Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy S9 zadebiutuje z nową stacją dokującą DeX Pad

Galaxy S9 zadebiutuje z nową stacją dokującą DeX Pad

msnet 3 Stycznia 2018 17:35

3 1

samsung dex

Podobnie jak to miało miejsce w ubiegłym roku, wraz z nowymi flagowcami Samsunga zaprezentowana zostanie także stacja dokująca, dzięki której smartfon - po podłączeniu odpowiednich akcesoriów - zamieni się w komputer stacjonarny.

O tym, że Samsung DeX Pad to realny produkt, może świadczyć rozpoczęta procedura zastrzeżenia nazwy DeX Pad jako znaku towarowego na terenie Unii Europejskiej. Nowa stacja dokująca ma przede wszystkim znieść ograniczenia poprzednika oraz dodać nowe funkcje. Zmianie ma ulec położenie smartfonu, z ukośnego na poziome. Ma to umożliwić między innymi wykorzystanie wyświetlacza Samsunga Galaxy S9 lub Galaxy S9+ jako touchpada lub klawiatury. To coś, na co DeX z 2017 roku nie pozwala. Nadal będzie to też urządzenie ładujące dla podłączonego smartfonu, przy czym być może zostanie dodane wsparcie dla ładowania bezprzewodowego.
Więcej szczegółów na temat nowego urządzenia, w tym także jego cenę, powinniśmy poznać już niedługo, gdy pokazane zostaną nowe smartfony z serii Galaxy S9. Ich premiera odbędzie się najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu.

Zobacz: Test: Samsung DeX, czyli jak przerobić telefon na komputer stacjonarny
Zobacz: [Aktualizacjia] Galaxy S9 i S9+ na wideo

Źródło tekstu: BGR, wł     

w sumie: 3

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet