Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy S 4 w większości bez chipsetu Samsunga

Galaxy S 4 w większości bez chipsetu Samsunga

LuiN 26 Marca 2013 08:16

4 3

samsung i9500 galaxy s4 Aż 70% z pierwszych 10 mln sztuk Samsunga Galaxy S 4 będzie miało chipset Qualcomm Snapdragon 600 zamiast Exynos 5 Octa, donosi ETNews.



Samsung ma drobne problemy ze swoim ośmiordzeniowym chipsetem Exynos Octa, który zadebiutuje w Samsungu Galaxy S 4. Masowa produkcja chipsetu ruszy dopiero w II kwartale, co oznacza, że nie ma co liczyć na duże ilości Galaxy S4 z chipsetem Exynos w czasie kwietniowej premiery rynkowej.

Plany Samsunga są przy tym bardzo ambitne - 40 mln sztuk sprzedanych Galaxy S4 w ciągu pierwszych 3 miesięcy. Nic więc dziwnego, że po przejściowych, zeszłorocznych problemach z dostawami chipsetów dla Galaxy S III, tym razem firma postanowiła szukać pomocy.




Snapdragony 600 mogą trafić do aż 7 mln sztuk nowych Galaktyk z pierwszej partii 10 mln sztuk urządzeń. W całym cyklu życia urządzenia, Samsung chce pokonać granicę 100 mln sprzedanych smartfonów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: ETNews     

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 15
  • 0

    1. ~robert  2013-03-26 08:40:46  host: apn-31-1-153-120.dynamic.gprs.plus.pl

    haha

  • 2

    2.  2013-03-26 08:41:20

    Samsung jak zwykle "świetnie" przygotowany do premiery swojego błyszczącego jajeczka ;>. Ciekawe, ile wad wyjdzie później.

  • 1

    3. ~m76  2013-03-26 08:47:06  host: 89-71-26-122.dynamic.chello.pl

    zle dane w katalogu. i9500 z obsluga LTE i brak modelu z Sd600 i9505.

  • 1

    4. ~  2013-03-26 09:17:39  host: v59-09.opera-mini.net

    Jakby Samsung nie mógł do Exynosa dać LTE... wtedy byłaby jedna wersja na cały świat. Ale po co...

  • -1

    5.  2013-03-26 09:31:23

    @4 No widocznie nie jest to takie proste. Nvidia z Tegrą ma podobny problem. Jedynie Qualcomm integruje swoje chipsety z LTE. Jakby nie mieli żadnych przeszkód technicznych to wiadomo, że daliby do Exynosa LTE a nie kupowali chipsety od Qualcomma

  • 0

    6.  2013-03-26 09:31:59

    a będzie s4 w wersji duos? są gdzieś potwierdzone informacje? bo nie wiem czy poczekać jakiś czas czy teraz kupić samsunga grand duos...

  • -1

    7. ~joshua  2013-03-26 09:39:34  host: 149.156.230.162

    tylko że wersja z Exynosem też ma obsługiwać LTE.

  • 0

    8. ~m76  2013-03-26 10:15:17  host: 89-71-26-122.dynamic.chello.pl

    @7 A te dane skad ??

  • 0

    9. ~kumor  2013-03-26 19:57:23  host: host-89-229-45-176.torun.mm.pl

    Wersja z Exynosem nie będzie posiadała LTE. Koleś joshua ma trzaski po przedawkowaniu

  • 0

    10.  2013-03-26 20:36:08

    #7 @joshua: proszę nie gadaj od rzeczy. Samsung nie dał na ten temat ani jednego słowa oficjalnie,a wszystkie nieoficjalne źródłamówią o braku LTE w przypadku Exynosa. Też wolałbym, żeby to się nie sprawdziło, ale ciężko zaklinać rzeczywistość.. Tak czy owak, wstrzymam się do momentu wyjścia wersji z Exynosem, pragnę mieć zapas mocy (i nie w postaci Tegry 4 ;)

  • 0

    11. ~slllii  2013-03-26 20:56:57  host: v12-15.opera-mini.net

    Spokojnie to nie jest telefon roku telfonem roku będzie samsung z tizenem jak przystało na króla jego debiut nastąpi po debiucie nexusa4 i ifona6 czyli ok wrzesień oktober.

  • 0

    12. ~slllii  2013-03-26 20:57:48  host: v12-15.opera-mini.net

    miało być nexusa5

  • 0

    13.  2013-03-26 21:15:08

    @up: się okaże.

  • 0

    14. ~obiektywny  2013-03-27 09:05:29  host: 87-99-21-186.internetia.net.pl

    htc one rządzi! Cała reszta to tło przy tajwańskim high-endzie i takie są fakty, a do tego aktualizacja oprogramowania kamery, która już jest i mamy produkt idealny, a że nie ma slotu na kartę pamięci? 64 GB, pamięci wewnętrznej wystarczy każdemu, jak nie to jest chmura z następnym zapasem pamięci. To nie laptop w końcu z 1 TB dysku twardego. Aha! co niektórych krzykaczy boli (co to takie telefony widzą tylko za szybką w sklepie), że bateria niewymienna. Dla mnie to plus, konstrukcja jest zwarta i potęguje wrażenie solidności, a do tego umówmy się! to bateria litowo-polimerowa, więc praktycznie nie do "zdarcia", zanim zaczniecie pisać denne komentarze, zapraszam najpierw do lektury. Typowa polska mentalność na zasadzie: "w d... byłem, g.... widziałem, ch.... wiem, ale najwięcej Wam opowiem". Zapewne to nie telefon dla gimbazy, dla łosi są iSrony i szajsungi a la plastiko za friko o linii mydelniczki vel samochodu Trabant made in DDR, epoka PRL-u. To tyle i aż tyle. Dziękuję za uwagę. xD

  • 0

    15. ~  2013-03-27 09:47:30  host: v59-05.opera-mini.net

    @14 ulałem... a co do obiektywności - jak otworzysz paszcze to już w tym momencie jesteś subiektywny (nie ma czegoś takiego jak obiektywna wypowiedź)

Dodaj swoją opinię