Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy S III jeszcze nie w kwietniu

Galaxy S III jeszcze nie w kwietniu

LuiN 5 Marca 2012 17:13

0 0

galaxy s 3 Przed targami Mobile World Congress 2012 Samsung ogłosił, że nie zaprezentuje na nich następcy smartfonu Samsung Galaxy S II. Galaxy S III miał być tematem przewodnim odrębnej imprezy, która według plotek miała się odbyć kwietniu - tak się jednak nie stanie.

Koreański koncern przekazał The Verge, że premiera następcy Galaxy S II nastąpi w pierwszej połowie tego roku - bliżej terminu rozpoczęcia komercyjnej sprzedaży urządzenia. Wciąż nie wiemy jakie podzespoły trafią do topowego smartfonu Samsunga - plotki są jednak bardzo optymistyczne.

Według tych ostatnich 4,5-calowy ekran urządzenia zaoferować ma astronomiczną rozdzielczość FullHD (1080 x 1920) pikseli, do tego dostać mamy czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,5 GHz, łączność LTE, aparat 8 Mpix i ceramiczną obudowę.




Parametry te już są osiągalne w tabletach Asus Transformer Pad Infinity i Huawei MediaPad 10 FHD.

Źródło tekstu: The Verve, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~  2012-03-05 17:22:28  host: 85.219.163.130

    ceramiczn obudowa? to nie bedzie za ciężkie i delikatne?

  • 1

    2.  2012-03-05 17:23:14

    Samsung Galaxy III wyjdzie dopiero wtedy jak wyjdzie iPhone 5 lub pare dni przed premierą iPhone 5.

  • 0

    3.  2012-03-05 17:25:54

    Widziałem różne ceramiczne produkty japońskie np. noże i są naprawdę lekkie.

  • 0

    4. ~paq  2012-03-05 17:27:36  host: z28-13.opera-mini.net

    @1 a dostałeś kiedyś ceramiczną patelnią?! :-D

  • 1

    5. ~CDS  2012-03-05 17:30:36  host: gw4.sbmec.pl

    może niech go zrobią ze szkła, albo tektury? Co wyjdzie nowy telefon, to tym głupszy sposób jego obudowy. Oni to chyba robią specjalnie, żeby szybciej się rozwalały. Pewnie stąd jest ta fenomenalna sprzedaż. Ale do czasu.

  • 0

    6.  2012-03-05 17:33:10

    Ceramika... Bardzo twarda ale i bardzo krucha.

  • 0

    7. ~  2012-03-05 17:41:29  host: 85.219.163.130

    za to jakie będą efekty specjalne jak telefon będzie się rozbijał o ziemię. I ten bezcenny wyraz twarzy właściciela kiedy te 2500zł rozbija się w drobny mak...

  • 1

    8.  2012-03-05 17:41:33

    1, 3, 6 - być może chodzi o plazmowo utwardzane aluminium - pod wpływem plazmy obudowa pokrywa się warstwą ceramiki, jak w HTC One S http://telepolis.pl/news.php?id=24314

  • 0

    11. ~  2012-03-05 17:57:50  host: d12-58.static.icpnet.pl

    a ceramiczne tarcze hamulcowe w samochodach? :)

  • 0

    12.  2012-03-05 18:31:56

    10, coś w tym jest - już HD na 4,3 cala wygląda trochę dziwnie. Choć to może tylko kwestia przyzwyczajenia.

  • 0

    13. ~boncio  2012-03-05 21:31:41  host: aoh195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przecież SGS2 też ma 4,3" wyświetlacz.

  • 0

    14.  2012-03-05 22:13:31

    13, ale nie HD

  • 0

    17. ~kaz  2012-03-06 07:56:28  host: host-62-141-212-23.swidnica.mm.pl

    Jakby obudowa była teflonowa, to i cosik by się usmażyło.

  • 0

    18. ~marcellove  2012-03-06 10:54:36  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    Bateria w nim bedzie wymagała 3-krotne ładowanie na dobe,znając życie!!!???

  • 0

    19.  2012-03-06 11:47:31

    warto kupowac s2 jeszcze? czy nie kupowac a jak sie ma to pozbywac?

  • 0

    20.  2012-03-06 12:09:50

    Ja mam i się nie pozbywam, choć na codzień używam Note. SGS2 jest ciągle świetny, póki nie pojawią się w sklepach nowości z MWC, to ciągle IMO czołówka.

  • 0

    21. ~  2012-03-06 17:37:49  host: 89-79-68-41.dynamic.chello.pl

    "samsung 3 2012-03-05 17:23:14 Samsung Galaxy III wyjdzie dopiero wtedy jak wyjdzie iPhone 5 lub pare dni przed premierą iPhone 5." Samsung Galaxy III jest już dość długo tutaj mowa o Galaxy S III...

  • 0

    22. ~Jacek  2012-03-07 07:45:29  host: 94.75.113.80

    Ciekawe, czy Galaxy S3 będzie także robił wielką czerwoną plamę po środku zdjęcia, jak jego poprzednik – Galaxy S2 oraz czy Samsung Polska nadal będzie uparcie twierdziło, iż jest to jego cecha charakterystyczna a nie ukryta wada produktu.

  • 0

    23. ~  2012-03-07 08:42:28  host: z41-15.opera-mini.net

    @22 - że co?? tyle zdjęć makro (dokumenty) zrobiłem, wszystkie bez jakiejś czerwonej kropy.

  • 0

    24. ~  2012-03-07 13:18:16  host: z35-11.opera-mini.net

    Rozowa plama to jest na przedostatnim zdjeciu w tescie galaxy ace.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-226-227-175.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

frasag | 2017-12-14 19:53:25

@1: a co to jest "narut"- kołderka jakaś???


~nick | 2017-12-14 19:50:11

nic dziwnego . w tej firmie co chwilę kogoś zmieniają taki mają system pracy.


~litwin | 2017-12-14 19:47:25

Polacy to zgłąbaciały narut.


~litwin | 2017-12-14 19:44:36

ja lubię aplikacje łowić pokemony.


~litwin | 2017-12-14 19:42:47

całe te temobile to 4 metry mułu, d... i kamieni kupa

Ankieta

Czy ubezpieczasz wyświetlacz w swoim telefonie?

Play: Zmiany w usłudze Ochrona wyświetlacza

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet