Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy S III z ekranem HD i aparatem 12 Mpix trafi do sprzedaży już w kwietniu

Galaxy S III z ekranem HD i aparatem 12 Mpix trafi do sprzedaży już w kwietniu

LuiN 24 Stycznia 2012 20:19

0 0

galaxy s 3Kolejną porcję informacji na temat Samsunga Galaxy S III dostarczył dziś Eldar Murtazin. Według jego źródeł, telefon zostanie zaprezentowany podczas MWC 2012, będzie miał czterordzeniowy procesor, ekran HD i aparat fotograficzny 12 Mpix.

Ekran ma być większy niż ten w Galaxy S II - prawdopodobnie przekątna wyniesie 4,5-4,8 cala. Nowym topowym smartfonem Samsunga zarządzać będzie system Android 4.0 Ice Cream Sandwich, w którego żagle dmuchać ma czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 lub 1,6 GHz.




Eldar Murtazin twierdzi, że dodatkowe dwa rdzenie nie są jedynie marketingiem i prototypowe urządzenie, z którym miał do czynienia jest naprawdę bardzo wydajne.

Źródło tekstu: mobile-review, wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 1

    30. ~T  2012-01-24 23:56:38  host: dynamic-78-10-105-129.ssp.dialog.net.pl

    Byleby nie był kolejnym "cieniasem". Wolałbym aparat grubszy o 1-2 mm ale z większą baterią.

  • 1

    31.  2012-01-25 00:56:04

    Wszystko pięknie, a Andek na 2 rdzeniach nie przebije szybkości WP7 na jednym. ;) Żeby nie było - lubię oba systemy ;). I z obu na codzień korzystam ;) Ciekawe więc czy SGS3 na 4 rdzeniach pobije 2 rdzeniowce WP7, które pewnie wyjdą pod koniec roku ;)

  • -1

    32. ~cesarz69  2012-01-25 01:53:45  host: staticline57462.toya.net.pl

    Masakra co tu się dzieje jak przeżywacie, jeśli dla kogoś to za dużo niech kupi sobie nokie z wp, siedzi w domu i się naśmiewa z posiadaczy samsungów do lustrza, skoro to go kręci

  • -1

    33. ~abdullach  2012-01-25 02:42:48  host: gqp42.internetdsl.tpnet.pl

    to że 4 rdzenie nie znajdzie pełnego wykorzystania nie znaczy że nie mają ich dawać... bo kto kupi nowy telefon z 2 rdzeniami ;D co to za rewolucja by była kolejna rzecz samsung zaopatruje apple w matryce i w procki to IP 5 nic lepszego nie bedzie miał ;D a co do andka przyjazny system nie korzystałem z WP 7 ale bardziej graficzna szata andka mi odpowiada ... te kafelki jakośmnei nie pociągają ...

  • -2

    35. ~  2012-01-25 07:25:03  host: staticline57462.toya.net.pl

    haha to sobie humor z rana poprawiłem "Zaraz bedzie Iphone 5 i to bedzie dopiero telefon. Klasa. Styl. Smak. Wyrafinowanie. Elegancja." - to jest właśnie marketing apple ale jak widać działa doskonale. Będzie iphone 5 i nie ważne co będzie miał w środku to i tak będzie lans na mieście, tak? "Warto tez dodac iz zazwyczaj szajsungi ma byle kto" Np. 4S Jednym z pierwszy sklepów który miał w ofercie rtv euro, bodajze 64gb było za 5000zł a 32gb za 3600zł to się nie dziwię że więcej ludzi ma samsungi skoro w tym samym czasie można było kupic sgs 2 za 1500-1700.

  • 0

    37.  2012-01-25 08:00:37

    Kilka lat później: szesnastordzeniowy procesow, Google Android 12.0 Blow Job Sandwich, super hiper hipster AMOLED... i akumulator w formie plecaka, pozwalający na 4 h pracy lub 12 h czuwania, do tego Android wciąż będzie zamulać :P.

