Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy S8 20 proc. droższy od poprzednika

Galaxy S8 20 proc. droższy od poprzednika

orson_dzi 19 Grudnia 2016 12:47

4 6

Samsung przygotowuje się do premiery modelu Galaxy S8, a my co chwilę dostajemy informacje o coraz nowszych rozwiązaniach technologicznych, w jakie zostanie wyposażony. Będzie to miało przełożenie na końcową cenę smartfonu.

Skaner tęczówki oka, czytnik linii papilarnych umieszczony pod taflą szkła, zakrzywiony ekran zajmujący niemal całą powierzchnię przedniego panelu, podwojny aparat, asystent głosowy oparty na sztucznej inteligencji, Bluetooth 5.0... lista nowości w nowym Galaxy S8 jest długa i zapewne im bliżej premiery, tym bardziej będzie się wydłużać.




Goldman Sachs przewiduje, że materiały użyte do produkcji nowego flagowego smartfonu Samsunga spowodują wzrost jego ceny o 15-20%. Podczas gdy cena Samsunga Galaxy S7 Edge wynosiła 799 dolarów, tak Galaxy S8 może kosztować minimum 950 dolarów. W przeliczeniu na polskie ceny może się to przełożyć na cenę grubo przekraczającą 4 tys. zł.

Źródło tekstu: choicenews; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy s8

w sumie: 41
  • 0

    22. ~  2016-12-19 16:12:04  host: public-gprs357485.centertel.pl

    19 - w takim razie 5,7 Hemi jest dla Ciebie

  • 0

    23. ~  2016-12-19 16:56:30  host: 77-253-80-120.adsl.inetia.pl

    Albo 3.0 biturbo. Tylko benzyna. Powinien być zakaz wjazdu dieslem do dużych aglomeracji w godzinach 6:00-22:00.

  • 0

    24.  2016-12-19 17:47:57

    Diesel dieselowi nierówny, ale wolę benzynę. Elektryk dobry ; ) o ile ma się blisko bezpłatne gniazdo (a się ma, RWE/innogy sponsoruje ; ), ale pojemność i wydajność ogniw jeszcze zdecydowanie nie ta. A gaz jak kto woli ; )

  • 0

    25.  2016-12-19 18:41:56

    Widzę są konsekwentni w polityce cenowej.Chińskie sklepy i portale aukcyjne zacierają ręce.

  • 1

    26.  2016-12-19 19:12:59

    N a szczęście s7 czy lg g5 są na tyle dobre i tanie, żeby nie spieszyć się na nową generację telefonów. Pomijam oczywiście sytuację w której jeszcze starsze generacje (bądź niższa półka lub mniej prestiżowi producenci) telefonów ludziom wystarczają :)

  • 0

    27. ~  2016-12-19 20:49:56  host: host-37-190-149-89.dynamic.mm.pl

    Planet - gaz to ja mam pod stopą a nie w bagażniku :-)

  • 1

    28. ~Centurion  2016-12-19 21:05:28  host: public-gprs376966.centertel.pl

    ad 21. LuiN, a czemuż to Samsung miałby nie istnieć za 2 lata??
    Wiesz coś, czego my nie wiemy, a co wkrótce miałoby pogrążyć Samsunga, czy po prostu tak źle życzysz tej firmie??!

  • 1

    29.  2016-12-19 21:16:40

    Samsung pewnie i za 5 lat istnieć bedzie, ale ja powoli zaczynam tracic do niego cierpliwosć - czy do A3 czy J5 wiesza się ustrojstwo niemiłosiernie i najpewniej nastepnym moim telefonem samsung jkuz nie bedzie

  • 1

    30.  2016-12-19 21:24:32

    @21 obstawiam, ze i 15 odsłony samsunga doczekamy

  • 0

    31. ~  2016-12-19 21:28:09  host: user-94-254-144-210.play-internet.pl

    14 a ja mam auto za 30 z 1.2 i sie zwie dacia. Bardzo skomplikowane. Poprzednie mialem od 2006 roku z 1.6 i jezdzilem do lata tego roku, z przebiegiem 159 kkm oddalem ojcu a ten dojezdzi nim 300. Swietne , proste nowe auta za normalna cene. Jak na te pieniadze komfortowe i z gwarancja. Po gwarancji ceny czesci oryginalnych sa smieszne ( pasek, napinacz, pompa wody - 200 PLN ) Do kazachstanu Wampirka dojechala a wieśwagen sie wykrzaczyl. Wole swoje pierdy wachac niz po ludziach.

