Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy S II z Androidem 4.0.4

Galaxy S II z Androidem 4.0.4

LuiN 26 Lipca 2012 09:30

0 0
samsung i9100Samsung rozpoczął wysyłkę aktualizacji Androida dla smartfonów I9100 Galaxy S II sprzedawanych na terenie Polski.

Nowe oprogramowanie oznaczone jest jako 4.0.4. Aktualizacja przynosi szereg drobnych poprawek i podnosi ogólną wydajność systemu. Pierwsi szczęśliwcy mogli cieszyć się aktualizacją 10. lipca, do Polski oprogramowanie dotarło po nieco ponad 2 tygodniach.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 1

    1.  2012-07-26 09:49:10

    o_0 ... przecież 4.0.4 jest od jakiś... 2 miesięcy?

  • 1

    3.  2012-07-26 10:05:46

    1. Był ale nie XEO.

  • 1

    4. ~  2012-07-26 10:13:38  host: public6762.cdma.centertel.pl

    właśnie dziś w nocy sam mi się telefon zaktualizował, mam nadzieję że warta jest coś ta aktualizacja. A nie ma info co zostało poprawione ?

  • 0

    5.  2012-07-26 10:59:32

    4.0.4 Wygląda jak popularny błąd.

  • 1

    6. ~playowiec  2012-07-26 11:27:59  host: gvj197.internetdsl.tpnet.pl

    A aktualizacja przez kies?

  • 1

    7. ~dav  2012-07-26 11:32:14  host: host-52-81.compi.net.pl

    Zanim operatorzy go zbrandują minie pół roku. Polecam Odin i czysty firmware od Samsunga.

  • 0

    9.  2012-07-26 11:49:16

    No tak, ja już zapomniałem jak Kies wygląda, jak tylko coś nowego jest na XDA to wrzucam Odinem i po sprawie :) Dlatego mi się wydawało, że 4.0.4 jest od dawna :)

  • 2

    10.  2012-07-26 14:41:05

    Genialny system update'ów androida w pełnej krasie. Miesiąc po premierze nowej wersji samsung wypuszcza update do poprzedniej wersji + należy jeszcze poczekać ze 3 miesiące zanim operatorzy go zbrandują i udostępnią.

  • 1

    11. ~jaaaa  2012-07-26 16:03:08  host: 89-69-249-106.dynamic.chello.pl

    Wczoraj byla aktulizacja a juz jest niedostepna. Szalenstwo

  • 0

    12.  2012-07-26 18:42:16

    a samsung galaxy tab 8.9 lezy ze STARYM androidem - masakra

  • 0

    15.  2012-07-27 02:02:55

    patrzyłem i nic nie ma !?

  • 0

    16. ~  2012-07-28 09:33:34  host: public-gprs239694.centertel.pl

    Najszybciej orange aktualizuje telefony. Galaxy s2 nadal bez androida 4.0 .

  • 0

    17. ~baxito  2012-07-29 00:03:26  host: acta98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zgadzam się z @7. Dzięki Odniowi będzie cieszyć się wersją Androida 4.0.4. Co prawda niewiele różni się od 4.0.3 (a nawet wcale), lecz zawsze lepiej mieć nowszy firmware ;).

  • 0

    18. ~Weboo  2012-10-21 19:48:01  host: lyr234.internetdsl.tpnet.pl

    W mnie aktualizacja do 4.0.4 zmianiła mi nr seryjny telefonu na 00000000000 i nie mam możliwości połączyć się z telefonem na pomocą kies'a

Dodaj swoją opinię