Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy Premier wreszcie oficjalnie

Galaxy Premier wreszcie oficjalnie

LuiN 31 Października 2012 10:41

0 0

Trzymany do tej pory w sekrecie Samsung Galaxy Premier, wreszcie doczekał się oficjalnej zapowiedzi. Smartfon jest poprawioną wersją Galaxy Nexus z designem i funkcjami znanymi z Galaxy S III.

samsung galaxy premier samsung galaxy premier

Z Galaxy S III przewędrowały do odświeżonego Nexusa TouchWiz UI, S Beam, Smart Stay, Direct Call, Pop-Up Play, S Voice, Best Photo i Android 4.1. Sprzętowo pozostał 4,65-calowy ekran Super AMOLED (720 x 1280 pikseli), dostajemy lepszy niż do tej pory aparat 8 Mpix i przednią kamerkę 2 Mpix z nagrywaniem wideo w rozdzielczości FullHD.

W zależności od regionu czekają nas HSPA+ lub LTE, nie zabrakło Bluetootha 4.0, GPS-u, NFC, 8 lub 16 GB pamięci wewnętrznej i brakującego w Galaxy Nexus gniazda microSD.




Samsung nie poinformował jeszcze z jakiego procesora korzysta smartfon, jednak z benchmarków, które trafiły do sieci wynika, że będzie to TI OMAP4470 z dwoma rdzeniami ARM Cortex A9 taktowanymi zegarem 1,5 GHz i grafiką PowerVR SGX544.

Całości energii dostarcza bateria o pojemności 2100 mAh. Sprzedaż smartfonu rusza w listopadzie. Pierwsza na liście jest Ukraina, gdzie Samsung I9260 Galaxy Premier będzie kosztował 5555 hrywien, czyli 2176 zł.

Źródło tekstu: SammyHub, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 21
  • 0

    2. ~luka  2012-10-31 11:20:14  host: 77-253-89-149.adsl.inetia.pl

    kilka tygodni temu miałem go w ręku, a system pokazywał 768 megabajtów ramu. Poza tym bardzo dobre wrażenie na mnie sprawił. Byłem zaskoczony.

  • 0

    3.  2012-10-31 11:27:57

    Jak dla mnie to jeden z najlepszych smartfonów na rynku. Mimo lekko słabszej specyfikacji niż SGS3 (ale i tak z nadmiarem wystarczajacej do obsługi Androida) jest nieco mniejszy i przez to o wiele poręczniejszy i wygodniejszy do obsługi jedną reką (nigdy nie obsługuje telefonu dwoma rękoma czy też rękoma z pomocą nóg). Bardzo mocna bateria, ta sama rozdzielczosc ekranu co w SGS3. Gdybym miał wybierać sprzet dla mnie i albo ten Samasung Premier albo LG Nexus4.

  • 1

    4.  2012-10-31 11:34:31

    Zdecydowanie wolę pozostać przy Galaxy Nexus :)

  • 0

    5. ~Luc  2012-10-31 11:38:44  host: 178.183.252.231.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    #McCm - skoro tak twierdzisz to: 1. nie masz SGS3, 2. nie potrafisz pobrać aktualizacji. Ja już od kilku dni mam najnowszego andka w swojej S3i działa bez problemu.

  • 0

    6. ~Michu  2012-10-31 11:43:39  host: mail3.ingbank.pl

    za jaką wersją androida startuje?

  • 0

    7.  2012-10-31 11:52:30

    Samsung już kopiuje samego siebie :) Może to dobry kierunek.

  • 0

    8.  2012-10-31 11:56:38

    #7: przynajmniej nikt ich za to do sądu nie poda :))

  • 0

    9. ~  2012-10-31 12:04:30  host: ip-151-248-32-169.free.aero2.net.pl

    niech wymysla jesze 20 wariantow gaaxy s3 to napewno polepszy czestotoliwosc updateow - kolejny smiec zeby konfudowac uzytkownikow co kupic

  • 0

    10. ~Zbyszek  2012-10-31 12:07:37  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    Trochę nie łapie, może mi ktoś wytłumaczyć jak to coś się różni od SGSIII, bo ekran trochę mniejszy, litości. Po co w ogóle jest ten model, ani to nowy Nexus, bo nie ma czystego Andka, ani to mniejsza alternatywa dla SGSIII, bo to dalej kobyła, ani baterii nie ma specjalnie większej, bo SGSIII ma podobną, co to w ogóle jest?

  • 0

    11.  2012-10-31 12:40:40

    @Michu z Jelly Bean, @Zbyszek nie wiem czy zauważyłeś, ale cena startowa jest o 500zł niższa.

  • 0

    12. ~tomi  2012-10-31 12:51:36  host: user-164-127-223-61.play-internet.pl

    Promocja w ełro rtv agd sgsII za 1399, se arc s za 999. Nie na temat ale może ktoś skorzysta

  • 0

    13. ~  2012-10-31 17:16:16  host: public136736.xdsl.centertel.pl

    Co to za "odświeżony nexus", skoro ma touch wiz ;)

  • 0

    14. ~Zbyszek  2012-10-31 20:02:28  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @11: względem SGSIII? To popatrz na AlleDrogo czy pierwszy lepszy sklep internetowy z promocją na ten telefon i okaże się że cena SGSIII jest bardzo podobna, a czasami nawet niższa niż te coś, a raczej ten odgrzewany kotlet.

  • -1

    15. ~  2012-10-31 20:05:53  host: ip-151-248-38-148.free.aero2.net.pl

    Po co wy ludzie piszecie AlleDrogo jak tam jest tanio i można napisać normalnie Allegro.

  • 0

    16. ~nick  2012-10-31 20:42:32  host: 77-254-13-139.adsl.inetia.pl

    alledrogo

  • 0

    17. ~dav  2012-10-31 23:29:54  host: r.escom.net.pl

    kolejny z wielkim jak patelnia ekranem... Pozostaje S3 mini

  • 1

    18. ~Zbyszek  2012-11-01 11:29:46  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @17: ale S3 mini z s3 ma wspólny tylko wygląd, tutaj masz kozackie parametry;) @15: przepraszam, że uraziłem Cię określeniem AlleDrogo, chciałem po prostu tym określeniem podkreślić drożyznę (częstą) panującą na tym serwisie.

  • 0

    19. ~Piotr  2012-11-01 12:43:14  host: aavq121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I znowu wyświetlacz Pen Tile jak w SGS 3 ????????? Dla mnie odpada

  • 0

    20. ~  2012-11-01 12:53:05  host: host-89-167-5-154.nplay.net.pl

    *12 gdzie masz w eurortvagd sgs2 za 1399? jest chyba za 1599?

  • 0

    21.  2012-11-02 20:12:10

    Sugerowana cena Galaxy Premier to 400 euro, czyli w przeliczeniu około 1650 złotych. Nie wiem jaka będzie finalna cena, ale jeśli to się potwierdzi to będzie to zupełnie inna cena niż na Ukrainie.

Dodaj swoją opinię