  • 0

    32.  2016-12-19 21:55:26

    minimum 950 $? pogrzalo ich kompletnie

  • 1

    33. ~Sceptyk  2016-12-19 22:54:57  host: host-176-221-123-114.dynamic.mm.pl

    Napchali gówien do telefonu, a podstawowego radia FM i podczerwieni (=zamiennik pilota) nadal brak. Pora porzucić Galaxy...

  • 0

    34. ~  2016-12-19 22:57:23  host: public-gprs183275.centertel.pl

    Ja się pożegnałem definitywnie z samsungiem na korzyść taniego alcatela. Jest super. Mowa o pop 4.

  • 0

    35. ~♥~  2016-12-19 23:05:17  host: 8.37.225.66

    33). Co oni mają za interes w samsungu, że wymuszają radio internetowe zamiast fm...?
    że bateria szybciej siądzie ,czy internet zużyjemy...

  • 0

    36.  2016-12-19 23:12:30

    @28, Centurion - Ależ oczywiście, że Samsungowi dobrze życzę. Liderzy jednak szybko potrafią się zmienić. BlackBerry był kiedyś niepokonany, niepokonana była Nokia, a o Apple'u mało kto słyszał. Jakby S8-mki zaczęły płonąć, to różnie by mogło być.

  • 0

    37. ~Kk  2016-12-19 23:26:32  host: public-gprs196744.centertel.pl

    Ten kto przekroczy 10 tys za fon bedzie the best.

  • 0

    38. ~hu  2016-12-19 23:44:21  host: 89-64-46-203.dynamic.chello.pl

    @37 We wrześniu najprawdopodobniej taki już będzie .

  • 0

    39.  2016-12-20 01:19:20

    @33, @35: wersja na Snapdragonie sprzedawana w AT&T ma radio FM, dostało wraz z updatem softu : P
    Exynos praktycznie na pewno radia nie ma.

    Dla mnie parę z tych wad nie jest problemem, a uwiera brak głośników stereo i, ewentualnie, podwójnego aparatu. Parę rzeczy to raczej bardziej śpiew przyszłości.

    S8 ma mieć też czytnik siatkówki, więc to mnie dodatkowo odstrasza. W S7 można w sumie zalepić czytnik linii papilarnych, także od biedy dałoby się i tamto : )
    Tak czy owak mimo tego że ma pewne braki, dla mnie jest najrówniejszym flagowcem na rynku. Co do radia FM, niestety sprawdziłem to na własnej skórze niedawno, próbowałem słuchać RMF Classic.. Nie dało rady, można było dostać szewskiej pasji, przez zakłócenia.. A nadajnik nie był wcale daleko, słuchawki dobre.. Uruchomienie apki pokazało, że niestety FM ma sporo w plecy. I tu są wręcz dwie wersje, apka dedykowana - kopia radia - i rmfON, gdzie jest inny classic, a także dwie stacje z klasyczną (muzyka klasyczna i Chopin). Ale nawet przy metalu zakłócenia z FMki by wk*rwiały. Nie zmienia to faktu, że przydaje się w miejscach z ograniczonym zasięgiem Internetu oraz będąc zagranicą. Mimo wszystko nie jest to powód do skreślenia tego telefonu.

  • 0

    40. ~romano  2016-12-20 07:59:59  host: a12.net145.okay.pl

    18,24,27
    A ja mam gaz i oszczędzam rocznie tyle że mógłbym nowe S8 co rok kupić.

  • 0

    41. ~romano  2016-12-20 08:12:15  host: a12.net145.okay.pl

    18,24,27
    Poprzednim samochodem przejechałem 190 tys na gazie, oszczędność w zależności od relacji ceny gaz-benzyna wychodziło od 10 zł do 22 zł na 100 km. Przyjmijmy średnio że to było tylko 15 zł, daje to rachunek 28,500 zł Kazdy z was by chciał by mu dziś ktoś połozył na stole taką, zaoszczedziłeś to masz nagrodę. No ale niekotrórzy stojac w korkach muszą mieć moc. Zresztą można mieć moc majac LPG

Dodaj swoją opinię