Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy S III już w maju w ofercie sieci Orange

Galaxy S III już w maju w ofercie sieci Orange

LuiN 9 Maja 2012 13:36

0 0
samsung i9300 galaxy s iii Rzecznik prasowy Orange Polska, Wojciech Jabczyński, zdradził na swoim blogu jakie smartfony wejdą w maju do oferty sieci Orange. Na liście nie zabrakło Samsunga Galaxy S III.

Rzecznik sieci Orange pochwalił się łącznie pięcioma nowymi modelami, z czego jako najbardziej oczekiwany określił debiut Samsunga Galaxy S III.

Pozostałe nowości to Motorola Motoluxe, Samsung S6500 Galaxy Mini 2, HTC One V i LG Swift L7.

motorola motoluxe samsung s6500 galaxy mini 2 htc one v lg swift l7




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 1

    13. ~  2012-05-09 16:08:03  host: eurofire.europe.ppdi.com

    Na Amazonie 499 funtów dostepny od 30 maja. Pewnie w ciagu 2 tygodni od rozpoczeciu sprzedaży spadnie do 420.

  • 1

    14. ~Manhattan  2012-05-09 16:27:33  host: mconnect.com.pl

    Oby w Orange wtedy spadła cena SII to wezme tak za moze 1000-1200zl

  • 1

    15. ~ok  2012-05-09 16:55:59  host: 81.219.84.18

    Do 7... Abo play All Inclusive Max i S II za 699 zł.

  • 1

    17. ~  2012-05-09 17:09:54  host: z24-06.opera-mini.net

    16. Znów wypełzłeś..?

  • 1

    18. ~KK  2012-05-09 17:20:08  host: 77-254-67-11.adsl.inetia.pl

    Najciekawsze z proponowanych to HTC, LG. Samsung odstraszy ceną :(

  • -1

    19. ~barto  2012-05-09 17:56:35  host: staticline51498.toya.net.pl

    a dalej poczekam na: Huawei ascend d quad! :)

  • 1

    20. ~m  2012-05-09 18:05:19  host: apn-188-125-63-105.dynamic.lte.plus.pl

    Niedlugo sony zabierze duzo rynku appleowi i samsungowi. Trzymam kciuki za japonczykow.

  • -1

    21. ~kaz  2012-05-09 18:09:26  host: host-31-6-170-232.dynamic.mm.pl

    Na amazon.de Galaxy S III jest po 588,90 euro.

  • 2

    22.  2012-05-09 18:31:55

    Cena spadnie to kwestia 3-4 miesięcy, teraz ceny są z kosmosu by złapać napalonych frajerów, za rok wyjdzie kolejny model, który będzie konkurencją dla iP5 i tak w kółko, aż telefon będzie myślał za nas.

  • 0

    23. ~hit  2012-05-09 19:25:40  host: public-gprs153687.centertel.pl

    ciwekawe czy orange będzie dawało simlocka i brandowany soft. pewnie z simlocka nie zrezygnują bo to by była dla nich hańba jakby locka nie było na telefonie.

  • 0

    24. ~nicker  2012-05-09 19:28:21  host: z60-12.opera-mini.net

    siadlo wam na logike? Chcecie tel z abonamentem taniej niz w sklepie luzem? A kto za abonament zaplaci? :-) operator zyle z abonamentu. W drogich duzo zarabia bo czesto pakiet nie jest do konca wykorzysywany, ludzie korzystaja z dodatkowych uslug a poza tym generuja duzy ruch przychodzacy. Swiety mikolaj jest tylko w bajkach.

  • 0

    25. ~Applefan  2012-05-09 19:59:35  host: abxc213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @20 chyba zza grobu :)

  • 0

    26.  2012-05-10 10:07:31

    Za kilka miesięcy kończy mi się umowa w play. Kolejną podpiszę z siecią, która da mi sgs 3 na najlepszych warunkach.

  • 0

    27. ~  2012-05-10 10:26:02  host: z24-06.opera-mini.net

    Powariowaliśta z tym sgs3 ;-D

  • 0

    28. ~Majki  2012-05-10 10:28:15  host: 178-36-173-233.adsl.inetia.pl

    Oczywiście, że dużo taniej wychodzi kupić tel na wolnym rynku i jakiś abo do tego sobie dobrać. Zważywszy, że jak bierzesz abo bez tel to dostajesz nawet niezłe bonusy.

  • 0

    29. ~  2012-05-10 10:35:41  host: z24-06.opera-mini.net

    28). W 90% przypadków przyznam Ci rację :-) ..jednak czasem warto przejrzeć ofertę operatora, bo trafiają się rodzynki. Oczywiście nie za 30zł /mies.

  • 0

    30. ~Od zawsze w Orange  2012-05-10 12:26:44  host: aass116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak tylko jak sie bierze telefon za 2000 to w najwyszym abonamencie zawsze za 1 zl a wtym 65 czy 89 jest znika kolo 100 euro 150 euro czasem leca rabaty po 200 euro ;)

  • 0

    32. ~plusowiec  2012-05-10 21:08:52  host: 088156029016.olsztyn.vectranet.pl

    @31 dokładnie. Ja abonament traktuję jak kredyt na raty, a usługi dodane ( w abonamencie) wychodzą gratis. I tak od 12 lat w jednej sieci, jak mój nick mówi. Owszem bywa że konkurencja ma lepszą ofertę, ale to w tej sieci płacę połowę abonamentu, i nic tego do tej pory od sporych lat nie przebiło. Wierny Plusowi do końca :P

  • 0

    33. ~plusowiec  2012-05-10 21:17:40  host: 088156029016.olsztyn.vectranet.pl

    cd... dla porównania, SGS I wziąłem 1,5 roku temu za złotówkę. Abo wynosi goły 50zł, jeszcze wziąłem pakiet internet. Sumując, za telefon wart wtedy 2500zł (tak około przy premierze)zapłaciłem do tej pory 900zł, a ile minut? Nie zliczę. Minuty mi się kumulują w nieskończoność (usługa plus nieskończoność) mam ich naprawdę od groma, i ładuję nimi konto play fresha (2 min odebranych - minuta wychodzących gratis) - w ten sposób na freshu nie ładowanym od 5 miesięcy, kilka godzin darmowych. Żadnego pieprzenia się z pakietami na allegro, wystarczy pomyśleć.

  • 0

    34. ~mati  2012-05-10 21:40:22  host: evx134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    plus nieskończoność to usługa umożliwiająca rozmawianie w sieci plus za darmo, o ile dobrze pamiętam kosztowała 75 netto. Więc nie wiem jak ty niby nią ładujesz fresha....

Dodaj swoją opinię