Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy S8 i S8+ z dodatkową gwarancją i ubezpieczeniem wyświetlacza

Galaxy S8 i S8+ z dodatkową gwarancją i ubezpieczeniem wyświetlacza

orson_dzi 12 Lipca 2017 10:17

4 1

samsung galaxy s8 plus

Samsung rusza ze specjalną promocją. Klienci, którzy w okresie wakacyjnym kupią smartfon Samsung Galaxy S8 lub S8+ otrzymają w prezencie ubezpieczenie wyświetlacza, w ramach pakietu Guard S8.

Guard S8 to pakiet usług serwisowych premium dedykowanych nowym flagowcom Samsunga. Użytkownicy Galaxy S8 i Galaxy S8+ w standardzie otrzymują dostęp do dedykowanej infolinii. Po rejestracji na stronie internetowej zyskują również dodatkowy rok gwarancji, a także możliwość szybkiej naprawy telefonu (nawet w dwie godziny w wybranych punktach) lub wymianę urządzenia w trybie door-to-door. Dodatkowo, klienci, którzy zakupią model Galaxy S8 lub S8+ w okresie od 10 lipca do 31 sierpnia 2017 otrzymają w prezencie ubezpieczenie wyświetlacza.

Ubezpieczenie Guard obowiązuje nawet w przypadku braku wystąpienia czynnika zewnętrznego (np. udziału osób trzecich) w powstaniu szkody. Użytkownik nie ponosi również żadnych dodatkowych kosztów związanych z naprawą wyświetlacza.




W celu skorzystania z opcji ubezpieczenia wyświetlacza w ramach promocji wystarczy zarejestrować nowo zakupiony smartfon Galaxy S8 lub S8+ korzystając z formularza dostępnego na stronie internetowej guards8.samsung.pl. Do rejestracji niezbędny jest kod promocyjny, który zostanie przekazany za pośrednictwem partnerów handlowych (wyłącznie autoryzowani partnerzy firmy Samsung Electronics Polska).

Zobacz: TEST: Samsung Galaxy S8+ - tak blisko ideału

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Samsung     

w sumie: 17
  • 0

    1. ~Annubis17  2017-07-12 10:21:13  host: ip-5-172-238-184.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Ubezpieczenie o wartości 349zl a nieco poniżej że użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z wymianą
    Tylko że wymiana wyświetlacza kosztuje więcej, więc jak to jest w rzeczywistości?

  • 0

    2.  2017-07-12 10:29:19

    @1 Przyznam, że nie wiem co Samsung miał na myśli, bo takiej kwoty nawet nie ma w regulaminie. Tam jest mowa o 760 zł. Usunąłem fragment.

  • 2

    3. ~piotr  2017-07-12 10:31:24  host: 188.146.41.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Sprzedaż mniejsza niż S7 to nie ma się co dziwić

  • 0

    4. ~Hotelarz  2017-07-12 10:34:07  host: ip-37-248-253-117.a2mobile.pl

    Nie rozumiem, gorille glass ma i różne wytrzymałości a jeszcze gwarancje trzeba i szkło może hartowane? To szrot jest w takim razie nic nie warty pieniędzy.

  • 0

    5. ~Dad  2017-07-12 10:43:02  host: user-94-254-179-202.play-internet.pl

    Do 1 - koszt ubezpieczenia a koszt naprawy to dwie różne sprawy. Na pulę ubezpieczenia składają się wszyscy - dlatego 349 zł a nie 760. Nie wszyscy skorzystają z ubezpieczenia.