  • 0

    38. ~as  2012-01-25 08:28:19  host: 87-205-45-185.adsl.inetia.pl

    Kila lat później: IP5S (po 8 latach oczekiwania). Dodano: możliwość przesyłania danych przez BT do dowolnych urządzeń. Cena 8 tysięcy..... Może przerysowana rzeczywistość ale upór appla w utrudnianiu rzeczy oczywistych jest bezcenna.

  • 0

    41. ~  2012-01-25 10:05:43  host: 85.219.163.66

    @40 ale przecież z internetu nie ściągnie bo od 26 stycznie pójdzie za to do więzienia, dzięki wprowadzeniu ACTA!

  • 0

    42.  2012-01-25 10:05:46

    Nie rozumiem po co komu takie telefony ? Dla szpanu , pokazania się ? Telefon ma być do dzwonienia i od tyle .

  • 0

    43. ~MSQ  2012-01-25 10:24:10  host: 212.160.172.70

    Marudy, gdybacze i nie wiem co jeszcze napisac o glupkowatych wypowiedziach ludzi.. Ja nie wiem co wy z tym telefonem robicie mowa o SGS II ktorego sam uzywam od poczatku, nic mi sie nie zawiesza chodzi plynnie, oczywiscie zaraz pojawi sie info ze chyba nie gralem w gre taka i taka male sprostowanie --> telefon jest do dzwonienia i korzystania z internetu a do gier polecam komputer stacjonarny. Dla placzacych dzieci telepolis powinno zastosowac blokady na IP za glupkowate komentarze.

  • 0

    44. ~  2012-01-25 10:32:27  host: 85.219.163.66

    ale to nie jest telefon ;p to jest sramfon tzn smartfon i on ma tylko funkcję dzwonienia :)

  • -1

    45. ~AMSQ  2012-01-25 10:45:06  host: eds176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @11 [...]To nie poczekają na iPhone 5 by skopiować dizajn?[...]. Tylko dałnom chce się czekać na iPhone 5, jak po drodze będzie jeszcze 4GS, 4SGX, 4 i pół, 4 for Ass, by w końcu w 2017 wypuścili iPhone 5. Skopiować design??? Większej durnoty to nie słyszałem. To iPhone "4 for Ass" też ma szkło Gorilla Glass nie tłukące się przy upadku z jednego metra?

  • 0

    46. ~DAD  2012-01-25 11:12:45  host: 178.183.145.158.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Świat oszalał.Ostatnie 10 lat to kosmiczna przepaść.Co będzie za rok,dwa...

  • 0

    47. ~chodzę  2012-01-25 11:13:56  host: 89-76-44-56.dynamic.chello.pl

    @11 czekają, tylko z niecierpliwości strzelili nowy model :) ten, co będzie rżnął z iP5 to będzie Samsung Galaxy 4HD

  • 0

    48.  2012-01-25 11:18:58

    Sony do tego czasu ledwo wypuści swojego dwurdzeniowca... Ech. Widac ich zapóźnienie o rok :-/

  • 0

    49. ~kaz  2012-01-25 13:32:40  host: user-31-174-20-110.play-internet.pl

    A dla mnie może być jak najwięcej tych rdzeni.

  • 0

    50. ~jarekt  2012-01-25 14:21:04  host: 178-37-49-179.adsl.inetia.pl

    A ja się przesiadłem na 1 rdzeniowego WP7 i na razie jestem zachwycony. Do Androida wróciłbym chyba tylko dla Note a i to nie wiem bo po co mi telefon którego nie mogę wziąc wieczorem do knajpy :(

  • 0

    53. ~luszeq  2012-01-25 19:13:13  host: apn-77-115-222-100.dynamic.gprs.plus.pl

    jeśli ktoś chce poznać moje opinie to zapraszam na priv na forum

  • 0

    54. ~xyz  2012-01-25 19:32:30  host: 078088073228.polkowice.vectranet.pl