Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy S II Plus i Lumia 720 w ofercie Play

Galaxy S II Plus i Lumia 720 w ofercie Play

LuiN 6 Maja 2013 08:52

5 2
Od 6. maja obowiązują nowe cenniki telefonów sieci Play. W cennikach pojawiają się Nokia Lumia 720 i Samsung I9105 Galaxy S II Plus.

samsung i9105 galaxy s ii plus nokia lumia 720

Oprócz wymienionych w nagłówku premier, zmienia się status wybranych urządzeń na "ograniczona dostępność". Należą do nich:
Zobacz: zmiany w cennikach telefonów Play



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 23
  • 0

    4.  2013-05-06 09:37:30

    Płacić 500zł za aktualizacje androida GSII :D Macie swojego samsunga kochanego.

  • 0

    5. ~  2013-05-06 09:38:21  host: 78.30.115.132

    @3, upoważnia, upoważnia. Z kolei Ty się powstrzymaj od swoich subiektywnych ocen, bo Ci udowodnię, że słoma Ci z butów wystaje. Co do telefonów i ich cen u operatorów to głupota kupować. Taniej wychodzi na wolnym rynku a ofertę dobrać sobie taką jaką się chce.

  • 1

    6. ~  2013-05-06 09:50:41  host: rtr-5-62.interkar.pl

    Hmm, ciekawe kiedy wprowadzą HTC ONE. Mocno odgrzany kotlet z brakiem perspektyw na aktualizacje i ostręczający WP to nie jest to, co tygrysy lubią najbardziej.

  • 1

    7.  2013-05-06 10:03:16

    @4. Przecież GSII ma tę samą wersję Androida, co GSII Plus.

  • 0

    8.  2013-05-06 10:26:26

    na znaym portalu aukcyjnym jest za 1 tys...choc nie wiem, czy nie lepiej dolozyc "stowki" i nie kupic normalna SGS2.

  • 0

    9. ~mila  2013-05-06 10:44:58  host: 212.160.172.70

    "2" - to takiego fonu nie kupuje się w Abo 69,90: zawsze będą takie terminale których w określonym abo sie nie opłaca kupować: Zobacz ile kosztuje, np: LG L9 w 69,90 - 1 zł a w Play ponad 400 zł... (swoją drogą to ten L9 jest ciekawszy niż ten SGSII plus)

  • 0

    10.  2013-05-06 11:10:57

    9@ W takim razie w jakim abonamencie kupuje się taki smartfon?

  • 0

    11.  2013-05-06 11:12:49

    Jeśli abo za prawie 70 zł nie jest odpowiednie to wyboru wielkiego nie widać w Orange. Z tańszych pozostaje tylko jeszcze 49,90 zł do wyboru.

  • 0

    12. ~  2013-05-06 11:20:02  host: v21-15.opera-mini.net

    samsung sgs 3 i sony xperia t potanialy.

  • 0

    13. ~  2013-05-06 15:50:53  host: 87-205-167-197.adsl.inetia.pl

    No podobno nie piszecie tylko o play gdzie pojawiła się informacja że np do T-Mobile wchodzi Sony Xperia Sp albo o innych sieciach telepolis schodzi na psy i na zmianę nazwy na playpolis

  • -2

    14.  2013-05-06 18:59:16

    @11 przenosisz numer via telesales i efektywna cena abonamentu za 70zł spada do... 52,5zł (6 miesięcy abonamentu za free).

  • -2

    15.  2013-05-06 19:00:02

    @13 bo pewnie Gruszka się pochwalił obniżkami na blogu. Jaka tu wina telepolis, że inni operatorzy olewają sprawę informowania o zmianach w ofercie? :)

  • -2

    16.  2013-05-06 19:18:44

    thonka, kiedy Twój ulubiony operator wprowadzi kod do sprawdzania MB? Jego brak, to wyłącznie wina T-Mobile, czyż nie?

  • -2

    17.  2013-05-06 19:23:13

    @16 zdaje się, że wyżej nie odnosiłem się w ogóle do TM, więc daruj sobie takie gimbusiarskie zaczepki. z resztą co mnie obchodzą takie kody?

  • 0

    18. ~  2013-05-06 19:30:02  host: 87-205-249-170.adsl.inetia.pl

    15. To albo telepolis chce być rzetelne i pokazywać wszystkich operatorów to niech poszukują info bo jak ma razie wychodzi że są jednostronni i piszą o Play albo piszą o wszystkich albo o żadnej bo to nie jest strona która dotyczy jednej sieci

  • 0

    20.  2013-05-06 20:08:05

    Boże... Tu ktoś chory widzę jest. Co najmniej ma fobie jakieś ;-) Ludzie, przecież jeśłi Play ma cennik telefonów i go zmienia codziennie informując o tym to coś dziwnego, że portal o tym pisze? Mnie tego typu informacje zupełnie nie interesują, bo nawet nie patrzę na ceny telefonów u operatorów - raczej na cenę abonamentu bez telefonu - o ile jest niższa przy tej samej ofercie usług co w ofercie z telefonem - jednak nie mówię, ze Telepolis to Playpolis! Ogarnijcie się trochę albo zmieńcie portal. Nie ma nakazu czytać. Olać można totalnie!

  • 0

    21. ~Scenic  2013-05-06 20:19:19  host: v44-11.opera-mini.net

    Xperia sp od niedawna w plusie i t.mobile. Szkoda,że nie wprowadza xperi v.

  • 0

    22. ~  2013-05-06 20:32:45  host: 77-253-106-114.adsl.inetia.pl

    21. szkoda że nie było informacji na telepolis a zapomniałem to playpolis

  • 0

    23. ~  2013-05-07 00:19:56  host: V37-07.opera-mini.net

    Ciekawe czy o wschodzie Słońca Telepolis.pl ujawni info o bojkocie sieci Play i T-Mobile w związku z zawyźaniem stawek do Ukrainy ? Dziwne, bo kiedyś Heyah miała niskie stawki do Wietnamu i Ukrainy.

  • 0

    24. ~  2013-05-07 00:29:58  host: V34-06.opera-mini.net

    do Ukrainy tanio jest z Klucza.

Dodaj swoją opinię