Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy S5 już w przedsprzedaży w Orange

Galaxy S5 już w przedsprzedaży w Orange

WitekT 3 Kwietnia 2014 15:45

8 2

samsung galaxy s5Samsung Galaxy S5 oficjalnie trafi na polski rynek 11. kwietnia, ale Orange już rozpoczął przedsprzedaż tego smartfona. Telefon od razu po zakupie trafi kurierem do klienta.




Pierwszych trzydziestu klientów, którzy w tym czasie kupią Galaxy S5, dostanie zegarek Gear Fit. Smartfona można zamówić poprzez stronę orange.pl.


Urządzenie będzie dostępne w ofertach dla biznesu i klientów indywidualnych. Jak każda nowość z najwyższej półki nie będzie tani, ale w zamian dostaniecie naprawdę świetny smartfon - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik operatora.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: blog.orange.pl, wł     

Dodaj do:

Tagi: galaxy s5 | orange | samsung

w sumie: 28
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    9.  2014-04-03 17:59:59

    I to bez ironii.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    10.  2014-04-03 18:08:20

    Z simlockiem, czy bez? Obstawiam to pierwsze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~  2014-04-03 18:51:38  host: ip-94-42-230-101.multimo.pl

    6. Smartfonu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12. ~rough  2014-04-03 18:53:56  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    ceny gdzie?!? nie jestem w stanie zrozumieć jak można zamieścić taki "artykuł", marketingowy bełkot od orange, bez żadnych zmian ani nawet nie chciało się wykonać czynności "wytnij-wklej" jeśli chodzi o ceny... chyba na górze powinno być napisane "REKLAMA"

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    13. ~marcellove  2014-04-03 18:56:28  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    "Telefon od razu po zakupie trafi kurierem do klienta." Czyli kupuje telefon o 12:15 i jeszcze w tej samej minucie dostaje go kurierem do domu.Takie rzeczy to tylko w Polsce!

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    14. ~mateusz  2014-04-03 19:54:57  host: 212.160.172.83

    13. tacy ludzie jak ty sa wszedzie na calym swiecie cymbaly szukajace dziury w calym i tak Cie nie stac siedz i jecz bo tyle Ci pozostaje

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~Calm7  2014-04-03 20:53:38  host: n10-01-02.opera-mini.net

    14).Często Ci coś wypomnę, obydwoje wiemy co, ale w tym TAK trudnym przypadku Marcela - przyznam Ci rację :-D PS. A czy go stać, to najmniej ważne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~123-456  2014-04-03 21:00:17  host: n16-02-08.opera-mini.net

    Ale spece - nie wymieniają co jest dobre.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~marcellove  2014-04-03 21:36:13  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    Panowie @14,15. To,że wypominam autorowi postu błąd stylistyczny zdania świadczy o tym,że zrobił błąd.Powinien napisać "zostanie wysłany kurierem do klienta" a nie "trafi kurierem".Trafi kurierem?Co to za sformułowanie?Ktos tym kurierem będzie rzucał?Do kogo?Czego?Tak pozatym telefon ten kosztuje 2999pln. To 2 miesiące mojej pracy.Zdecydowanie mnie na Niego nie stać!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2014-04-03 21:58:32

    @17 Możesz już przestać. Mają rację. Czepiasz się niepotrzebnie. Zamiast komentować wątek to czepiasz się pierdół jakbyś w życiu sam błędów nie robił. I patrz! 2 razy napisałem 'czepiasz'. To też błąd stylistyczny :) To tak w prezencie dla ciebie żebyś miał o czym następnego posta pisać. A tak poważnie to tak jak wspomniałem dla pierwszych 30 osób to sobie jaja robią. Wyszło mi z cennika (dla klienta nowego) ponad 349zł netto za słuchawkę przy abo 155zł (Orange Biz 130 i Multipak za 25) Od tego można mieć: rabat za przedłużenie 5zł, rabat za e-fakturę 5zł i Orange Open 12zł rabatu. Nie jest źle.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~klient  2014-04-03 22:17:59  host: all1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja czekam na Note 3 w orange... i chyba się nie doczekam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~  2014-04-03 22:52:23  host: 37.31.112.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Wychodzi taniej niz w T:-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~Calm7  2014-04-03 23:28:55  host: n10-01-02.opera-mini.net

    17). Marcel. Czytaj Nas dokładniej, bo nasze uwagi nie dotyczą TYLKO tego artykułu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22.  2014-04-03 23:34:32

    Zastanawia mnie tylko dlaczego S5 jest tańszy niż S4 w abo Orange ..;D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~Calm7  2014-04-03 23:37:36  host: n10-01-02.opera-mini.net

    22). Bo może s4 jest lepszy od s5 ..? ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~piokuk  2014-04-03 23:51:23  host: user-94-254-204-216.play-internet.pl

    Prototypem można się pobawić od wczoraj w Saturnie w Galerii Krakowskiej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~nickson  2014-04-03 23:57:04  host: 178-36-24-146.adsl.inetia.pl

    700$ w usa - spora roznica jak na bidna polandie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~  2014-04-04 09:13:44  host: aeaj224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    24, ty na pewno wiesz, co to jest prototyp?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~Orange  2014-04-04 09:45:23  host: 212.160.172.85

    Smartfon-jak smartfon. Każdy czymś się różni. Jedne więcej, drugie mniej...