  • 0

    6.  2017-07-12 12:49:40

    bardziej opłaca się kupić S6 edge, bo praktycznie to samo w środku siedzi

  • 0

    7. ~Henia  2017-07-12 14:27:16  host: 85.255.233.49

    Ktos daje cos za darmo, a polacy znowu narzekaja, nie mowiac ze niewielu moze sobie pozwolic na taki telefon

  • 0

    8. ~  2017-07-12 16:55:13  host: 212.160.172.85

    @7 Żyjemy w erze rat więc każdy jest w stanie sobie pozwolić na taki smartfon :) tylko po co wydać 3,5k na telefon który już za rok nie otrzyma aktualizacji? Nie jestem fanem jabłek ale muszę przyznać że mimo ogromnego zdzierania kasy z klientów człowiek wie za co płaci... poc o wydać 3,5k co dwa lata skoro można wydać 5k na 4 i telefon dalej będzie na topie? w skali lat jednak zakup iphona jest rozsądniejszy :)

  • 0

    9. ~Dad  2017-07-12 17:46:37  host: 78.31.143.212.rybnet.pl

    Do -> 8 S6 dostało aktualizację do 7.0 a jest już ponad dwa lata na rynku, więc bądź obiektywny. Ajfon taki dobry - zapytaj o optymalizację baterii, czas ładowania i np. połączenie z innymi urządzeniami jak TV - nie ma idealnego urządzenia.

  • 0

    10. ~Gosc  2017-07-12 18:32:01  host: user-94-254-133-84.play-internet.pl

    @8 Mówisz o tych aktualizacjach, które z urządzenia robią nic nie warty szmelc? Na przykładzie iPad2, co z tego, że były aktualizacje na bieżąco, skoro już po 1,5 roku od wydania, od premiery, był problem z przeglądanie Internetu na safari. Wiesz co zrobiłem z tym urządzeniem po dwóch latach ? Wrzuciłem, ale wcześniej rozje rozwaliłem młotkiem, dosłownie. To właśnie myślę o urządzeniach Apple.

  • 0

    11.  2017-07-12 20:00:27

    W końcu któryś producent oferuje to sam, a nie trzeba się prosić u swojego operatora (PLAY)

  • 0

    12.  2017-07-13 20:49:11

    @8: Powiadasz zatem waść, że iPhone 5S z 2013 roku jest nadal na topie? To ja wolę co rok sprzedawać rocznego Samsunga, dołożyć 1,25k i kupić nowego.

  • 0

    13. ~Jarek  2017-07-16 10:36:06  host: xt4D36A8.stansat.pl

    Wyswietlacze w s8 to szrot. Rysują sie od byle czego a wczoraj mi pękł w kieszeni. Oczywiscie wymiana nieopłacalna. Nie bez powodu dają teraz gwarancje wyswietlacza bo w większej ilosci widocznie sie kuszą a nie chca stracić sprzedaży po klapie note 7. Wiec telefonem nacieszyłem sie csłe 2 miesiące. :-(

  • 0

    14.  2017-07-16 11:05:56

    13). w s8 już jest nieopłacalna..?
    No... to ładnie se samsung liczy....

  • 0

    15. ~  2017-07-21 11:14:20  host: 89-76-142-26.dynamic.chello.pl

    Witam! Mam pytanie wziąłem s8+ na przedluzenie umowy w maju w t mobile, tydzien temu pekl mi wyswietlacz, telefon odrazu po zakupie zarejestrowalem w s8 guard, czy jest jakas mozliwosc zeby skorzystac z ubezpieczenia?

  • 0

    16. ~Seba  2017-07-22 07:19:44  host: static.kpn.net

    Mam s8 od półtora miesiąca i jestem bardzo zadowolony dziala idealnie s to ze niby wyswietlacz sie rysuje od byle czego i pęka to nie prawda spadl mi nie raz w kieszeni mialem go z kluczami i drobniakami i nie ma zadnej rysy ani uszczerbku a zaznaczam ze nie mam żadnej folii ochronnej. Ludzie po co wam ta debata co kto i gdzie nie podoba sie cena czy tel to kupcie se cos innego nikt WAS NIE ZMUSZA DO ZAKUPU S8!!!

  • 0

    17. ~JanKo  2017-10-24 21:28:10  host: 095160154234.dynamic-ww-11.vectranet.pl

    Musze się pochwalić, że trafiłem na super konkurs z nowym telefonem Samsung S8 do wygrania
    link do konkursu
    Spróbuj tylko mail musisz zastawić a nagroda może być twoja

Dodaj swoją opinię