Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy S z Froyo również w Polsce

Galaxy S z Froyo również w Polsce

LuiN 31 Sierpnia 2010 16:10

0 0
samsung i9000 Od wczoraj użytkownicy telefonów Samsung I9000 Galaxy S cieszyć mogą się oficjalnym oprogramowaniem w wersji 2.2 (Froyo). Nowe oprogramowanie przynosi jeszcze większą wydajność i Adobe Flash 10.1.

Nie jest to pierwsza aktualizacja oprogramowania do wersji 2.2 dla Galaxy S jaką w ogóle można znaleźć w sieci, za to pierwsza dostępna w oficjalnym kanale dystrybucji, czyli z użyciem samsungowskiej aplikacji Kies.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    2. ~Tommy-Ka  2010-08-31 16:32:30  host: host-89-228-214-253.kalisz.mm.pl

    Lepiej jakby dodatkowo do tego Androida 2.2 dali na nasz rynek Samsunga Captivate.

  • 0

    3.  2010-08-31 16:37:09

    A co Captivate lepszy?

  • 1

    4. ~MJN  2010-08-31 16:40:32  host: 217.153.73.242

    Spodziewałem sie tej aktualizacji na końcówke września, a tu taka miła niespodzianka :) SGS jeszcze bardziej wysuwa sie na pozycje lidera na rynku telefonów!

  • 0

    5.  2010-08-31 16:53:10

    3, PLAY - widzę, że się dziś bardzo nudzisz na tej Taśmowej. Proszę o merytoryczne komentarze, a nie spam (2 już musiałem wykasować).

  • 0

    6. ~Tommy-Ka  2010-08-31 16:58:33  host: host-89-228-214-253.kalisz.mm.pl

    Od zwykłej, międzynarodowej wersji Galaxy S, Captivate różni się tylko wyglądem (i aluminiowym tyłem)... a wiadomo, że lepszy wygląd to i lepsza sprzedaż. Dobrze, że Froyo wychodzi bo niektóre nowe funkcje mogą się bardzo przydać. Mnie osobiście na SGS nie stać, zadowolę się Wave'm niedługo... ;>

  • 0

    7. ~  2010-08-31 17:00:29  host: p21-05.opera-mini.net

    To juz poprawili problemy z kies? A jak tam gps na andku 2.2 smiga lepiej niz na 2.1 ?

  • 0

    8. ~  2010-08-31 17:02:19  host: p21-05.opera-mini.net

    @6 ostatnio cos czytalem ze do wave portowano tez androida

  • 0

    9.  2010-08-31 17:06:22

    LuiN - wiesz pogoda nijaka ciągle pada a tą chwilę relaksu zawsze się znajdzie. Następnym razem będzie merytorycznie. ;)

  • 0

    10. ~bro  2010-08-31 17:17:02  host: nat035.insat.net.pl

    Troszkę za wcześnie z tym niusem ,Froyo nie ma w Kiesie ( był chwile w test mode )

  • 0

    11. ~Alien  2010-08-31 17:26:26  host: chello084010117066.chello.pl

    Dokładnie trzeba było w Kiesie włączyć test mode żeby można było wgrać wersje w zasadzie beta androida 2.2 Froyo więc na oficjalna finalną wersję dla wszystkich romów zapewne jeszcze troche poczekamy :)

  • 0

    12. ~bro  2010-08-31 17:32:54  host: nat035.insat.net.pl

    Poprawcie info bo ludzie będą podpinać galaxy do kiesa a tu kiszka

  • 0

    13.  2010-08-31 17:52:02

    To jest beta, a nie oficjalna, dostępna tylko w trybie Test Mode Kies.

  • 0

    15. ~  2010-08-31 23:14:42  host: p13-03.opera-mini.net

    http://www.androidfan.pl/2010/08/froyo-beta-na-samsung-galaxy-s. html

  • 0

    16. ~  2010-09-02 11:48:59  host: 77-254-212-118.adsl.inetia.pl

    Czemu nie poprawicie newsa, że chodzi tutaj o wersję beta..?

  • 0

    17. ~tomekmhhh  2010-09-02 23:45:22  host: chello089077018163.chello.pl

    weście to poprawcie ja sie już cieszyłem ze flasha w telefonie a tu ***

  • 0

    18. ~xalax  2010-09-08 13:57:29  host: aabf81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no wlasnie, bo dzwonilem do samsunga i mi powiedzieli ze oficjalniej werjsi 2.2 froyo nie ma i mi jescze nie mogą jej wgrać...

Dodaj swoją opinię