Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy S hitem w Korei

Galaxy S hitem w Korei

LuiN 5 Lipca 2010 08:21

0 0

Bez pomocniczej fali fanatyzmu, Samsungowi udało się sprzedać w Korei Południowej ponad 200 tys. sztuk Samsunga I9000 Galaxy S w ciągu pierwszych 10 dni sprzedaży. Telefon sprzedaje się lepiej niż iPhone'y.



samsung galaxy s samsung galaxy s samsung galaxy s samsung galaxy s

Apple nie może narzekać na sprzedaż w Korei Południowej, jednak 800 tys. sztuk sprzedanych iPhone'ów 3GS w 8 miesięcy nie robi tak wielkiego wrażenia jak 200 tys. nowych galaktyk w 10 dni. Samsung Galaxy S będzie dostępny do końca roku w 110 krajach całego świata.




Galaxy S to jeden z najlepiej wyposażonych telefonów z systemem Android. Telefon ma 4-calowy ekran Super AMOLED, aparat 5 Mpix nagrywający filmy HD, certyfikat DivxHD, procesor 1 GHz, 512 MB pamięci RAM, GPS, WiFi (b, g, n), HSPA, Bluetooth (3.0), radio FM, czytnik kart microSDHC i 2, 8 lub 16 GB pamięci wewnętrznej.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: yohnap news, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 3

    1.  2010-07-05 08:36:11

    możę to tylko dlatego że samsung jest koreański? w każdym razie ma to uzasadnienie w przeciwieństwie do ip bo galaxy jest fajny :)

  • -1

    2. ~qqq  2010-07-05 08:43:01  host: 77-253-16-80.adsl.inetia.pl

    Taa, dlatego że koreański... Idąc tym tokiem rozumowania, gdyby u nas produkowano kolejną generację kanciastego Poloneza, to na pewno dobrze by się sprzedawał, bo polski... Pewnie tak samo dobrze jak klepane w FSO gruchoty o nazwie Chevrolet (hehehe) Aveo. Dobry produkt broni się sam, być może jest jakaś doza patriotyzmu gospodarczego, ale nie zadziała on w społeczeństwie wolnorynkowym, jeżeli nie będzie conajmniej równie dobry co konkurencja.

  • 1

    3.  2010-07-05 09:36:38

    noo... ładniejszy niż iphone @up mądrze

  • 4

    4.  2010-07-05 09:56:45

    Czytając szybko wyłapałem tytuł: Galaxy Shitem w Korei".

  • 1

    5.  2010-07-05 10:49:53

    Hitem jest i na pewno nie tylko w Korei. To chyba najlepszy obecnie telefon a dorównuje mu jedynie HTC Desire oraz Motorola Milestone. Szkoda że Samsung próbuje upodobnić swoje telefony do iPhona robiąc te głupie nakładki na menu. Tym mnie trochę odrzucają ale nie skreślam ich i być może mój kolejny telefon to będzie właśnie Galaxy S. iPhone jest ładny, cieniutki i szybko działa ale dostępność i cena na polskim rynku powala. Sam iPhone jest słabiej wyposażony niż Galaxy S czy Desire.

  • 2

    6.  2010-07-05 10:50:20

    Ten telefon jest skazany na sukces rynkowy,a powody takiego stanu rzeczy są cztery:marka Samsung gwarantująca najwyższą jakość wykonania,specyfikacja techniczna, design i cena.

  • 0

    7. ~atomfx  2010-07-05 11:15:24  host: hft121.internetdsl.tpnet.pl

    Do qqq. Trochę Krisu6230i ma racji. wW tym kraju jak zresztą na calym dalekim wschodzie panuje moda na markę własną. Tzn. jeżeli kupiłeś lodówkę samsung to kupisz: pralkę,kuchenkę itp itd również samsug. A nawet samochód bo takowe Koreanczycy rownież produkują. Faktem jest, że telefonik fajny jak cena będzie fajna to chyba wart grzechu. Ciekawy jestem tylko jaka jest awaryjnośc i kompatybilność tego urządzenia z oprogramowaniem firm trzecich. Bo np w tv jest niby wifi ale tylko cztery stronki odpalają. A ten Bluetooth (3.0), to niby dziala super? czy ktoś moze testował Samsunga do wysyłania E-maila z załącznikiem np 2 Mb czy samsungi dają radę no i ostatnia kwestja to zasieg porownójąc do np motki czy se lub nokii. ale nie wskaźnik mnie by interesował tylko jakość rozmów i czy przy jednej kresce da się rozmawiać czy już obcina słowa. Może się ktoś wypowie kto jeździ w miejsca odludnione. Jakiś kurier, przedstawiciel.

  • 0

    9.  2010-07-05 11:21:52

    Hej Luin mam pytanie, czy ten samsung Galaxy S dostałeś do testów z akcji Samsung Mobile Live? Tak mi się skojarzyło bo widze na tylnej obudowie ślady tasmy dwustronnej którą był przyklejony do alarmu. Właśnie gdy pracowałem na tym stoisku to właśnie tak to robiliśmy.

  • 0

    10. ~a_lex  2010-07-05 11:53:37  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    W tytule jest shitem?-)

  • 0

    11. ~DobryZiom  2010-07-05 12:11:15  host: cotel.pl

    do 6. Od kiedy Szajsung jest najwyzszej jakosci? Nokia jest lepsza HTC jest lepszy i IPHONE ale Szajsung watpie... jest prawie na szarym koncu... mimo ze Wave jest nawet niezly to i tak uwazam ze jest na szarym koncu:P

  • 0

    12.  2010-07-05 13:46:49

    @11 Nokia lepsza od Samsunga dobre. Chłopie jak ktoś choć trochę się interesuje komórkami to wie,że Samsung od zawsze słynął z wzorcowego wykonania swoich telefonów.

  • 0

    13.  2010-07-05 14:45:09

    Ciekawe ile bedzie kosztowal w playu. Obstawiam na 500pln w longplay telefon 69

  • 0

    14. ~  2010-07-05 14:49:12  host: host-195-88-115-21.hypernet.biz.pl

    Coś mi się wydaje , że po tym roku już Samsung usiądzie na 1 miejscu . Nokia spadnie jak kamień .

  • 0

    16. ~WITEK  2010-07-05 15:50:24  host: 093105178208.bialystok.vectranet.pl

    Również niegdyś byłem fanem Nokii. Ale niestety, producent ten od kilku lat nie może dorównać właśnie SAMSUNGOWI.Pociechą dla mnie jest to, że i inni dawni mocarze w tej materii również odpadli z konkurencji...Mogli być dobrzy tylko w dobie prostych telefonów z małym monochromatycznymi wyświetlaczami. Naturalnie jeśli ktoś śledzi rynek telefonii komórkowej, to WIE O TYM DOBRZE.

  • 0

    17.  2010-07-05 20:22:14

    9, St-Jimmy - ten na zdjęciach i w filmie jest właśnie z wysepki Samsunga w Lublinie... Ale już dostałem testową sztukę od biura prasowego Samsunga - bez taśmy klejącej:)

Dodaj swoją opinię