:34  host: 192.92.94.23

    1 MB za 0,02 zł przy LTE to spore ryzyko dla rachunku

  • 0

    3. ~kamil  2012-03-06 18:03:57  host: ip-91-207-203-169.comp-serwis.com.pl

    umowa na 36 miesięcy !!!!

  • 0

    4. ~  2012-03-06 18:31:01  host: p14-04.opera-mini.net

    Ja sobie wezmę ten tablet a 3 lata to nie dużo, dłużej spłacam kredyt za mieszkanie.

  • 0

    5. ~  2012-03-06 18:51:40  host: user-164-126-217-43.play-internet.pl

    Umowa na 3 lata? W telkomie to jakaś pomyłka. Co innego telewizja: gwarancja stabilności ceny wobec ulepszanej oferty i w obliczu możliwości rezygnacji, gdy zmieni się regulamin. Ale 3 lata na Internet?... Quo vadis, Cyfrowy Polsat? Btw. telepolis, to przekierowanie wam wyjątkowo nie wychodzi: http://www.telepolis.pl/link.php?u=http://www.cyfrowypolsat.pl

  • 1

    6. ~zxc  2012-03-06 19:11:33  host: 77-253-39-242.adsl.inetia.pl

    hm.....w Plusie ten tablet dla firm jest za 1PLN umowa na 24 miechy. Co prawda abonament drożej bo 129 PLN netto ale aż 40 GB w dzień i bez limitu od 0:00 do 12:00 czyli dokładnie 12 godz. I co najważniejsze przekroczenie limitu 40 GB nie powoduje naliczenie opłat ale tylko zwolnienie prędkości. Tak więc płacimy sporo ale zero pułapek.

  • 1

    7. ~  2012-03-06 19:41:45  host: z26-01.opera-mini.net

    Cudze chwalicie, swego nie znacie, zamiast kupować produkty polskiej firmy MANTA kupujecie jakieś koreańskie Samsungi

  • 1

    9. ~Shchepan  2012-03-06 20:21:05  host: z47-15.opera-mini.net

    "pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 100 Mb/ s oraz ich pobieranie z prędkością do 50 Mb/s" Ja miałem wrażenie ze szybciej się pobiera niż wysyła czyli że na odwrot;)

  • 0

    10. ~gekon  2012-03-06 21:17:23  host: host-109-107-2-57.ip.jarsat.pl

    co leszcze!serce boli,że u waszych opów nie ma? i długo długo nie będzie ha ha ha

  • 0

    11. ~  2012-03-06 21:27:24  host: terminal-1-202.retsat1.com.pl

    Gekon uruchom grzechotke, po co Tablet LTE jak nie ma LTE u innych...zalosny jestes.

  • 0

    12. ~gekon  2012-03-06 21:58:09  host: host-109-107-2-57.ip.jarsat.pl

    i to jest piękne! W Plusie i CP jest a reszta ?sorix jeszcze długo długo nie!!!

  • 0

    13.  2012-03-06 22:15:05

    @12 i nie musi być...najważniejsze by infrastruktura 3g była rozbudowna na max i to spokojnie wystarczy

  • 0

    14.  2012-03-06 22:38:31

    W T-Mobile jest lepsza oferta z Samsung Galaxy Tab 10.1 - też umowa na 36 m-cy, limit danych 5 GB, cena 89,90/99,90 zł (pierwsza dla stałych klientów), ale sam tablet (IMO lepszy) za 1 zł.

  • 0

    15. ~zxc  2012-03-06 22:44:54  host: 77-253-38-31.adsl.inetia.pl

    #14 oferta z "T" może i jest super - ale dotyczy starego Taba bez LTE a poza tym TMobile nie ma w ogóle dostępu do LTE więc w sumie nie ma to faktycznie znaczenia :)

  • 0

    16.  2012-03-06 23:20:08

    Pojechali po bandzie, i to na całego. LTE + darmowe noce w tablecie? Na co to komu? Miałoby to sens dla torrentossacza który zostawia włączony komputer na noc, ale w tablecie? Podręcznikowy przykład niedopasowania tandemu towar - usługa.

  • 0

    17. ~  2012-03-06 23:36:17  host: zol-a.merinet.pl

    *16 - Osobiście uwielbiam radio internetowe. Wtedy odpada zabawa ze ściąganiem MP3. Radio 128kbit/s w 24 godziny słuchania "zje" 1,31GB transferu. Do tego youtube (nie mówiąc o wersji HD), trochę rozmów VoIP i... 6GB ma wystarczyć? W dodatku wszystko legalnie.

  • 0

    18. ~archer  2012-03-07 00:29:58  host: gqp42.internetdsl.tpnet.pl

    ok na kom jak ktoś okazyjnie korzysta z neta to 6gb styka ale na tabie z założeniem że jest to urządzenie typowo do internetu, jak ktoś już pisał do oglądania tuba... no jaja sobie robią ... taki pakiet w tydzień przejdzie,

  • 0

    19. ~Adam  2012-03-07 13:36:48  host: h4-52.net.euron.pl

    do Autor: Prosimy poprawić te zapisy "obsługujący technologię LTE, która pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 100 Mb/s oraz ich pobieranie z prędkością do 50 Mb/s." - odpowiednio na "pobieranie" i "wysyłanie" :))))

  • 0

    20. ~Dredlok  2012-03-07 16:14:08  host: bnw82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo fajne urządzenie i dobrze, że dzięki polsatowi ze swoim LTE możemy skorzystać z niego. LTE coraz szybciej się rozwija.

  • 0

    21. ~Katlon  2012-03-11 11:14:26  host: aq02.aqua.com.pl

    Ciekawa oferta z tym tabletem. Zastanawiam się czy można go dostać w ramach multioferty z tv i telefonem.

  • 0

    22. ~Arek  2012-03-11 11:43:58  host: 093105172037.bielskobiala.vectranet.pl

    Bardzo dobry sprzęt, więc powinien nieźle współgrać z netem LTE. Ostatnio robiliśmy testy w pracy tego tablecika i przy szybkim necie praca na nim to marzenie. LTE, to technologia właśnie dla takiego Galaxy, więc CP wpadł na dobry pomysł, żeby go zaoferować.

Dodaj swoją opinię