Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy Premier z dwoma rdzeniami 1,5 GHz

Galaxy Premier z dwoma rdzeniami 1,5 GHz

LuiN 12 Października 2012 11:14

0 0

samsung galaxy premier i9260 vs samsung galaxy s3 i9300mDo sieci wyciekła garść informacji na temat smartfonu Galaxy Premier, o którym wcześniej mówiono jako o prawdopodobnym następny Galaxy Nexus. Kolejnego Nexusa zrobi dla Google'a LG, czyżby Premier nie był wystarczająco dobry?

Podobnie jak w Galaxy Nexus, tak i tutaj dostajemy 4,65-calowy ekran HD wykonany w technologii Super AMOLED. Tym razem jednak przyciski systemowe znajdą się pod ekranem, więc powierzchnia robocza ekranu minimalnie urosła.

W specyfikacji nie zabrakło aparatu fotograficznego 8 Mpix z diodową lampą, przedniej kamerki 2 Mpix, 8 lub 16 GB pamięci wewnętrznej, gniazda microSD, łączności HSPA (pobieranie do 14,4 Mb/s), Wi-Fi, Bluetooth 4.0, NFC, GPS-u, DLNA i oczywiście Androida 4.1




W Niemczech telefon miałby być dostępny przed końcem roku w cenie około 480 euro.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2012-10-12 11:51:08

    Chcę.

  • 0

    3.  2012-10-12 12:16:52

    Przeciez to jest cena oficjalna na wolnym rynku bedzie nizsza... Jak mozesz porownywac cene telefonu z portali aukcyjnych z cena sugerowana zapowiadanej nowosci?

  • 0

    4.  2012-10-12 12:22:01

    Masz rację Rob. Gorąca głowa moja.

  • 0

    5.  2012-10-12 12:29:03

    Wydaje mni sie, ze jak wejdzie do sprzedazy u operatorow to moze byc fajna alternatywa dla drogiego GS3

  • 0

    6.  2012-10-12 12:33:39

    Racja, nie wszyscy wykorzystują exynosa w pełni.

  • 0

    7. ~olik  2012-10-12 12:38:17  host: nat242.gorlice.ap-media.pl

    fajny ale cena piorunująco duża !

  • 0

    8.  2012-10-12 14:33:52

    @3 Skoro nie rozumiesz to ja Ci wytłumacze. To jest cena rynkowa na początek. Galaxy S III na start kosztował 2699zł a teraz (po 5 miesiącach) kosztuje w sklepie ok 2399zl. Już rozumiesz?

  • 0

    9.  2012-10-12 14:51:08

    Jeśli będzie wyglądał jak s3 to się załamię... Porażka i tandeta w jednej esencji. Czemu nie mogli dać wyglądu Galaxy Nexusa ? jest niemal że idealny.

  • 0

    10.  2012-10-12 19:08:50

    8 - co i komu tlumaczysz??? Ja wiem, ze moze po usunieciu komentarza nr 2 to co napisalem jest odrobine mniej jasne ale bez przesady!

  • 0

    11.  2012-10-19 12:35:44

    Najnowsze Smartfony od LG są bardzo dobre, przez co stanowią w końcu żywą konkurencję dla samsunga czy iphona.

Dodaj swoją opinię